Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Za ciosem - Knock Off (1998) .rmvb

MOZELL / FILMY / ♥ Jean-Claude Van Damme -Kolekcja / Za ciosem - Knock Off (1998) .rmvb
Download: Za ciosem - Knock Off (1998) .rmvb

271,82 MB

Długość filmu: 81 min

0.0 / 5 (0 głosów)
Lektor PL
produkcja: Hongkong , USA , Aruba
gatunek: Sensacyjny, Thriller
reżyseria: Hark Tsui
Obsada: Jean-Claude Van Damme

Mafia rosyjska zamierza wprowadzić na światowy czarny rynek marzenie terrorystów: mikrobombę. Międzynarodowe służby wywiadowcze robią wszystko, by do tego nie dopuścić. Bez rezultatów. Gdy świat stoi w obliczu wybuchu nowej fali terroryzmu, na scenie pojawia się Marcus Roy (w tej roli Jean-Claude van Damme) - człowiek, który nie boi się walki. Porzuca beztroskie życie biznesmena i playboya, by wkroczyć w sam środek konfliktu międzynarodowych tajnych służb z terrorystami i handlarzami bronią.
POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (PL)


Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

obrazek
Inne pliki do pobrania z tego chomika
Kickboxer 1989HD lektor PL.rmvb play
Mistrz świata w kickboxingu Eric Sloane przybywa do Tajl ...
obrazekMistrz świata w kickboxingu Eric Sloane przybywa do Tajlandii, aby stoczyć walkę z Tong Po, najlepszym zawodnikiem w kraju. W wyniku strasznych ciosów, Eric zostaje sparaliżowany do końca życia. Jego młodszy brat, Kurt, który przyjechał razem z nim decyduje się pomścić brata. Kurt podejmuje bardzo ciężki trening pod okiem Xiana, starego mistrza, mający go przygotować do morderczej walki wg klasycznych reguł tajskiego boksu. obrazek
Sinav 2006.rmvb play
Brak napisów PL produkcja: Turcja gatunek: ...
Brak napisów PL produkcja: Turcja gatunek: Komedia obycz. reżyseria: Ömer Faruk Sorak Obsada: Jean-Claude Van Damme Jest to opowieść o grupie przyjaciół planujących ukraść pytania egzaminacyjne w szkole średniej, żeby podwyższyć swoje oceny. Kiedy akcja kończy się sukcesem, ich następnym celem stają się pytania do egzaminu wstępnego na Uniwersytet. Tym razem potrzebować będą pomocy zawodowego włamywacza (J.C. van Damme), ponieważ gmach uniwersytetu jest ściśle chroniony. POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (TUR)
J.C.V.D. 2008.rmvb play
Napisy PL produkcja: Belgia , Francja , Luksemburg ...
Napisy PL produkcja: Belgia , Francja , Luksemburg gatunek: Akcja reżyseria: Mabrouk El Mechri Obsada: Jean-Claude Van Damme Jean-Claude Van Damme oprócz problemów z podatkami i walki z żoną o opiekę nad córką spostrzega, jak ciężkie jest życie gwiazdy kina akcji, kiedy nawet Steven Seagal podkrada mu rolę. W "JCVD" aktor wraca do kraju, w którym się urodził, w poszukiwaniu spokoju, którego nie odnalazł w Stanach Zjednoczonych. Van Damme gra zakładnika w napadniętym banku. Pozostałe ofiary rabunku będą się zastanawiać, dlaczego gwiazdor nie ratuje ich tak, jak czyni to zazwyczaj na ekranie. POBIERZ NAPISY DO FILMU POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (FR)
Uliczny wojownik -  Street Fighter  1994.rmvb play
Napisy PL produkcja: Japonia , USA gatunek: A ...
Napisy PL produkcja: Japonia , USA gatunek: Akcja reżyseria: Steven E. de Souza Obsada: Jean-Claude Van Damme Shadaloo, południowo-wschodnia Azja rok 1995. Od siedmiu miesięcy trwa wojna domowa. Generał Bison (Raul Julia) planując zawładnięcie światem bierze zakładników z międzynarodowej organizacji. Jeżeli nie otrzyma 20 miliardów dolarów w ciągu 22 godzin - zakładnicy zginą. Stacjonujący w Shadaloo pułkownik William F Guile (Jean-Claude Van Damme) nie zamierza ulec żądaniom Bisona. Częścią jego zuchwałego planu jest wytropienie futurystycznej fortecy generała. Pułkownik Guile razem z oficerem wywiadu (Kylie Minogue) rekrutują do swojej drużyny dwóch renegatów. Jednakże misterny plan może zostać zniweczony, kiedy do gry miesza się korespondentka GNT News, pragnąca czegoś więcej niż tylko materiału do reportażu... Historia osiąga punkt kulminacyjny gdy dochodzi do starcia pomiędzy siłami Guilera i Bisona: świat balansuje na krawędzi katastrofy. POBIERZ NAPISY DO FILMU POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (ENG)
Rozkaz -  The Order 2001.rmvb play
Napisy PL produkcja: USA , Aruba gatunek: Akcj ...
Napisy PL produkcja: USA , Aruba gatunek: Akcja reżyseria: Sheldon Lettich Obsada: Jean-Claude Van Damme Odłam legendarnego zakonu 'Armia Boga' cały czas działa w Izraelu. Jego przywódca, na podstawie skradzionego i zafałszowanego skryptu, znanego jako Ostatni Rozdział przepowiada śmierć wszystkich wrogów i początek nowego rozdziału w swojej wierze. By tego dokonać postanawia wysadzić Trzy Świątynie. wydaje się, że nikt mu nie może przeszkodzić. Wtedy, w pogoni za swoim porwanym ojcem wkracza do akcji Rudi... POBIERZ NAPISY DO FILMU POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (PL)
Podwójne uderzenie -  Double impact 1991.rmvb play
Napisy PL produkcja: USA gatunek: Akcja ...
Napisy PL produkcja: USA gatunek: Akcja reżyseria: Sheldon Lettich Obsada: Jean-Claude Van Damme Paul Wagner i jego żona zostali zamordowani. Uratowali się tylko ich synowie, bliźniacy Chad i Aleks. Bandyci przejęli kontrolę nad przynoszącą duże zyski firmą Wagnera. 25 lat później sorosły Chad mieszka w Los Angeles z Frankiem Avery, któremu pomaga w prowadzeniu klubu walk wschodnich. Wyjeżdżają do Hong-kongu, by spotkać się z odnalezionym bliźniakiem, Aleksem. Bracia, których rozdzielił tragiczny los, spotykają się po raz pierwszy od lat. Postanawiają z pomocą Franka odnaleźć zabójców rodziców i wymierzyć im sprawiedliwość. POBIERZ NAPISY DO FILMU POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (PL)
Maksimum ryzyka -  Maximum Risk  1996.rmvb play
Napisy PL produkcja: USA gatunek: Akcja ...
Napisy PL produkcja: USA gatunek: Akcja reżyseria: Ringo Lam Obsada: Jean-Claude Van Damme O tym, że miał brata bliźniaka, Alain Moreau dowiaduje się już po jego śmierci. Michaił - adoptowany niegdyś przez rosyjską rodzinę - zostaje brutalnie zamordowany na ulicach Nicei. Czując potrzebę wyjaśnienia tej śmierci, Alain - francuski policjant - wyrusza do Nowego Jorku. Tam trafia na powišzania brata z rosyjską mafią, więcej - jako bliźniaczo podobny do Michaiła wkracza w sam środek gangsterskich porachunków. W sprawę zamieszane jest także FBI, próbujące rozszyfrować strukturę rosyjskiej mafii. Wśród prawdziwych i fałszywych przyjaciół, sojuszników i zdrajców Alain musi odkryć największą tajemnicę brata i dokończyć rozpoczęte przez niego dzieło. POBIERZ NAPISY DO FILMU POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (ENG)
Zastępca - Second in Command 2006.rmvb play
Lektor PL produkcja: USA , Wielka Brytania , Rumuni ...
Lektor PL produkcja: USA , Wielka Brytania , Rumunia gatunek: Thriller, Akcja reżyseria: Simon Fellows Obsada: Jean-Claude Van Damme Jest byłym żołnierzem oddziałów specjalnych. Walczył w obronie interesów Stanów Zjednoczonych USA dosłownie wszędzie. Lecz gdy przybywa objąć nową placówkę we wstrząsanym niepokojami kraju Europy Wschodniej, Komandor Sam Keenan trafia w sam środek krwawego chaosu. Świetnie uzbrojeni rebelianci plądrują stolicę, zabili ambasadora USA i zagrażają świeżo wybranemu nowemu Prezydentowi i wprowadzanej przez niego jeszcze niezwykle słabej i delikatnej demokracji. Keenen szybko zabezpiecza ambasadę Stanów Zjednoczonych i daje Prezydentowi schronienie. Pomoc nadejdzie dopiero za wiele godzin a brutalni rebelianci są coraz bardziej niebezpieczni. Keenan musi znaleźć sposób, by ich powstrzymać... zanim ambasadę spowiją płomienie. POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (PL)
Wykonać wyrok - Death Warrant 1990.rmvb play
Lektor PL produkcja: Kanada , USA gatunek: Sens ...
Lektor PL produkcja: Kanada , USA gatunek: Sensacyjny, Akcja reżyseria: Deran Sarafian Obsada: Jean-Claude Van Damme Louis Burke jest detektywem. Po aresztowaniu Sandmana- groźnego psychopaty ma zamiar wyjechać na urlop. Docierają jednak do niego informacje, iż w więzieniu Harrison mają miejsce liczne morderstwa. Burke przenika do więziennego środowiska, udając jednego ze skazańców. Pech chce, że do tego samego więzienia trafia także Sandman, rozpoznaje on funkcjonariusza i zaczynają się prawdziwe kłopoty. POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (PL)
The Quest 1996.rmvb play
Lektor PL produkcja: USA gatunek: Akcja, Przygo ...
Lektor PL produkcja: USA gatunek: Akcja, Przygodowy reżyseria: Jean-Claude Van Damme Obsada: Jean-Claude Van Damme Chris Dubois jest ścigany przez mafię i policję. Pomaga bezdomnym dzieciakom. Jednak pewnego dnia mężczyzna uciekając przed policją wsiada na statek płynący na daleki Wschód. Gdy ludzie na statku odkrywają gapowicza zmuszają go do ciężkiej pracy. W czasie napaści piratów Chrisowi udaje się uwolnić. W walce zauważa go Lord Dobbs, który go sprzedaje jako niewolnika. Chris doskonali swoje umiejętności walki. Następnie Dubois chce wziąść udział w turnieju o wielką nagrodę - złotego smoka. Chrisowi towarzyszą Dobbs, Maxie i dziennikarka Carrie. POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (PL)
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności