-
647 -
128 -
507 -
59
1778 plików
91,15 GB



- sortuj według:
- 2,4 MB
- 7 sty 11 10:34

Kierujemy poczynaniami małego kosmity o imieniu Poo. Naszym zadaniem jest dbanie o to, aby Poo miał pełny żołądek, inaczej umrze z głodu. Uważamy także na policjantów, którzy chcą go złapać.
- 1,4 MB
- 7 sty 11 10:33

Pomogamy Kimowi w trudnej nauce sztuki Kung-Fu. Uczymy go kolejnych stylów przez rozbijanie różnych przedmiotów, które lecą w jego stronę. Po osiągnięciu danej ilości punktów przechodzimy na kolejny poziom nauki.
- 8,4 MB
- 7 sty 11 10:31

Hurford obudził się w środku nocy stwierdził, że został uprowadzony wraz z całym swoim pokojem. Teraz musi się dowiedzieć, jak to się stało i jak może wrócić do swojego domu.
- 5,4 MB
- 29 wrz 10 20:11

Icy Tower. Polega ona na tym, aby wejść na sam szczyt pewnej wieży. Za każdym razem, gdy upłynie czas, ekran podnosi się coraz szybciej. Głównym bohaterem jest Harold, raper przyjaźnie nastawiony do życia. Gra może wydawać się prostą, jednak jest inaczej. Wystarczy chwila nieuwagi, aby zlecieć. Za każdy stopień, otrzymuje się 10 punktów, lecz nie tylko za to. Można dostać dodatkową ilość za wykonane specjalnych ruchów.
Im szybciej Harold porusza się, tym wyżej i z większą siłą skacze. Może, także odbijać się od ścian. Gra wciągająca z dobrze dobraną muzyką.
- 5,9 MB
- 31 mar 10 18:06

Panie i Panowie, dziś prezentuje wam ciekawą grę na PC oparta na znanym już wszystkim filmiku JESTEM HARDKOREM! Gra zręcznościowa. W grze trzeba wspiąć się po kablu jak najwyżej. Możliwość gry Multiplayer
- 5,6 MB
- 31 mar 10 18:06
Dwie częsci minigry Żulionerzy W grze wcielamy się w postać Gracza, który siedzi po lewej stronie monitora. Na drugim siedzeniu, po prawej umieszczona jest chwalebna postać Żulberta Hurbańskiego, który jest prowadzącym całe tą impreze. W grze żulionerzy do wyboru mamy 3 koła ratunkowe: półówka, telefon do meliny oraz ściepa publiczności.
-
0 -
0 -
0 -
0
25 plików
89,15 MB

