Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Świadkowie - Stenia Michalczuk cz.1.avi

Jola_FW / ۝_Świadkowie - Tv Trwam / Stenia Michalczuk / Świadkowie - Stenia Michalczuk cz.1.avi
Download: Świadkowie - Stenia Michalczuk cz.1.avi

277,61 MB

Długość filmu: 23 min 41 s

0,0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Wyrok na chrześcijaństwo.avi play
Reporterka BBC Jane Corbin podróżuje po Bliskim Wschod ...
obrazek Reporterka BBC Jane Corbin podróżuje po Bliskim Wschodzie, do najważniejszych miejsc związanych z powstaniem i rozwojem chrześcijaństwa. Ukazuje zagrożenia, z którymi muszą się zmierzyć wyznawcy tej religii w związku z działalnością Państwa Islamskiego. Do tej pory setki tysięcy chrześcijan padło ofiarami prześladowań ze strony ekstremistów, walczących w imię Allaha, i zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów. Opowieść zaczyna się na równinach Niniwy w Iraku, a kończy w starożytnym mieście Maaloula w Syrii.
Marsz dla życia w Szczecinie.avi play
"Kobieta jest piękna!" to hasło XIII Marszu dla życia w ...
"Kobieta jest piękna!" to hasło XIII Marszu dla życia w Szczecinie, który co roku gromadzi dziesiątki tysięcy uczestników. W reportażu oddajemy głos uczestnikom tego wydarzenia.
Śladami historii - Żołnierze Wyklęci.avi play
TV Trwam - 5 minut
TV Trwam - 5 minut
Poświęcając życie prawdzie.mkv play
Dokument przedstawia tragiczne losy dwunastu lekarzy, ...
obrazek Dokument przedstawia tragiczne losy dwunastu lekarzy, specjalistów i ekspertów z dziedziny medycyny sądowej, którzy znaleźli się w składzie Międzynarodowej Komisji Lekarskiej powołanej przez Niemców. W kwietniu 1943 roku mieli osobiście dokonać sekcji zwłok zamordowanych w Katyniu polskich oficerów i ustalić dokładny czas popełnienia zbrodni. Wszyscy złożyli podpisy pod dokumentem obwiniającym ZSRR o dokonanie tego mordu. Po wojnie, mimo gróźb, szykan i oskarżeń o kolaborację z nazistami, większość członków nie wyparła się swoich oświadczeń. W filmie zostaną wykorzystano materiały archiwalne będące w posiadaniu ich rodzin.
Dla dobra dziecka.avi play
Jugendamt odbiera dzieci Polakom mieszkającym w Niemcz ...
obrazek Jugendamt odbiera dzieci Polakom mieszkającym w Niemczech. Jugendamt powstał w roku 1922 jako instytucja doradcza. Jego późniejsze dosłownie bezgraniczne możliwości, ideologia i niekontrolowane zasady działania zostały określone przez NSDAP w roku 1936. Po wojnie Jugendamt nie został rozwiązany, mimo że był aktywnym elementem nazistowskiego aparatu przemocy. Liczne przypadki uprowadzenia dzieci przez niemiecki Jugendamt - urząd do spraw młodzieży oraz przypadki zabraniania rozmowy z dziećmi w języku innym niż niemiecki, wskazują jednoznacznie na rozpowszechnioną w Jugendamtach i tolerowaną przez niemieckie prokuratury i niemieckie sądownictwo praktyki zmierzające do zniemczenia dzieci innych narodowości.
10 luty będziem pamiętali całość.avi play
W latach 1940-41 w czterech masowych deportacjach z te ...
obrazek W latach 1940-41 w czterech masowych deportacjach z terenów Kresów Wschodnich II RP zostało wywiezionych setki tysięcy ludzi, głównie matki z dziećmi, osoby starsze, rodziny katyńskie. Bez wyroku sądu, zerwani w środku nocy mieli niespełna godzinę, a często i krócej na spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy, pozostawienie dorobku całego życia i wyjazd w bydlęcych wagonach w nieznane. Po prawie miesięcznej podróży w tragicznych warunkach, głodni i schorowani docierali do miejsc zesłań na dalekiej Syberii czy stepach Kazachstanu. Pierwsza deportacja, która miała miejsce w nocy 10 lutego 1940 należała do najtragiczniejszych.
ks_Micha_Olszewski_SCJ_O_aborcji_antykoncepcji_i_dewiacji_BARDZO_MOCNO.mp4 play
"Żyjemy w wielkim obozie koncentracyjnym , czy to nie je ...
"Żyjemy w wielkim obozie koncentracyjnym , czy to nie jest holokaust ? Czy to nie jest zagłada? Musimy się opamiętać! Jako naród! Jako społeczeństwo! Nam tłuką w mediach że mamy mordować a my się mamy opamiętać! Mamy przestać mordować ! Kiedyś wszyscy za to odpowiemy przed Panem Bogiem." "Jeśli na czele naszego państwa nadal będą stali transwestyci, homoseksualiści i przedstawiciele wszystkich dewiacji to zobaczymy zagładę własnego człowieczeństwa. Jako społeczeństwo stoczyliśmy się na dno, wstyd powinno nam być za Polskę jakie wartości promuje. To jest wolność ? To jest niewola i śmierć ! Prawo w Polsce nie mogą stanowić mordercy !"
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności