-

0 -

2 -

739 -

109
897 plików
11,95 GB
Ostatnio pobierane pliki
- sortuj według:
- 790,7 MB
- 20 wrz 16 10:04
z chomika domino264
- 535,5 MB
- 20 wrz 16 10:04
Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk realizujący treści z zakresu części 1 kwalifikacji E.12 (Przygotowanie stanowiska komputerowego do pracy). Przekazuje wiedzę i uczy umiejętności związanych z bezpieczeństwem posługiwania się sprzętem komputerowym, zgodnego z prawem korzystania z programów komputerowych oraz obsługą sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych zgodnie z ich zasadą działania i budową. Treści teoretyczne wyjaśnione zostały na podstawie wielu przykładów, ćwiczeń oraz kolorowych ilustracji wskazujących na możliwość ich praktycznego wykorzystania.
z chomika domino264
- 430,1 MB
- 20 wrz 16 10:04
Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk realizujący treści z zakresu części 1 kwalifikacji E.12 (Przygotowanie stanowiska komputerowego do pracy). Przekazuje wiedzę i uczy umiejętności związanych z przygotowaniem komputera do pracy, bezpiecznym posługiwaniem się oprogramowaniem komputerowym oraz efektywnym jego zastosowaniem. Treści teoretyczne wyjaśnione zostały na podstawie wielu przykładów, ćwiczeń oraz kolorowych ilustracji wskazujących na możliwość ich praktycznego wykorzystania.
z chomika domino264
- 271,2 MB
- 20 wrz 16 10:04
Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk realizujący treści z zakresu części 2 kwalifikacji E.13 (Konfigurowanie urządzeń sieciowych). Przekazuje wiedzę i uczy umiejętności związanych z konfigurowaniem urządzeń sieciowych różnych producentów, ich bezpiecznej eksploatacji, ich diagnostyką i naprawą oraz bezpiecznym zastosowaniem w sieci sprzętu i programów komputerowych. Treści teoretyczne wyjaśnione zostały na podstawie wielu przykładów, ćwiczeń oraz kolorowych ilustracji wskazujących na możliwość ich praktycznego wykorzystania.
z chomika domino264
- 85,4 MB
- 20 wrz 16 10:03
Podręcznik dla techników i szkół policealnych realizujący treści z zakresu 3 części kwalifikacji E.14 (Aplikacje internetowe). Prezentuje wiedzę i uczy umiejętności potrzebnych do tworzenia aplikacji internetowych opartych na dwóch językach programowania: JavaScript oraz PHP. Poszerza informacje na temat programowania (Tworzenie zmiennych, funkcji, obiektów) oraz przybliża zagadnienia związane z obsługą formularzy, plików oraz połączenia z bazą danych. Wiedza teoretyczna poparta została licznymi przykładami i ćwiczeniami wskazującymi sposoby jej praktycznego zastosowania.
z chomika domino264
-

6 -

0 -

0 -

0
13 plików
2,25 GB
Chomikowe rozmowy
Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (830)





3.3 6 głosów
5.0 1 głos






Pokaż wszystkie
Pokaż ostatnie
















