Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Świadkowie - Stenia Michalczuk cz.1.avi

Jola_FW / ۝_Świadkowie - Tv Trwam / Stenia Michalczuk / Świadkowie - Stenia Michalczuk cz.1.avi
Download: Świadkowie - Stenia Michalczuk cz.1.avi

277,61 MB

Długość filmu: 23 min 41 s

0.0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Syria. Dzieci wojny.mkv play
Bratobójcze walki grup popierających reżim i sprzeciwi ...
obrazek Bratobójcze walki grup popierających reżim i sprzeciwiających się mu pochłonęły już życie tysięcy Syryjczyków. Wiele ofiar to dzieci. Autorzy dokumentu opowiadają historię piątki młodych obywateli kraju, których życie zmieniło się w koszmar za sprawą wojny. W zburzonym mieście Aleppo o przetrwanie walczy m.in. pięcioletnia Sara i czternastoletni Mohammed. Ośmioletnia Farah spędza dnie na zbieraniu odłamków i kolorowych wstążek dla ojca, który produkuje bomby. Tymczasem trzynastoletnia Helen zdecydowała się pełnić rolę nauczycielki dla młodszych dzieci. Każde z nich stara się przetrwać w rzeczywistości, w której brakuje jedzenia, a zagrożenie porwaniem czy snajperskim ostrzałem jest niezwykle wysokie.
Wyrok na chrześcijaństwo.avi play
Reporterka BBC Jane Corbin podróżuje po Bliskim Wschod ...
obrazek Reporterka BBC Jane Corbin podróżuje po Bliskim Wschodzie, do najważniejszych miejsc związanych z powstaniem i rozwojem chrześcijaństwa. Ukazuje zagrożenia, z którymi muszą się zmierzyć wyznawcy tej religii w związku z działalnością Państwa Islamskiego. Do tej pory setki tysięcy chrześcijan padło ofiarami prześladowań ze strony ekstremistów, walczących w imię Allaha, i zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów. Opowieść zaczyna się na równinach Niniwy w Iraku, a kończy w starożytnym mieście Maaloula w Syrii.
Marsz dla życia w Szczecinie.avi play
"Kobieta jest piękna!" to hasło XIII Marszu dla życia w ...
"Kobieta jest piękna!" to hasło XIII Marszu dla życia w Szczecinie, który co roku gromadzi dziesiątki tysięcy uczestników. W reportażu oddajemy głos uczestnikom tego wydarzenia.
Śladami historii - Żołnierze Wyklęci.avi play
TV Trwam - 5 minut
TV Trwam - 5 minut
Poświęcając życie prawdzie.mkv play
Dokument przedstawia tragiczne losy dwunastu lekarzy, ...
obrazek Dokument przedstawia tragiczne losy dwunastu lekarzy, specjalistów i ekspertów z dziedziny medycyny sądowej, którzy znaleźli się w składzie Międzynarodowej Komisji Lekarskiej powołanej przez Niemców. W kwietniu 1943 roku mieli osobiście dokonać sekcji zwłok zamordowanych w Katyniu polskich oficerów i ustalić dokładny czas popełnienia zbrodni. Wszyscy złożyli podpisy pod dokumentem obwiniającym ZSRR o dokonanie tego mordu. Po wojnie, mimo gróźb, szykan i oskarżeń o kolaborację z nazistami, większość członków nie wyparła się swoich oświadczeń. W filmie zostaną wykorzystano materiały archiwalne będące w posiadaniu ich rodzin.
Dla dobra dziecka.avi play
Jugendamt odbiera dzieci Polakom mieszkającym w Niemcz ...
obrazek Jugendamt odbiera dzieci Polakom mieszkającym w Niemczech. Jugendamt powstał w roku 1922 jako instytucja doradcza. Jego późniejsze dosłownie bezgraniczne możliwości, ideologia i niekontrolowane zasady działania zostały określone przez NSDAP w roku 1936. Po wojnie Jugendamt nie został rozwiązany, mimo że był aktywnym elementem nazistowskiego aparatu przemocy. Liczne przypadki uprowadzenia dzieci przez niemiecki Jugendamt - urząd do spraw młodzieży oraz przypadki zabraniania rozmowy z dziećmi w języku innym niż niemiecki, wskazują jednoznacznie na rozpowszechnioną w Jugendamtach i tolerowaną przez niemieckie prokuratury i niemieckie sądownictwo praktyki zmierzające do zniemczenia dzieci innych narodowości.
10 luty będziem pamiętali całość.avi play
W latach 1940-41 w czterech masowych deportacjach z te ...
obrazek W latach 1940-41 w czterech masowych deportacjach z terenów Kresów Wschodnich II RP zostało wywiezionych setki tysięcy ludzi, głównie matki z dziećmi, osoby starsze, rodziny katyńskie. Bez wyroku sądu, zerwani w środku nocy mieli niespełna godzinę, a często i krócej na spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy, pozostawienie dorobku całego życia i wyjazd w bydlęcych wagonach w nieznane. Po prawie miesięcznej podróży w tragicznych warunkach, głodni i schorowani docierali do miejsc zesłań na dalekiej Syberii czy stepach Kazachstanu. Pierwsza deportacja, która miała miejsce w nocy 10 lutego 1940 należała do najtragiczniejszych.
ks_Micha_Olszewski_SCJ_O_aborcji_antykoncepcji_i_dewiacji_BARDZO_MOCNO.mp4 play
"Żyjemy w wielkim obozie koncentracyjnym , czy to nie je ...
"Żyjemy w wielkim obozie koncentracyjnym , czy to nie jest holokaust ? Czy to nie jest zagłada? Musimy się opamiętać! Jako naród! Jako społeczeństwo! Nam tłuką w mediach że mamy mordować a my się mamy opamiętać! Mamy przestać mordować ! Kiedyś wszyscy za to odpowiemy przed Panem Bogiem." "Jeśli na czele naszego państwa nadal będą stali transwestyci, homoseksualiści i przedstawiciele wszystkich dewiacji to zobaczymy zagładę własnego człowieczeństwa. Jako społeczeństwo stoczyliśmy się na dno, wstyd powinno nam być za Polskę jakie wartości promuje. To jest wolność ? To jest niewola i śmierć ! Prawo w Polsce nie mogą stanowić mordercy !"
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności