Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Katherine1501
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Katherine

widziany: 19.12.2014 10:57

 • pliki muzyczne
  307
 • pliki wideo
  1017
 • obrazy
  129
 • dokumenty
  60

1628 plików
383,94 GB

Ukryj opis Rozwiń
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
Miasto 44.avi play
● PL ● GATUNEK:DRAMAT WOJENNY ● ROK: 2014 ...
komentarz1
Kevin Sam w Nowym Jorku Home Alone 2 - Lost In New York lektor 1992 DVDRip XviD emil_24.rmvb play
Kevin sam w Nowym Jorku Home Alone 2: Lost in N ...
Bibliotekarz 3 2008.DVDRip.Lektor PL.rmvb play
produkcja: USA gatunek: Fantasy, Przygodowy data pre ...
Bibliotekarz 2 Tajemnice kopalni Salomona 2006 Lektor PL.rmvb play
Tytuł oryginału: Librarian 2 Reżyseria: Jonathan ...
Bibliotekarz Lektor PL.rmvb play
Mól książkowy Flynn Carsen otrzymuje ofertę pracy ja ...
 • 296,1 MB
 • 21 paź 14 22:52

z chomika jakuboffska

 • 1,06 GB
 • 18 paź 14 14:18
obrazek

LEKTOR PL 2014 obrazek
zachomikowany

 • 399,9 MB
 • 29 sie 14 23:03

z chomika Michciooo1984

 • 548,1 MB
 • 29 sie 14 22:56
obrazek


FILM DOKUMENTALNY (Louis de Funes ou le pouvoir de faire rire)
Francja, 2003
czas trwania: 52 min
reż. Eric Delacour

Sylwetka jednego z najbardziej znanych aktorów komediowych kina francuskiego. Louis de Funes urodził się w 1914 w rodzinie zubożałego hiszpańskiego arystokraty. Wychowywał się dorastał pod Paryżem. W 1942 roku zapisał się do szkoły teatralnej Rene Simona. Po jej ukończeniu grywał drugo- i trzecioplanowe role, a na prawdziwy sukces musiał czekać do 1964 roku. Wówczas wystąpił w dwóch hitach kinowych "Fantomasie" oraz "Żandarmie z Saint-Tropez", a jego kariera potoczyła się lawinowo. Sam aktor pytany o źródło swoich inspiracji twierdził, że jego grze najwięcej dali Kaczor Donald oraz choleryczna matka, cierpiąca na nagłe zmiany nastrojów. Twórcy dokumentu przypominają najważniejsze momenty z życia de Funesa. Zastanawiają się również, na czym polegał fenomen małego, łysego mężczyzny, który w wieku 50 podbił serca widzów i wspiął się na wyżyny sławy.

zachomikowany

 • 5,0
 • 324,8 MB
 • 29 sie 14 22:44


obrazek
gatunek: Dramat, Horror
produkcja: USA
premiera: 7 października 2013
reżyseria: Kimberly Peirce
scenariusz: Roberto Aguirre-Sacasa,
Lawrence D. Cohen
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
format: RMVB
jakość: DVDRip

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Najnowsza adaptacja kultowej powieści Stephena Kinga. Nastoletnia Carrie wychowana przez zdewociałą i despotyczną matkę, a także wyszydzana i poniżana przez rówieśników postanawia dzięki swym telekinetycznym zdolnościom wziąć w czasie balu maturalnego krwawy odwet na swych prześladowcach.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

z chomika Abra-cadabra

 • 3,2 MB
 • 23 sie 14 22:26

z chomika DancefloorMasterz

 • 437,4 MB
 • 11 lip 14 18:08
Dean Corso jest nowojorskim bibliofilem, który specjalizuje się w odnajdywaniu bezcennych pierwodruków i niedostępnych wydań dla kolekcjonerów gotowych zapłacić za nie każdą cenę. Łączy rozległą wiedzę z bezpośrednimi manierami i wprawnym okiem. Jest przy tym nieco cyniczny i odrobinę amoralny - aby osiągnąć zamierzony cel, nie cofnie się przed niczym. Gdy w grę wchodzi oszustwo, nie waha się ani chwili. W ten sposób udaje mu się zdobyć niezwykle rzadkie, czterotomowe wydanie "Don Kichota", za które płaci nieświadomemu właścicielowi śmiesznie niską cenę. Corso otrzymuje niezwykłe zlecenie od wydawcy Borisa Balkana, który w swej klimatyzowanej bibliotece gromadzi wyłącznie dzieła poświęcone diabłu. Balkan wszedł ostatnio w posiadanie długo poszukiwanego egzemplarza satanicznej księgi zatytułowanej "Dziewięć wrót Królestwa Cieni". Nabył ją od innego kolekcjonera, Andrew Telfera, który popełnił samobójstwo w dzień po dokonaniu transakcji. Księga ilustrowana jest dziewięcioma rycinami, które poprawnie zinterpretowane i ułożone mają przywołać diabła i otworzyć wrota do Świata Podziemnego. Autor opublikowanej w 1666 księgi, wenecjanin Aristide Torchia, zaadaptował ją z legendarnego dzieła napisanego przez Szatana we własnej osobie, za co wyrokiem Świętej Inkwizycji spłonął na stosie. Na świecie zachowały się zaledwie trzy egzemplarze "Dziewięciu wrót" i Balkan jest przekonany, że coś jest nie tak z jego egzemplarzem

z chomika gajors

 • 74,9 MB
 • 5 lip 14 12:04

zachomikowany

 • 376,8 MB
 • 13 kwi 14 20:44
gatunek: Dramat, Sportowy
premiera: 2 czerwca 2006 (Świat)
produkcja: Niemcy, USA
reżyseria: Victor Salva
scenariusz: Kevin Bernhardt

Życie młodego utalentowanego sportowca Dana Millmana (Scott Mechlowicz) to pasmo sukcesów – jest przystojny, ma pieniądze, a osiągnięciom sportowym towarzyszy równie imponujące powodzenie u kobiet, które zmienia jak rękawiczki. Niestety wypadek brutalnie przerywa jego karierę i wspaniałe plany na przyszłość. Dan załamuje się, zaczynają go męczyć przerażające koszmary senne. Którejś kolejnej nieprzespanej nocy trafia na stację benzynową, gdzie spotyka tajemniczego mechanika Socratesa (Nick Nolte), który na zawsze odmieni jego życie... Film jest ekranizacją autobiograficznej powieści Dana Millmana „Droga miłującego pokój wojownika”.

z chomika nellyamo

 • 317,9 MB
 • 29 mar 14 18:01
obrazek
Produkcja: USA
Gatunek Komedia rom.
Data premiery: 2007-06-15 (Polska), 2007-02-02 (Świat)
Reżyseria: Michael Lehmann
Scenariusz: Jessie Nelson, Karen Leigh Hopkins
Zdjęcia: Julio Macat
Czas trwania: 102 min.

Opis filmu:

Daphne jest kochającą matką dumną ze swych trzech dorosłych córek; Maggie, która jest psychologiem, seksownej i niezależnej Mae, oraz słodkiej i nieodpowiedzialnej Milly. Aby uchronić swoją córkę przed popełnieniem swoich błędów, Daphne szuka dla niej idealnego męża. Do swoich celów mama nie zawsze używa dozwolonych i uczciwych środków.... ale wszystko z miłości.

Obsada:

Diane Keaton: Daphne
Mandy Moore: Milly
Gabriel Macht: Johnny
Tom Everett Scott: Jason
Lauren Graham: Maggie
Piper Perabo: Mae
Stephen Collins: Joe
Ty Panitz: Lionel
Matt Champagne: Eli
Colin Ferguson: Derek
Tony Hale: Stuart

z chomika furtus90

 • 116,7 MB
 • 5 sty 14 21:47
Jerzy Dąbrowski był synem rosyjskiego generała, lecz w domu otrzymał polskie patriotyczne wychowanie i kiedy w Rosji wybuchła rewolucja, natychmiast wziął udział w organizowaniu polskich oddziałów broniących Wilna. Stworzył osobliwe zgrupowanie partyzanckie, zachodzące za skórę sowietom, przeorganizowane z czasem w 13 Pułk Ułanów. Potem w podobny sposób walczył w wojnie bolszewickiej, a kiedy wybuchła kolejna wojna z Niemcami najpierw walczył na dwa fronty obydwoma najeźdźcami, a potem utworzył silne zgrupowanie partyzanckie. Jako pierwszy, używając pseudonimu Łupaszka, na terenach włączonych do ZSRR podniósł sztandar walki i nie spoczął do tragicznej śmierci w 1941.

z chomika dokument.com.pl

 • 286,3 MB
 • 5 sty 14 21:46
Po rozkazie o rozwiązaniu AK kontynuował walkę. Jego żołnierze atakowali wojska sowieckie, posterunki UB i działaczy PPR, postępując z nimi z całą bezwzględnością, jako z najeźdźcami i kolaborantami. Oddziały Łupaszki operowały od Podlasia, przez Białostocczyznę, Warmię i Mazury do Pomorza. W latach 1945-1948 jego żołnierze rozbili kilkadziesiąt posterunków MO i UBP oraz kilkanaście placówek Armii Czerwonej. Zlikwidowano około 200 funkcjonariuszy i oficerów NKWD, UBP, MO i Armii Czerwonej.
Mjr Szendzielarz został aresztowany w 30 czerwca 1948 r. Po 2,5-letnim pobytu w więzieniu, torturach i pokazowym procesie został skazany na osiemnastokrotną karę śmierci. Mordu dokonano 8 lutego 1951 r. Od początku swej działalności Łupaszko był otoczony legendą: jako bezwzględnie walczący ze znienawidzonymi Sowietami i ubekami. Równolegle jednak komunistyczny aparat propagandy budował jego czarną legendę, która do dziś jest obecna w niektórych opiniach. Pisano o nim jako o krwawym bandycie, opisywano jego rzekomo krwawe i bandyckie napady, zarzucano współpracę z Niemcami i służbę za imperialistyczne pieniądze. Do zakłamywania tego przyczynili się też niektórzy historycy. Do dziś nie znamy miejsca pochówku mjr. Szendzielarza. Komunistyczni oprawcy często chowali swe ofiary po kryjomu, słusznie obawiając się, że miejsca pochówku żołnierzy wyklętych staną się miejscami kultu dla Polaków. Dopiero 30 czerwca 2008 r. na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach odbył się symboliczny uroczysty pogrzeb mjr. Zygmunta Szendzielarza Łupaszki.

z chomika Handgranat

 • 342,6 MB
 • 5 sty 14 21:46
Opowieść o losach Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki", jednego z najwybitniejszych partyzanckich dowódców liniowych.
Zygmunt Szendzielarz podczas wojny obronnej w 1939 r. dowodził 2 szwadronem 4 pułku Ułanów Zaniemeńskich, w składzie Armii Prusy. Dostał się do niewoli sowieckiej, z której uciekł jesienią 1939 r. i rozpoczął walkę podziemną. W 1943 został dowódcą 5 Wileńskiej Brygady AK, czyniąc z niej najliczniejszą i najsilniejszą brygadę na Wileńszczyźnie.
Żołnierze Łupaszki walczyli zarówno z Niemcami, jak i wojskami sowieckimi. Jego brak zaufania do Sowietów sprawił, że nie zgodził się uczestniczyć w żadnych rozmowach, na które Sowieci zapraszali polskich oficerów oraz że nie ujawnił się w 1944 r. w ramach operacji Ostra Brama. Nie podzielił losu tysięcy polskich oficerów zamordowanych w Katyniu i innych miejscach kaźni.

z chomika Handgranat

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  15
 • pliki muzyczne
  1

17 plików
6,88 GB

FILMY_VIP_CHOMIKUJ

FILMY_VIP_CHOMIKUJ napisano 26.07.2014 17:00

zgłoś do usunięcia
SascheR

SascheR napisano 28.07.2014 15:37

zgłoś do usunięcia
DZIEŃ DOBRY
Zapraszam do mnie po Filmy Religijne , lecz nie tylko . Na moim chomiku znajdziesz również świadectwa i wykłady Religijne , które warto posłuchać . Na moim chomiku jest wiele , rzeczy , dzięki którym na pewno będziesz mógł zrozumieć pewne rzeczy . Zapraszam do pobierania i CHOMIKOWANIA . Życzę miłego i spokojnego dnia .Pozdrawiam Daniel
obrazek.
====================================
Miro0007

Miro0007 napisano 10.08.2014 17:15

zgłoś do usunięcia
Pitusiaa

Pitusiaa napisano 4.09.2014 09:28

zgłoś do usunięcia
obrazek
BOSS_2015

BOSS_2015 napisano 6.09.2014 10:08

zgłoś do usunięcia
X-HD-X

X-HD-X napisano 18.09.2014 22:21

zgłoś do usunięcia
obrazek
FILMY_VIP_CHOMIKUJ

FILMY_VIP_CHOMIKUJ napisano 19.09.2014 19:45

zgłoś do usunięcia
BestRockMusic

BestRockMusic napisano 6.10.2014 07:02

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności