
Czy chcesz zobaczyć zawartość tego folderu?
-
24885 -
11750 -
1799 -
37316
104998 plików
11234,94 GB



Zaczęło się zupełnie niewinnie. Trochę flirtu tu, trochę uśmiechu tam, ale zdarzało się to tylko wtedy, gdy Sabbath nie patrzył lub był w biegu. Shasta Hall była całkowicie niedostępna, ale to nie sprawiło, że mój pociąg do niej był mniej widoczny.
Wiedziałem, że ona też mnie pragnie, ale spanie z nią byłoby sprzeczne ze wszystkim, co reprezentował Lewd Outlaws MC. Jako wiceprezes klubu moim zadaniem jest dopilnowanie, aby wszyscy przestrzegali zasad – nawet ja. Ol' Ladies były całkowicie wykluczone, ale ponieważ Sabbath był jedynym, który technicznie rzecz biorąc miał Ol' Lady, zasada dotyczyła tylko jego.
Kiedy więc Shasta musiała zostać ukryta ze względu na groźby klubu, Sabbath powierzył mi pilnowanie jej. Ale teraz tkwimy sami w domku przez trzy dni, a pokusa, by jej dotknąć, stale rośnie.
Trochę smaku nie zaszkodzi, prawda?
Pokusa to słodka, ale gorzka rzecz. Zawsze tam będzie i choć degustacja jej byłaby ryzykowna i lekkomyślna, była to jedyna przepustka do „Hall”, której nie przepuściłabym.
.
(A Revenge Reverse Harem MC)
.

Shasta Hall jest uosobieniem doskonałości.
Właśnie dlatego każdy facet w klubie jej pragnął, łącznie ze mną, a kiedy odkryłem, że popełniła grzech ostateczny, skorzystałem z okazji, by zdobyć to, czego zawsze chciałem – Shastę.
Szantażowanie jej, żeby się ze mną przespała, nie było czymś, z czego byłem dumny, ale obudziło w niej coś, co sprawiło, że reszta klubu zaczęła się ślinić, by dostać swoją kolej.
Ale kobiety takiej jak Shasta nie należy pozostawiać niezadowolonej, a jako SGT klubu w Arms mam obowiązek dopilnować, aby cała własność była chroniona, nawet jeśli oznacza to ochronę jej przed naszym własnym Prezem. Teraz jedyne, co musiałem zrobić, to zająć ją czymś, przywołując raz na zawsze moją przepustkę do „Hall” i pokazać kuszącej brunetce, że nie potrzebuje Sabbatha ani nikogo innego, aby ją zadowolić; po prostu mnie potrzebowała.
.

Jako MC Enforcer of the Lewd Outlaws moim zadaniem było dopilnowanie, aby w przypadku kłopotów klubu zakończyć je mocno, szybko i z jak największą ilością krwi. Nigdy nie spodziewałem się, że te kłopoty spadną prosto z rąk naszego Preza, ani że kataklizmy, które po nich nastąpiły, wrzuciły mnie prosto w ramiona jego własnej kobiety. Ale właśnie tam znalazłam się, kilka dni po moim gorzkim rozstaniu, w ramionach Shasty Hall i przywołując moją „Przepustkę do Hallu”, tak jak to zrobiło dwóch moich braci przede mną.
Shasta i ja musieliśmy się poskładać w całość, a ochrona jej stała się moją nowo odkrytą obsesją, kiedy po raz pierwszy poczułem smak.
Liczyło się już tylko sprawianie przyjemności Starej Damie Preza i zrobiłbym wszystko, żeby wywołać uśmiech na jej twarzy, nawet gdyby konsekwencje tego skończyły się kulą między oczami i odciętymi plecami lub moje ciało sześć stóp pod ziemią.
.

Bycie Lewd Outlaw oznacza, że jeździsz i umierasz za swój klub. Ale nigdy nie
wyobrażałem sobie, że jeden wypadek na zawsze zrujnuje tę lojalność.
Cały klub rozpada się na moich oczach i wydaje mi się, że jest jedna brunetka, która
wszystko zapaliła… Shasta Hall, Ol' Lady Prez.
Nigdy nie podobał mi się pomysł, aby w klubie akceptowano „Hall Pass”, ale
wydawało mi się, że reszta moich braci nie czuła tego samego. Jeden po drugim
zakochiwali się w niej, starając się trzymać ostatecznej zasady… nie mów
Sabbathowi. Gdyby nasz Prez kiedykolwiek dowiedział się o zabawie, w jaką bawili
się z jego Starą Damą za jego plecami, głowy na pewno by poleciały.
Byłem zdecydowany zdystansować się od przyłączenia się do zabawy, dopóki nie
znalazłem się w środku propozycji, której nie mogłem odmówić i zobaczyłem, jak na
moich oczach eksploduje furia Preza naszego klubu.
Teraz jedynym sposobem na przeżycie jest przekonanie innych, aby dołączyli do jej
małego haremu. W końcu wszyscy członkowie zarządu klubu upadną i tak się
złożyło, że skarbnik klubu był gotowy, nawet o tym nie wiedząc, mam tylko nadzieję,
że Prez się o tym nie dowie, w przeciwnym razie ryzykujemy naszą rangę i łatkę, aby
posmakować jego królowej.
.

Mój apetyt na kobiety był zdeprawowany i niezachwiany. Zajęło mi dużo czasu, zanim byłem usatysfakcjonowany, i chociaż stworzyłem idealną uległą z jednej z nowych dziewcząt; Chciałem więcej. Mówiąc konkretnie, chciałem, żeby to była... Shasta Hall, Stara Dama Prez.
I wydawało się, że w końcu dostałem swoją szansę, wzbudzając jej zainteresowanie, nawet nie próbując. Jej rażąco niesubordynowane zachowanie odurzyło mnie i tylko podsyciło moje pragnienie, aby podporządkowała się tylko mnie. Była ukrytą fantazją, której nie mogłem do końca okiełznać, a teraz, gdy wiedziałem, że ma ochotę na małą zabawę, nie minie dużo czasu, zanim powalę ją na kolana żeby błagała, aby mistrz jej przewodził.
Pieprzyć resztę chłopaków i jakiekolwiek ich powiązania z nią.
Złamaną kobietę należało rozebrać i złożyć na nowo, a ja byłem po prostu mroczną duszą, która mogła to zrobić, upewniając się, że nigdy nie zapomni mojego użądlenia.
Jasne, karmienie się moimi mrocznymi pragnieniami było ryzykowne, zwłaszcza że klub był o krok od eksplozji, a Sabbath wymykał się spod kontroli, ale nie przejmowałem się konsekwencjami, jakie niesie ze sobą zdominowanie Prez's Ol' Lady.
Tak długo, jak była otwarta na zgłoszenia, miałem zamiar oddać swój strzał i raz na zawsze spieniężyć przepustkę do Hall Pass… Do diabła z Sabbathem.
W MC Lewd Outlaws jest miejsce tylko dla jednego diabła i szczerze mówiąc, z dumą nosiłem te rogi.
.

Nigdy nie marzyłem o urzeczywistnieniu moich fantazji, ale właśnie to dała mi Shasta Ol' Lady Sabbatha po jednej nocy pijackiej zabawy. Zrobiłem, co w mojej mocy, żeby nie wpaść na jej celownik, gdy rozeszły się pogłoski, że przechodziła przez szeregi i uwodziła funkcjonariuszy jednego po drugim.
Myślałem, że nigdy nie wpadnę w jej pułapkę, ale wtedy zaproponowała mi coś, czego zawsze chciałem… trójkąt – trójkąt z jedynym mężczyzną w moim klubie, który sprawił, że mój silnik nabierał obrotów. Robiłem, co w mojej mocy, żeby ukryć swoje sekretne uczucia, ale tego wieczoru jedno przesunięcie języka zmieniło wszystko. Teraz mogłem spełnić swoją fantazję, potajemnie ukrywając się za małą perwersyjną obsesją Shasty.
Ale zrealizowanie mojej przepustki do „Hall pass ” pozostawiło mi więcej pytań niż odpowiedzi. Nie tylko poczułem smak zakazanego owocu Sabbatha, ale w końcu zrozumiałem, dlaczego żadna kobieta nigdy nie była w stanie mnie naprawdę zadowolić.
Pogodzenie się ze swoimi preferencjami seksualnymi naraziło mnie na poważne konsekwencje, a ponieważ nie wiedziałem, czy mój klub mnie zaakceptuje, stanąłem przed boleśnie trudnym wyborem. Zdemaskować kobietę, która dała mi wszystko, czego kiedykolwiek pragnąłem... lub ujawnić moje prawdziwe ja przed klubem. Obydwa były zbyt ryzykowne, aby je ujawnić, ale musiałem wybrać. Teraz pytanie brzmiało... który z nich pozwoli mi oddychać, a który zakończy się moją śmiercią?
.

Dawno temu ślubowałem, że nigdy więcej nie pozwolę, aby grzech rządził moim życiem.
Dlatego właśnie odnalazłem wiarę za murami klubu Lewd Outlaws i braterstwo wśród ludzi, którym teraz ufałem i szanowałem.
Uciekałem od przeszłości, przeszłości wypełnionej tak wieloma kłamstwami i oszustwami, że było tylko kwestią czasu kiedy mnie dogoni.
Ukrycie moich grzechów za wiarą nie było łatwe, ale złożyłem śluby, oddając swoje serce, ciało i duszę mężczyźnie na górze. Pokusa była moim wrogiem, a największą pokusą ze wszystkich była Ol' Lady Prez's .
Angażowanie się w klubowe dramaty nigdy nie było moim zamiarem, ale nagle kiedy trzymałem Shastę Hall w ramionach, poczułem, że Bóg postawił ją na mojej drodze abym ją zbawił.
Nigdy nie myślałem, że zwrócę się przeciwko Sabbathowi, ale nawet lojalność słabnie, gdy jesteś doprowadzony do przekroczenia punktu krytycznego.
Sabbath poprosił mnie, żebym zrobił coś nie do pomyślenia, przekroczył granicę, z której nie było już powrotu.
Teraz przyrzekłem lojalność kobiecie, która się przed nim ukrywa, i choć reszta klubu przysięgała ją chronić, w głębi serca wiem, że Shasta Hall jest moją własnością i mogę ją ocalić.
.

Wszyscy myśleliśmy, że jest naszą własnością i że należy do nas wszystkich. Jednak miłość do Shasty Hall okazała się szkodliwa dla jej zdrowia psychicznego. Teraz jej nie było, zniknęła z naszego życia na zawsze. Myślałem, że poradzę sobie z jej nieobecnością, jak wszyscy inni, kontynuując swoje życie i znajdując kogoś innego do kochania. Ale kochanie kogoś innego niż Shasta było wyczynem niemożliwym i jedyną opcją, jaką miałem, było porzucenie wszystkiego, mojego klubu, moich braci i moich obowiązków, aby znaleźć kobietę, która była dla mnie całym światem.
Zlokalizowanie jej nie było łatwe, ale teraz, gdy ją ponownie odnalazłem, jestem zdeterminowany, aby uznać Shastę za moją Starą Damę i sprowadzić ją z powrotem do domu, gdzie jej miejsce. Jednak przekonanie jej do powrotu nie było łatwe, zwłaszcza że ponowne zostanie Starą Damą Outlaw’s było czymś najdalszym, o czym myślała, i szybko zdałem sobie sprawę, że nie jestem jedynym mężczyzną walczącym o jej uwagę.
Wszyscy myśleliśmy, że jest naszą własnością i że należy do nas wszystkich.
.
Nie ma plików w tym folderze
-
0 -
0 -
0 -
0
0 plików
0 KB

