zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Polska Liga Okręgowa.dbc

Mariusz22112009 / Gry Pc 2011 / Football Manager 2011 PL / Dodatki / Polska Liga Okręgowa.dbc
Download: Polska Liga Okręgowa.dbc

0,61 MB

0,0 / 5  (0 głosów)
Plik dodaje do gry 966 klubów w grywalnej Lidze Okręgowej co daje nam możliwość gry jednym z 1474 klubów w jednej z 6 klas rozgrywkowych.


Do gry dodanych zostało wiele stadionów oraz miast przypisanych do nich. System rozgrywek odzwierciedla realną strukturę ligową, jaka obowiązuje w Polsce, tak więc "Polska Liga Okręgowa.dbc" daje nam możliwość gry jedną spośród 1474 drużyn w 6 grywalnych klasach rozgrywkowych.
Ujednolicone zostały awanse i spadki w 3 i 4 lidze oraz Lidze Okręgowej ze względu na brak możliwości ingerencji w każdą grupę z osobna.Instalacja:

Po ściągnięciu archiwum, skopiuj plik "Polska Liga Okręgowa.dbc" do folderu C:/Moje Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2010/editor data. Jeżeli folderu "editor data" nie ma, należy go utworzyć.
Włącz grę, kliknij „nowa gra”. Wybierz bazę danych 10.3.0 i zaznacz dodatkowe polskie ligi.

Dodatkowo plik współdziała z dodatkiem Centrum FM Update 2010 (01.02.2011) co daje możliwość rozpoczęcia gry z aktualnymi składami.

Komentarze:

drumb

drumb napisano 1.07.2011 15:02

zgłoś do usunięcia

to jest dodatek do fm 2010 a nie do fm 2011 dlatego

BoBeR83

BoBeR83 napisano 25.06.2011 18:22

zgłoś do usunięcia

nie dziala to gowno

s napisano 20.06.2011 14:49

zgłoś do usunięcia

dlaczego nie dziala?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Aktualizacja składuw na 8.03.2011 działa na Patch 11.3

Dowload;

http://freakshare.com/files/82vjac5b/centrum_fm_update_2011_01.03.2011__www.przeklej.pl.dbc.html


HERBY 4 Liga Polska

HERBY 4 LIGI POLSKIEJ

Zawiera wszystkie herby tych lig


Dolnośląski ZPN
Kujawsko-Pomorski ZPN
Lubelski ZPN
Lubuski ZPN
Łódzki ZPN
Małopolski ZPN
Mazowiecki ZPN
Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN
Podlaski ZPN
Pomorski ZPN
Śląski ZPN
Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN
Wielkopolski ZPN
Zachodniopomorski ZPN

Dowload; http://freakshare.com/files/01qwshs8/HERBY-4.Ligi-Polskiej.rar.html
Inne pliki do pobrania z tego chomika
Uaktualnienie datowane jest na dzień 1 marca 2011 roku. Polska: - wszystkie zmiany transferowe w kadrach klubów Ekstraklasy i 1 ligi aktualne na dzień 1 marca 2011 roku - najważniejsze zmiany w sztabach szkoleniowych i zarządach klubów Ekstraklasy i 1 ligi aktualne na dzień 1 marca 2011 roku - stworzono zdolnych juniorów, których w podstawowej wersji gry nie było - zmieniono CA/PA niektórym piłkarzom - uaktualniono budżety klubom Ekstraklasy oraz I Ligi (na podstawie Skarbu Kibica) Świat: - wszystkie zmiany kadrowe w Ekstraklasach w 28 następujących ligach europejskich: Anglia, Hiszpania, Włochy, Niemcy, Austria, Francja, Rosja, Portugalia, Holandia, Grecja, Ukraina, Belgia, Rumunia, Dania, Norwegia, Szwecja, Serbia, Szwajcaria, Chorwacja, Czechy, Litwa, Węgry, Bułgaria, Słowenia, Słowacja, Łotwa, Turcja, Szkocja aktualne na dzień 1 marca 2011 roku - zmiany kadrowe w klubach drugoligowych w takich krajach jak: Anglia, Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy - zmiany trenerskie w Europie i w reprezentacjach narodowych - usunięto nieaktualne wypożyczenia oraz dodano wiele nowych - usunięto nieaktualne kontuzje - zmieniono pozycje piłkarzy, na których mogą występować - zmieniono numery zawodników - zmieniono narodowości niektórym piłkarzom - zmieniono CA/PA niektórym piłkarzom - stworzono nowych graczy, których w podstawowej wersji gry nie było Instalacja: Pobrany plik należy wrzucić do folderu: Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2011/editor data. W momencie rozpoczynania nowej rozgrywki zaznaczamy "Zmień" i wybieramy odpowiednią bazę danych. Aby uaktualnienie działało, konieczne jest posiadanie Football Managera 2011 wraz z patchem 11.2.0.
HERBY 4 LIGI POLSKIEJ Zawiera wszystkie herby tych lig Dolnośląski ZPN Kujawsko-Pomorski ZPN Lubelski ZPN Lubuski ZPN Łódzki ZPN Małopolski ZPN Mazowiecki ZPN Opolski ZPN Podkarpacki ZPN Podlaski ZPN Pomorski ZPN Śląski ZPN Świętokrzyski ZPN Warmińsko-Mazurski ZPN Wielkopolski ZPN Zachodniopomorski ZPN
Crack do najnowszego patcha Football Managera 2011 oznaczony nr 11.3.0. Jeszcze gorący jak świeże bułeczki. Zapraszam do pobierania ;-)
Dodatek umożliwiający rozgrywkę w jednej z pięciu lig w Polsce, kompatybilny z najnowszym patchem 11.3 Do gry dodanych zostało wiele stadionów oraz miast przypisanych do nich. System rozgrywek odzwierciedla realną strukturę ligową, jaka obowiązuje w Polsce, tak więc "Polska 4. Liga.dbc" daje nam możliwość gry jednym spośród 506 drużyn z 31 dywizji w 5 grywalnych klasach rozgrywkowych. Ujednolicone zostały awanse i spadki w 3 i 4 lidze. Dodane zostały również premie pieniężne za awans do kolejnych rund Pucharu Polski, nagrody za zajętą pozycję w rozgrywkach ligowych jak i stadiony gospodarze w meczach finałowych o Puchar i Superpuchar Polski. Instalacja: Po ściągnięciu archiwum, skopiuj plik "Polska 4. Liga.dbc" do folderu Moje Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2011/editor data. Jeżeli folderu "editor data" nie ma, należy go utworzyć. Włącz grę, kliknij „nowa gra”. Wybierz bazę danych 11.2.0 i zaznacz dodatkowe polskie ligi.
4. Liga - Dolnośląska kujawsko pomorska 4 liga lubelska 4 liga lubuska 4 liga łudzka małopolska Resta herbów w kruce
W dodatku herby Ekstraklasy,1,2,3,ligi
spolszczenie
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności