Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Lara66
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta P

widziany: 10.12.2016 21:39

 • pliki muzyczne
  0
 • pliki wideo
  0
 • obrazy
  62
 • dokumenty
  1141

1217 plików
2,62 GB

Ukryj opis
 • 17 KB
 • 3 gru 16 9:42
● AUTOR: Samantha Young

● TYTUŁ: To, co najważniejsze

● WYDAWNICTWO: Burda książki

● DATA PREMIERY: 12 Styczeń 2017

● OPIS: Witamy w Hartwell, spokojnym, nadmorskim miasteczku, gdzie dzięki tajemnicy sprzed wielu lat pewna kobieta zrozumie, co znaczy prawdziwa miłość...

Doktor Jessica Huntington całym sercem angażuje się w problemy swoich podopiecznych z więzienia dla kobiet, ale w życiu prywatnym starannie unika związków uczuciowych. Nauczyły ją tego bolesne doświadczenia. W więziennej bibliotece odkrywa plik starych listów miłosnych i jedzie do malowniczego Hartwell, żeby dostarczyć je adresatowi. Nadmorskie miasteczko rzuca na Jessicę swój czar, ale jeszcze większe wrażenie robi na niej przystojny właściciel miejscowego baru.

Od czasu rozwodu z niewierną żoną, Cooper Lawson skupia się na tym, co najważniejsze: na rodzinie i prowadzeniu baru przy nadbrzeżnej promenadzie, który od lat znajduje się w posiadaniu Lawsonów. Jednak kiedy Jessica przekracza progi jego knajpki, gotów jest znów otworzyć swoje serce. Chociaż wzajemne przyciąganie staje się coraz silniejsze, Jessica z uporem broni się przed bliskim związkiem.

Aby przekonać ją, że jest w życiu coś, o co warto walczyć, Cooper będzie musiał ofiarować jej więcej niż tylko namiętność.

z chomika kasiaptk25

 • 25 KB
 • 30 lis 16 20:27
● AUTOR: Mia Sheridan

● TYTUŁ: Bez szans

● WYDAWNICTWO: Otwarte

● DATA PREMIERY: 01 Luty 2017

● OPIS: W upadającym górskim miasteczku Kyland i Ten zakochują się w sobie wbrew rozsądkowi i na przekór surowej rzeczywistości.

Kyland marzy tylko o tym, by przetrwać. Zaciska zęby i robi wszystko, by nie pokonała go bieda i samotność. Nie szuka miłości. Nie zamierza też oglądać się za siebie, gdy uda mu się wyrwać z piekła, w którym przyszło mu dorastać. Dla Ten codzienność to nieustanna walka o własną godność. Zmagania z chorobą matki i ludzką nieprzychylnością wymagają od niej wyjątkowej siły. Oboje rywalizują o bilet do lepszego życia, który może otrzymać tylko jedno z nich. Ktoś odejdzie, ktoś zostanie. Czy po latach zdołają spojrzeć sobie w oczy, jeśli poświęcą miłość dla przetrwania?

ŹRÓDŁO OKŁADKI & OPISU: otwarte.eu

z chomika kasiaptk25

 • 56 KB
 • 30 lis 16 20:27
● AUTOR: Laurelin Paige

● TYTUŁ: Chandler

● WYDAWNICTWO: Kobiece

● DATA PREMIERY: Luty 2017

z chomika kasiaptk25

 • 17 KB
 • 16 lis 16 17:45
● AUTOR: Laurelin Paige

● TYTUŁ: Pierwszy dotyk

● CYKL: First and Last #1

● WYDAWNICTWO: Kobiece

● DATA PREMIERY: 2017

● OPIS: Gdy Emily Wayborn wraca do domu, aby odwiedzić swoją mamę podczas przerwy od jej telewizyjnego show, odbiera wiadomość głosową od swojej byłej najlepszej przyjaciółki, Amber. Choć obie były osławionymi towarzyskimi dziewczynami, nie rozmawiały w ostatnich latach. Pomimo,że wiadomość może brzmieć łagodne, Amber wykorzystuje słowo bezpieczeństwa, które Emily rozpoznaje, słowo którego zawsze używali by wyjść z niezręcznych sytuacji podczas ich burzliwych dni. I jeszcze bardziej mrożący krew w żyłach niż poczta głosowa: okazuje się, że Amber zaginęła.

Zdeterminowana, by wyśledzić swoją przyjaciółkę, Emily kieruje następujący łańcuch poszlak, które doprowadzają ją do enigmatycznego miliardera Reeve Sallis, hotelarza znanego z jego zacienionych kontaktów i reputacji gracza. Teraz, w celu znalezienia Amber, Emily musi uwodzić Reeve, aby dowiedzieć się jego tajemnic i odkryć miejsce pobytu jej przyjaciółki. Kiedy ona sama zaplątuje się z nim, stwierdza, że ciągnie ją do Reeve’a nie tylko z powodu jego połączenia z Amber, pomimo jej rosnącej obawy, że może on być wrogiem. Gdy jest zmuszona do wyboru, gdzie leży jej lojalność, jak zadecydować między ratowaniem Amber a zaoszczędzaniem jej serca?

z chomika kasiaptk25

 • 112 KB
 • 3 lis 16 18:18
● AUTOR: Lisa De Jong

● TYTUŁ: Kiedy pozostaje żal

● SERIA: Rain #3

● WYDAWNICTWO: Filia

● DATA PREMIERY: 8 Luty 2017

● OPIS KSIĄŻKI: Miałam zaplanowane całe życie. Idealny chłopak. Świetni przyjaciele. Wszystko układało się dokładnie po mojej myśli.

Było tak aż do pewnej feralnej nocy, z której nic nie mogę sobie przypomnieć. To wszystko moja wina, a teraz zostały mi po nim jedynie wspomnienia.

Tonęłam w wyrzutach sumienia, póki Sam Shea nie wrócił do mojego życia i nie pomógł mi się pozbierać. Powoli otworzył moje serce i zamieszkał w nim, zanim się zorientowałam, co właściwie się dzieje. Wiem, że na niego nie zasługuję.

Próbuję poukładać swoje życie na nowo, ale zaczynają wracać do mnie okruchy wspomnień z tamtej pamiętnej nocy. Kłamstwa i sekrety powoli niszczą wszystko, co dla mnie drogie.

Okazuje się, że być może nie jestem jedyną, która powinna czegoś żałować.

ŹRÓDŁO OKŁADKI & OPISU: http://www.wydawnictwofilia.pl

z chomika kasiaptk25

 • 89 KB
 • 24 paź 16 19:01
● AUTOR: Jennifer L. Armentrout

● TYTUŁ: Ostatnie tchnienie.

● CYKL: Dark Elements #3

● WYDAWNICTWO: Filia

● DATA PREMIERY: 18 Styczeń 2017

● OPIS: Niekiedy miłość trwa aż do ostatniego tchnienia.

Każda decyzja niesie ze sobą konsekwencje, a siedemnastoletnia Layla musi stawić czoła najtrudniejszym wyborom. Co wybierze, światło czy mrok? Z jednej strony grzeszny, seksowny, demoniczny książę Roth, z drugiej Zayne – wspaniały, troskliwy strażnik, z którym jednak nigdy nie wyobrażała sobie związku. Najtrudniejsza decyzja dotyczy jednak tego, której połowie swojej natury powinna zaufać.

Dziewczyna ma też nowy problem. Najniebezpieczniejszy z demonów, Lilin, został uwolniony, by siać spustoszenie wokół niej, włączając w to jej przyjaciół. Aby uchronić Sama przed losem dużo gorszym niż śmierć, Layla musi paktować z wrogiem, jednocześnie chroniąc miasto – i swoją rasę – przed zniszczeniem.

Rozdarta między dwoma światami i dwoma różnymi chłopakami, niczego nie jest pewna, a już najmniej tego, czy przeżyje, zwłaszcza kiedy dają o sobie znać stare kłopoty. Czasami jednak, gdy tajemnica goni tajemnicę, a prawda wydaje się niemożliwa do odkrycia, trzeba posłuchać głosu serca, wybrać stronę i walczyć do utraty tchu…

ŹRÓDŁO OKŁADKI & OPISU: wydawnictwofilia.pl

z chomika kasiaptk25

 • 103 KB
 • 24 paź 16 19:01
● AUTOR: Brittainy C. Cherry

● TYTUŁ: Ogień, który ich spala

● CYKL: Żywioły #2

● WYDAWNICTWO: Filia

● DATA PREMIERY: 25 Styczeń 2017

● OPIS: BRITTAINY C. CHERRY
Był sobie kiedyś chłopiec, którego pokochałam.

Logan Francis Silverstone był moim zupełnym przeciwieństwem. Kiedy tańczyłam jak urzeczona, on podpierał ścianę. Przeważnie milczał, podczas gdy mnie trudno było uciszyć. Uśmiech przychodził mu z wysiłkiem, natomiast ja unikałam smutku.

Pewnej nocy dostrzegłam ciemność, która czaiła się głęboko w nim.

Każdemu z nas czegoś brakowało, jednak razem mieliśmy wszystko. Z obojgiem było coś nie tak, ale obok siebie zawsze czuliśmy, że wszystko jest jak należy. Byliśmy jak spadające gwiazdy przecinające nocne niebo w poszukiwaniu życzenia, modlące się o lepsze jutro.
Aż do dnia, w którym go straciłam. Jedną pochopną decyzją zaprzepaścił nasz związek.
Był sobie chłopiec, którego pokochałam.

I przez kilka krótkich chwil - trwających tyle co oddech, co szept - pomyślałam, że może i on mnie kocha.

ŹRÓDŁO OKŁADKI & OPISU: wydawnictwofilia.pl

z chomika kasiaptk25

 • 58 KB
 • 24 paź 16 19:01
● AUTOR: Emma Chase

● TYTUŁ: Ułaskawienie

● CYKL: Legal Briefs #3

● WYDAWNICTWO: Filia

● DATA PREMIERY: 11 Styczeń 2017

● OPIS: Gdy Brent Mason patrzy na Kennedy Randolph, nie widzi zawstydzonej, słodkiej sąsiadki, z którą się wychowywał. Widzi pewną siebie, cudowną kobietę... która obcasem szpilki od Christiana Louboutina pragnie zmiażdżyć konkretne części jego ciała.

Brent nie pozwolił, by utrata nogi w wypadku samochodowym przed wielu laty miała wpływ na prowadzone przez niego satysfakcjonujące życie. Wysoko stawia sobie poprzeczkę, po czym pokonuje wszystkie przeszkody na drodze do celu.

A teraz jego celem jest Kennedy.

Z kolei kiedy ona patrzy na Brenta, widzi tylko zapatrzonego w siebie gogusia, który upokorzył ją w szkole średniej tylko po to, by wkraść się w łaski grupy popularnych dzieciaków, tych samych, które zamieniły jej licealne lata w piekło.

Kennedy nie jest już społecznym wyrzutkiem – jest prokuratorem w stolicy, ma na koncie pasmo sukcesów. Brent jest adwokatem obrony w jej nowym procesie, więc dawna koleżanka postanawia skorzystać z okazji i odpłacić mu się pięknym za nadobne.

Jednak sprawy nie do końca układają się po ich myśli.

Każda ostra wymiana zdań zmusza panią prawnik do zastanowienia się, czy Brent jest równie żywiołowy w sypialni, co na sali sądowej. Natomiast każdy jej argument i sprzeciw sprawiają, że młody obrońca pragnie Kennedy coraz bardziej.

W końcu nawet prawnicy mogą się zakochać… Werdykt serca swoją drogą, ale czy sąd udzieli im ułaskawienia?

ŹRÓDŁO OKŁADKI & OPISU: wydawnictwofilia.pl

z chomika kasiaptk25

 • 253 KB
 • 20 paź 16 18:24
●Autor: Erin Watt
●Oryginalny Tytuł: Paper Princess
●Seria: The Royals. Tom 1
●Data premiery: 2017
●Wydawnictwo: Otwarte

z chomika ew_ciaa

 • 79 KB
 • 13 paź 16 17:50
*AUTOR: Vi Keeland

*TYTUŁ: Gracz

*WYDAWNICTWO: Kobiece

*DATA PREMIERY: 20 Styczeń 2017

*OPIS: PEŁNA PRZEKORY KUSZĄCA GRA, W KTÓREJ WSZYSTKIE CHWYTY SĄ DOZWOLONE.

Niektórzy faceci są po prostu bezczelni. Aroganccy, zawadiaccy i pewni siebie w ten niezwykle irytujący sposób, który kojarzy każda kobieta. Ale przy tym… jakże seksowni. Taki jest Brody Easton. Typowy gracz – przystojny, szalenie męski, a tupet to pewnie jego drugie imię. Z przyjemnością i premedytacją bierze udział w swoistej grze, w której stawką jest dziki seks. Krótkoterminowy cel? Panienka do łóżka.

Delilah, początkująca dziennikarka sportowa po raz pierwszy spotyka Brody’ego w męskiej szatni. Zawodnik jeszcze przed rozpoczęciem wywiadu zdecydował się odsłonić wszystkie karty… I to dosłownie. Nieprzewidywalny i bezpruderyjny, zrzucił przed nią ręcznik przepasający jego biodra. Przed obiektywem. Trudno stwierdzić czy liczył na flirt, czy po prostu chciał zaliczyć. Ale jedno wiadomo – Brody się nie patyczkuje. Znajomość rozpoczęta w taki sposób może potoczyć się różnie…

Fani gorącego romansu sportowego będą zachwyceni. Strony „Gracza” iskrzą od chemii między głównymi bohaterami. Delilah nie jest bardzo zasadniczą osobą, ale jednej reguły twardo się trzyma – nie umawia się z graczami. Jest pewien problem – Brody ma wobec niej inne plany… Męska, kierowana instynktem zdobyczy duma nie pozwoli mu po prostu odpuścić.
Kto odniesie zwycięstwo w tej piorunującej rozgrywce? Wprawiony gracz czy opierająca się jego urokowi dziennikarka?

KSIĄŻKA, KTÓRA PACHNIE MĘSKIM CIAŁEM, KOBIECĄ NIEUSTĘPLIWOŚCIĄ, DROCZENIEM SIĘ I GORĄCĄ NAMIĘTNOŚCIĄ

ŹRÓDŁO OKŁADKI & OPISU: wydawnictwokobiece.pl

z chomika kasiaptk25

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  10
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

10 plików
0,79 MB

Woalki

Woalki napisano 1.12.2016 10:44

zgłoś do usunięcia
obrazekPogodnego dnia życzę
Woalki

Woalki napisano 7.12.2016 22:32

zgłoś do usunięcia
Upolowałam sportowca. Dziękować
Woalki

Woalki napisano 7.12.2016 22:33

zgłoś do usunięcia
Oglądasz "Teen wolf"? W następnym odcinku nareszcie zobaczymy Stilesa
Woalki

Woalki napisano 8.12.2016 17:52

zgłoś do usunięcia
Nic straconego, w końcu serial nie zając, nie ucieknie Buziaki!

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności