Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Koniwariatka
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Paulina

widziany: 23.11.2017 20:50

dodatkowe uprawnienia
 • pliki muzyczne
  0
 • pliki wideo
  84
 • obrazy
  569
 • dokumenty
  2

721 plików
78,52 GB

 • 411,1 MB
 • 20 sie 12 22:34

zachomikowany

 • 774,8 MB
 • 20 sie 12 22:34

z chomika Natalia1803LG

 • 2,54 GB
 • 20 sie 12 22:34

z chomika Klaudusiak_xP

 • 246,8 MB
 • 20 sie 12 22:34

z chomika klaudiap1997

 • 102,1 MB
 • 20 sie 12 22:34

z chomika klaudiap1997

 • 473,8 MB
 • 20 sie 12 22:34

z chomika klaudiap1997

 • 186,7 MB
 • 20 sie 12 22:34
obrazekobrazekCzy potrafisz zbudować dobrze prosperującą stadninę koni i wychować niejednego mistrza? Przekonaj się o tym już teraz!
Kup własną stadninę, konie, zajmij się ich tresurą, dbaj o nie, a dadzą z siebie wszystko podczas wyścigów. Twoje decyzje mają wpływ na kondycję konia podczas organizowanych derbów, a także na ilość pieniędzy, które możesz wygrać, bądź stracić. Dzięki zarobionym na wyścigach pieniądzom zakupisz nowe, lepsze konie, jak również zapewnisz im znacznie lepsze warunki do życia. A wszystko tylko po to, by być najlepszym!
Cechy gry:
- Kupuj, trenuj i sprzedawaj konie
- Dbaj o swoje zwierzęta, zapewniając im pożywienie i opiekę medyczną
- Kontroluj swój budżet
- Weź udział w trzymających w napięciu wyścigach

zachomikowany

 • 229,2 MB
 • 20 sie 12 22:34
obrazekobrazek

Crack w środku.
My Riding Stables to gra przygotowana w głównej mierze z myślą o najmłodszych sympatykach koni. Właściciele PeCetów w przeszłości mogli już zagrać w zbliżone tematycznie produkcje, takie jak Horsez czy My Horse And Me. Za opracowanie My Riding Stables odpowiedzialne jest studio developerskie dtp young entertainment. Firma ta w przeszłości zasłynęła między innymi za sprawą drugiej części serii My Pet Hotel.

Omawiany produkt oferuje możliwość sprawowania trzech zasadniczych ról – stajennego, instruktora jazdy konnej, bądź też jeźdźca. Wcielając się w postać stajennego należy przede wszystkim zajmować się sprawowaniem bezpośredniej opieki nad zwierzętami, zaspokajając ich podstawowe potrzeby. Równie istotną rolę odgrywa czyszczenie stajni oraz dbanie o higienę koni. Gracz może ponadto zająć się sprawami poruszającymi problematykę rozrodu, dążąc do wyhodowania silniejszych i szlachetniejszych ras. Przejmując obowiązki instruktora jazdy konnej należy przede wszystkim dbać o utrzymanie wysokiego zadowolenia klientów, uczestnicząc w ćwczeniach mających zaznajomić ich z tą tematyką.

Zdecydowanie naciekawiej prezentuje się trzecia rola, oferując możliwość bezpośredniego ujeżdżania znajdujących się w stajni koni. Gracz może tu też liczyć na spore zróżnicowanie form rozrywki. Lista atrakcji obejmuje między innymi uczestnictwo w mniej lub bardziej prestiżowych zawodach. Nie zapomniano też jednak o tych osobach, którym zależy jedynie na niezobowiązujących przejażdżkach konnych. W tym celu zaprojektowano kilka różnych map, zlokalizowanych między innymi na plaży czy w lesie.

Wersja przeznaczona na komputery osobiste wyróżnia się bardzo szczegółową oprawą graficzną. Modele koni są dokładnie animowane, a otoczenie w pełni trójwymiarowe. Co ciekawe, w ramach bonusu można się też zająć tworzeniem własnej posiadłości, ulokowanej w pobliżu stajni.

zachomikowany

 • 197,5 MB
 • 20 sie 12 22:34
obrazekobrazekPet Vet 3D: Animal Hospital to barwny, przystępny symulator leczenia przedstawicieli ziemskiej fauny. Jako młodzi adepci weterynarii zgłębiamy tajniki kuracji sympatycznych zwierzątek z różnego rodzaju mniej lub bardziej dokuczliwych dolegliwości. Poznajemy najbardziej charakterystyczne problemy zdrowotne danych gatunków i ogólnie dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy na tematy bezpośrednio związane z zoologią – nauką o zwierzętach.

Program oferuje dwa główne tryby zabawy – scenariusze (scenario mode) oraz wolną rozgrywkę (freeplay). Zanim jednak zaczniemy na poważnie aplikować naszą medyczną wiedzę, warto wcześniej poświęcić parę chwil na przejście przyjaznego, przemyślanego samouczka, który dobrze zaznajomi nas z podstawowymi czynnościami i interfejsem użytkownika. Główny tryb rozgrywki polega na leczeniu wybranego przez nas gatunku zwierzaków. Po określeniu naszej specjalizacji i otwarciu gabinetu pozostaje nam już tylko czekać na pierwszych pacjentów. Ci pojawią się całkiem szybko i czasami będą wymagać dłuższej, wielodniowej opieki lekarskiej. W razie konieczności sadzamy milusińskiego na stole weterynaryjnym i, korzystając z dostępnego ekwipunku, staramy się zdiagnozować chorobę oraz opracować skuteczny sposób leczenia. Każde wykryte przez nas schorzenie zostaje następnie gruntownie opisane przez grę, zaznajamiając nas z najistotniejszymi informacjami na jego temat. Zadowolony ze swego uzdrowionego towarzysza klient zostawi w naszej przychodni okrągłą sumkę, za którą możemy następnie nabyć różnego rodzaju dodatki do naszej kliniki – od wszelkiej maści zabawek przez różnego rodzaju klatki i pokarmy, aż po przydatne dla naszego weterynarza akcesoria.

Warto przy tym zauważyć, iż nie mamy do czynienia ze skrajnie realistycznym symulatorem – gra jest dostosowana do potrzeb młodszego gracza, pozwala więc na swobodną interakcję (karmienie, zabawa, wypoczynek) z leczonymi przez nas zwierzątkami. Oczywiście znacznie więcej czasu na tego typu rozrywkę mamy w trybie freeplay, dającym jeszcze większą swobodę działania. Omawiana pozycja może być także ciekawym nabytkiem dla miłośników wodnych form życia – istnieje bowiem możliwość opiekowania się rybkami i innymi podwodnymi stworzeniami.

zachomikowany

 • 157,0 MB
 • 20 sie 12 22:34
obrazekobrazek

z chomika gniada124

 • 647,4 MB
 • 20 sie 12 22:34
obrazekobrazekobrazek

zachomikowany

 • 0,90 GB
 • 20 sie 12 22:34
obrazekobrazekobrazekPony Friends to kolejna gra symulacyjno-familijna, traktująca o opiece nad konkretnym zwierzakiem. Zadedykowano ją raczej młodszym graczom, aczkolwiek starsi również mogą czerpać z niej wiele przyjemności. Użytkownik przygarnia jednego z siedmiu udostępnionych koników. Następnie nadaje mu imię i ewentualnie wprowadza pewne zmiany w jego wyglądzie. Korekcie podlega m.in. barwa oczu, kolor grzywy, umaszczenie i sylwetka. Ponadto młody gracz powinien pamiętać o prowadzeniu dokładnego dziennika, zapisując wszystkie swoje obserwacje.

Stając się wirtualnym właścicielem źrebaka bierze się na sobie wszystkie obowiązki, związane z jego pielęgnacją i zapewnieniem mu odpowiednich warunków do rozwoju. Codzienne szczotkowanie kucyka pozwala na uzyskanie błyszczącej sierści. Pamiętać również należy o częstych kąpielach. Nakładanie szamponu, mycie gąbką i spłukiwanie piany odbywa się z wykorzystaniem stylusa i panelu dotykowego. Wszystkie odpowiednio wykonane zabiegi pielęgnacyjne sprawiają, że kucyk w krótkim czasie staje się najlepszą partią w całej stajni.

Do najprzyjemniejszych sposobów spędzania wolnego czasu z nowym przyjacielem należą regularne przejażdżki, pozwalające mu na zachowanie odpowiedniej kondycji. Jednak po beztroskim hasaniu na zielonych łąkach, niejednokrotnie w kopycie podopiecznego pozostają drobne kamyki. Odpowiednio operując rysikiem należy się ich pozbyć. W celu urozmaicenia rozgrywki zaimplementowano kilka niespodzianek i nowych szlaków. Aby je odblokować, należy dokładnie przeszukać miejsca zabaw z kucykiem – robi się to dotykając stylusem odpowiednich miejsc na dolnym ekranie.

zachomikowany

 • 279,5 MB
 • 20 sie 12 22:34
obrazekobrazekobrazekRider's World: Competition jest oficjalną kontynuacją gry Rider's World: I Want to Ride, która swoją premierę miała pod koniec 2006 roku. Omawiany sequel nie wprowadza do rozgrywki żadnych rewolucyjnych zmian, starając się raczej rozwinąć wybrane pomysły z pierwszej części cyklu. Ponownie mamy więc do czynienia ze stosunkowo prostą strategią, zawierającą także elementy typowe dla klasycznej zręcznościówki.

Naszym zadaniem jest sprawowanie opieki nad wybranym przez siebie koniem. Zwierzę możemy także wystawiać do różnorakich zawodów i to właśnie ten aspekt został w znacznym stopniu poszerzony. Z racji niewygórowanego poziomu trudności oraz prostego sterowania gra może zainteresować osoby z każdego przedziału wiekowego. Podobnie jak w przypadku pierwszej części, Competition powstał wyłącznie z myślą o posiadaczach komputerów osobistych, nie oferując ponadto żadnych trybów sieciowych.

Tradycyjnie już zabawę rozpoczynamy od wyboru źrebaka (kilkanaście ras koni). Zwierzę należy ponadto nazwać, a także zaopatrzyć je w podstawowe elementy wyposażenia. Nad posiadanym kucykiem należy oczywiście sprawować troskliwą opiekę, dostarczając pożywienie oraz wodę, czy też czyszcząc konia oraz zapewniając mu dogodne warunki w stajni. Wszystkie te czynności są dokładnie opisane. Producent nie zapomniał bowiem o tych graczach, którzy z podobnymi produkcjami do tej pory nie mieli do czynienia.

Zwierzę prędzej czy później musimy zacząć szkolić. Jak już zostało powiedziane, położono zdecydowanie większy nacisk na znaczenie tego elementu rozgrywki. Podobnie jak w pierwszej części Rider's World, szkolenie możemy wykonywać w pojedynkę lub poprosić o fachową pomoc instruktora. Gotowe zwierzę może być wystawiane do różnorakich zawodów jeździeckich. Możemy tu liczyć na bardzo duży wybór sportowych imprez. Wygrywanie tych zawodów nie tylko zwiększa nasz prestiż, ale i pozwala na odblokowanie dodatkowych elementów wyposażenia.

Ponadto przewidziano znaną z I Want to Ride opcję swobodnej eksploracji otoczenia stajni. Są to między innymi rozległe polany czy lasy. Opisywana druga część cechuje się nieco wyższymi wymaganiami sprzętowymi. Jest to jednak w pełni zrozumiałe, gdyż gra wygląda jeszcze lepiej od pierwszej odsłony cyklu. Tyczy się to zarówno ładniej wykonanych koni, jak i bardziej szczegółowego otoczenia.

zachomikowany

 • 382,9 MB
 • 20 sie 12 22:34
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazekKompletny obraz płyty - wystarczy zainstalować w wirtualnym napędzie (np. Daemon Tools) lub wypalić na płycie, zainstalować i grać.


Stajnia Marzeń - Letnie Zawody Weź udział w letniej przygodzie!
Nie ma piękniejszego okresu na wycieczki konne niż lato. Galopując po zielonych polach i nagrzanych słońcem lasach odczujesz urok otaczającej przyrody mocniej niż kiedykolwiek. Jednak niech wrażenia estetyczne nie przysłonią Ci prawdziwego celu: jesteś tu po to, by ćwiczyć swe umiejętności jeździeckie i zdobywać nagrody w konkursach. Oczywiście aby tego dokonać , twój rumak musi być w znakomitej formie. Lepiej go więc nie zaniedbuj, jeśli zależy Ci na zwycięstwie!

Cechy gry:
- szlifuj umiejętności jeździeckie
- opiekuj się swym czworonożnym przyjacielem i dbaj o jego potrzeby
- naciesz oczy kolorami lata
- startuj w zawodach i zdobywaj atrakcyjne nagrody

zachomikowany

 • 316,6 MB
 • 20 sie 12 22:34
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazekKompletny obraz płyty - wystarczy zainstalować w wirtualnym napędzie (np. Daemon Tools) lub wypalić na płycie, zainstalować i grać.


Stajnia Marzeń: Zimowy Rajd • Jest to kontynuacja gry Stajnia Marzeń: Jesienny Galop i tak jak poprzednia część, zapewnia rozrywkę dla wszystkich dziewczynek jeżdżących konno lub marzących o tym, by zostać dżokejką. Prosta i kolorowa, jest idealną grą dla dzieci i młodzieży, a zarazem doskonałym wprowadzeniem w świat jeździectwa.

Mała posiadaczka konia ma możliwość wykonywania podstawowych czynności przy opiece nad wybranym przez siebie pupilem – karmienia, czesania czy wyprowadzania na wygon. W tym samym czasie, galopując przez zaśnieżone doliny i lasy, bierze udział w przygotowaniach do Decker Horse Show – najbardziej prestiżowego konkursu skoków przez przeszkody. Mogą w nim wziąć udział tylko nieliczni dżokeje z najlepszych stajni, tak więc wyzwanie jest ogromne.

zachomikowany

1 komentarz

 • 95,8 MB
 • 20 sie 12 22:34
obrazek

hasło do wypakowania: www.rapidteam.net

Minimum Requirements Windows XP / Vista
1.4GHz Prcoessor
512MB RAM
800MB HDD Space
nVidia GeForce 4 Ti, ATi Radeon 8500 or equivalent

Choose your horse, take care, feed and train him to participate in jump, dressage and cross competitions. Discover a story that will take you all around the world in your quest to become a great champion! Or simply enjoy an immersive relationship with your own unique horse.Easy, fun and intuitive gameplay - reproduce the same moves as in real life with your mouse and keyboard
- 7 breeds to choose from with a choice of accessories for your horse and its rider
- All the competitions of the horse riding world represented in the game - dressage, cross and jumping
- Multiplayer split-screen mode - combine your forces to overcome challenges and bonus activities
- Real-time horse behaviour - you will have to take care, feed and nurture your horse

z chomika Luana

 • 366,4 MB
 • 20 sie 12 22:34
darmowy hosting obrazków
W grze wcielamy się w rolę młodego adepta szkoły jeździeckiej. Swoją przygodę z końmi rozpoczynamy od wyboru własnego źrebaka. Do dyspozycji mamy wiele różnorodnych ras. Musimy przy tym mieć na uwadze fakt, że każda z nich charakteryzuje się nieco odmiennymi potrzebami i zdolnościami.

Kiedy już wprowadzimy naszego nowego czworonożnego przyjaciela do boksu, rozpoczyna się prawdziwa zabawa. Musimy wychować źrebaka na zwycięskiego wierzchowca. W tym celu nie wystarczy jedynie troskliwie opiekować się zwierzęciem, ale również dokładnie przemyśleć i opracować trening naszego podopiecznego.

Wkrótce z małego źrebaka wyrasta dorosły koń. Do codziennych obowiązków dochodzi wtedy przygotowywanie się do zawodów. W końcu to dzięki nim zdobywamy nagrody i pieniądze, a również podnosimy prestiż naszej szkoły jeździeckiej. Startujemy w różnorodnych konkurencjach. Jazda w terenie, skoki przez przeszkody i ujeżdżanie to tylko niektóre z nich. Odbywają się one poza terenem naszej szkoły, często nawet w odległych częściach świata.

Za zdobyte pieniądze możemy zakupić różnorodne przedmioty, nie tylko elementy rzędu końskiego, ale również ubrania jeździeckie. W końcu w tak szlachetnej dyscyplinie nie chodzi jedynie o to, by radzić sobie w danych konkurencjach, ale należy również dobrze się prezentować.

z chomika nefirane

 • 0,90 GB
 • 20 sie 12 22:34
obrazekobrazekobrazekobrazekPony Friends to kolejna gra symulacyjno-familijna, traktująca o opiece nad konkretnym zwierzakiem. Zadedykowano ją raczej młodszym graczom, aczkolwiek starsi również mogą czerpać z niej wiele przyjemności. Użytkownik przygarnia jednego z siedmiu udostępnionych koników. Następnie nadaje mu imię i ewentualnie wprowadza pewne zmiany w jego wyglądzie. Korekcie podlega m.in. barwa oczu, kolor grzywy, umaszczenie i sylwetka. Ponadto młody gracz powinien pamiętać o prowadzeniu dokładnego dziennika, zapisując wszystkie swoje obserwacje.

Stając się wirtualnym właścicielem źrebaka bierze się na sobie wszystkie obowiązki, związane z jego pielęgnacją i zapewnieniem mu odpowiednich warunków do rozwoju. Codzienne szczotkowanie kucyka pozwala na uzyskanie błyszczącej sierści. Pamiętać również należy o częstych kąpielach. Nakładanie szamponu, mycie gąbką i spłukiwanie piany odbywa się z wykorzystaniem stylusa i panelu dotykowego. Wszystkie odpowiednio wykonane zabiegi pielęgnacyjne sprawiają, że kucyk w krótkim czasie staje się najlepszą partią w całej stajni.

Do najprzyjemniejszych sposobów spędzania wolnego czasu z nowym przyjacielem należą regularne przejażdżki, pozwalające mu na zachowanie odpowiedniej kondycji. Jednak po beztroskim hasaniu na zielonych łąkach, niejednokrotnie w kopycie podopiecznego pozostają drobne kamyki. Odpowiednio operując rysikiem należy się ich pozbyć. W celu urozmaicenia rozgrywki zaimplementowano kilka niespodzianek i nowych szlaków. Aby je odblokować, należy dokładnie przeszukać miejsca zabaw z kucykiem – robi się to dotykając stylusem odpowiednich miejsc na dolnym ekranie.

zachomikowany

 • 320,7 MB
 • 20 sie 12 22:34
obrazekobrazekobrazekobrazekKompletny obraz płyty - wystarczy zainstalować w wirtualnym napędzie (np. Daemon Tools) lub wypalić na płycie, zainstalować i grać.Stajnia Marzeń: Wiosenna Przygoda zabierze Cię w malowniczy, wiosenny świat. Do zatoki spływają strumyki wody z topniejących śniegów. Pierwsze kwiaty nieśmiało wystawiły płatki na promienie słońca. Ptaki powróciły już z ciepłych krajów, zaczynają wić gniazda. Nadszedł czas by dosiąść ukochanego konia i ruszyć galopem po zielonych łąkach i lasach. Za każdym wzgórzem czeka nowa przygoda.

Cechy gry:

Gra familijna gwarantująca udaną zabawą dla całej rodziny!
Wykonuj prace i zdania dla właścicielki stadniny i innych stałych bywalców
Podziwiaj malowniczą okolicę z grzbietu konia
Bierz udział w zawodach i wygrywaj trofea
Dbaj, aby Twój wierzchowiec był czysty i zadowolony.

zachomikowany

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

19 plików
9,41 GB
Koniwariatka

Koniwariatka napisano 13.12.2012 16:55

zgłoś do usunięcia
UWAGA! Jak pobierzecei the sims 3 cztery pory roku to za darmo! The sims 3 podstawa jest razem z tym zestawe.
Koniwariatka

Koniwariatka napisano 13.12.2012 16:55

zgłoś do usunięcia
Pobierałam więc wiem
Koniwariatka

Koniwariatka napisano 15.12.2012 12:31

zgłoś do usunięcia
Nie obiecuje że wszystkie pliki działają
Koniwariatka

Koniwariatka napisano 15.12.2012 12:31

zgłoś do usunięcia
Śmiało piszcie wszyscy
zynkos

zynkos napisano 16.07.2013 21:58

zgłoś do usunięcia
Witaj, chodzi mi o rajską wyspę sims 3 po skopiowaniu crack do odpowiedniego folderu do oryginalnego sims 3/game/bin dalej wyświetla komunikat o potrzebie włożenia płyty do napędu Masakara. Nie wiem co robię źle.
Koniwariatka

Koniwariatka napisano 4.09.2013 20:41

zgłoś do usunięcia
Sory że tak późno.......:/ A czy zrobiłaś aktualizacje na 55? bo najpierw trzeba na 55 a jeśli masz to albo t5rzeba wszystko od nowa albo naprawde nw
galopujmy

galopujmy napisano 23.05.2014 16:05

zgłoś do usunięcia
fajne gry !!!!
galopujmy

galopujmy napisano 24.05.2014 21:08

zgłoś do usunięcia
spczko te gry są najfajniejsze na całym świecie najlepiej to jak bym ściągała wszystkie gry na raz ale niestety nie mogę siuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nadia2305

nadia2305 napisano 9.11.2014 16:20

zgłoś do usunięcia
niektóre ni działają ale spoczko
wagnerka9595

wagnerka9595 napisano 8.07.2017 18:01

zgłoś do usunięcia
obrazek

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (3)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (3)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności