Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Jagoda45
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta ❀ JAGODA❀ im.02 .07

widziany: dzisiaj o 12:55

 • pliki muzyczne
  8464
 • pliki wideo
  10528
 • obrazy
  144699
 • dokumenty
  11054

176078 plików
4376,82 GB

Ukryj opis Rozwiń
obrazek 1_0841.png1407987517671558068388198861327818521377830n.jpg
Szanowny Internauto!

Zanim zapoznasz się ze zbiorami zgromadzonymi na tym koncie Portalu Chomikuj.pl, przeczytaj uważnie niniejsze oświadczenie jego Zarejestrowanego Użytkownika!

1. Zbiory zgromadzone na niniejszym koncie Portalu Chomikuj.pl są zbiorami prywatnymi i nie podlegają dystrybucji, ani żadnej innej formie ich przepływu w Sieci Internet.
2. Użytkownik niniejszego konta Portalu internetowego Chomikuj.pl, zaakceptował „Regulamin Świadczenia Usług Drogą Elektroniczną Portalu Chomikuj.pl" (z dnia 17 marca 2011) i zgodnie z jego postanowieniami nie udostępnia plików w sposób, który naruszałby Ustawę o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych (z dnia 4 lutego 1994 r.).
3. Opcja „zachomikowania plików" z tego konta została przez Użytkownika dezaktywowana, gdyż zgodnie z p. III.6 Regulaminu Portalu, Użytkownik nie ma możliwości ingerowania w dalsze losy wszelkich kopii plików „zachomikowanych", a co za tym idzie nie zamierza dopuścić do powstania lawinowo i w sposób niekontrolowany tworzonych kopii plików, gdyż działanie takie stanowiłoby naruszenie Ustawy o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych, za które przewidziano odpowiedzialność karną w Rozdziale 14, Art. 116.1, Art. 117.1, Art. 118/1.1 tejże.
4. Użytkownik niniejszego konta udostępnia swoje zbiory jedynie w celach poglądowych, dlatego nie wyraża zgody na korzystanie z programu "ChomikBox", który zgodnie z p. III.27 Regulaminu Portalu służy do pobierania plików multimedialnych, a dopiero w następstwie tego działania do ich odsłuchiwania.
5. Odtwarzanie i odsłuchiwanie zamieszczonych tu utworów muzycznych, jak również przeglądanie materiałów wideo może odbywać się jedynie za pośrednictwem systemowej przeglądarki plików multimedialnych, którą Administrator Portalu udostępnia w menu każdego pliku multimedialnego. Przy czym, Użytkownik nie ponosi odpowiedzialności za przechwytywanie dźwięku płynącego tą drogą, oraz rejestrowanie go na nośnikach komputerowych, gdyż nie leży w jego gestii, ani dostępnych możliwościach technicznych okresowe zakłócanie takiego sygnału. Użytkownik zwraca uwagę, że jest to niedopatrzenie natury prawno – technicznej ze strony Administratora Portalu Chomikuj.pl, jednak zabrania czynić z niego narzędzie dokonania czynu przestępczego.
6. Użytkownik niniejszego konta nie ponosi również odpowiedzialności za fakt pobierania plików z jego zbiorów, gdyż nie leży w jego gestii, ani dostępnych możliwościach technicznych dezaktywowanie opcji „pobierania plików”. Funkcja ta jest włączona na stałe przez Administratora Portalu i została pominięta w treści Regulaminu Portalu, co sprawia, że Administrator bierze na siebie całkowitą odpowiedzialność z tytułu umożliwienia pobierania plików w obrębie zarządzanego przez niego Portalu Chomikuj.pl w Sieci Internet.

Użytkownik niniejszego konta Portalu Chomikuj.pl zaznacza, że za wszelkie próby obchodzenia powyższych zastrzeżeń, prawnie odpowiada wyłącznie osoba, która się do nich nie dostosuje w sposób jawny i świadomy.
d3b01013218b.pngsignature11.gif
Dodaj plikDodaj plik
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  12
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

12 plików
7,75 MB

nowa2016

nowa2016 napisano dzisiaj o 07:58

zgłoś do usunięcia
...MIŁEGO WEEKENDU ...
__ Przyjaźń to piękny kwiat, przyjaźń otacza świat, przyjaźń osusza łzy, przyjaźń to Ja i Ty __
__ Serdeczne pozdrowienia i całuski __ TERESA __

obrazek

♥♫♥ NUTKA dla CIEBIE♥♫♥
HELLOEMILKA

HELLOEMILKA napisano dzisiaj o 08:16

zgłoś do usunięcia
❤WITAM CIEPLUTKO❤
Wystarczą oczy ciepłe, Uśmiech szczery, by burzyć mury... Dzielące nas bariery może to magia, a może życia sens... Ze jesteśmy przyjaciółmi na dobre i na złe... Kiedy jest szansa nie można jej zmarnować wszak to co dobre Należy pielęgnować... Może to magia, a może życia sens... Gdy w tłumie widzę Ciebie, a Ty widzisz mnie... Nie ma chwil, których nie warto pamiętać... Nie ma dni, których nie warto wspominać... Nie ma ludzi, których nie warto kochać... Trzeba tylko serca posłuchać... Uczucia, pragnienia, wspomnienia, to cel naszego istnienia....Bez tego nie warto żyć... Bo po co?? Po to tylko by być?
❤ SUPER DZIONKA ŻYCZE.❤
kaz-ko

kaz-ko napisano dzisiaj o 08:17

zgłoś do usunięcia
Witam Serdecznie.
Powoli zakwitna wiosenne kwiaty budzac swiat do zycia, z cieplym wiatrem nadejscie wiosny oznajmia, przyleca tez ptaki z ukrycia... a ja przychodze do Ciebie z wiosennym usmiechem na twarzy zyczyc Ci milego dnia i pozdrawiam najcieplej Kazimiera
Niezapominajka7

Niezapominajka7 napisano dzisiaj o 08:40

zgłoś do usunięcia

WITAJ....S ERCE ...

Każdy z nas ma swój świat... każdy ma swoje marzenia.. swoje wspomnienia. . każdy sam tworzy siebie... Każdy ma swoje myśli.. których nikt nie zna.. które są tylko nasze.. których nikt nam nie odbierze.. . One nas tworzą.. one nam dają życie.. one nam pomagają.. one nas wspierają... Każdy jest jedyny.. wyjątkowy.. Każdy jest inny... Zawsze bądźmy sobą

obrazek
BUZIAK
Cudaczek2008_

Cudaczek2008_ napisano dzisiaj o 08:48

zgłoś do usunięcia
Pozdrawiam milutko i udanego dnia życzę oraz dużo radości-Irena.obrazek
Pozdrawiam milutko i udanego dnia życzę oraz dużo radości-Irena.
elakowalczyk

elakowalczyk napisano dzisiaj o 08:53

zgłoś do usunięcia
Witam serdecznie٠♥●••٠Pięknym zjawiskiem jest nasze życie. Koloryt wnosi, wizje roztacza, Daje nam szczęście, radość, cierpienie, W miodzie i soli codzienność macza.Lecz gdy zapyta ktoś czy to warto, Zmagać się z życiem, być z nim za pan brat. Jedną odpowiedź może usłyszeć: Życie jest piękne, to cudu dar.♥●••٠Życzę wiosennej energii, optymizmu i radości. Pozdrawiam cieplutko.Ela. obrazek
Atram56

Atram56 napisano dzisiaj o 09:13

zgłoś do usunięcia
Rena724

Rena724 napisano dzisiaj o 09:26

zgłoś do usunięcia

Witam.Pukam dziś w Twoje okienko, ale Ty nie otworzysz prędko. Więc liścik pod oknem zostawiam Cieszę się że jesteś? Więc Serdecznie Ciebie Pozdrawiam. .

TEDI_K

TEDI_K napisano dzisiaj o 10:03

zgłoś do usunięcia
Aromatem kawy Cię dzisiaj kuszę, bo podobno kawa rozbudza ciało i duszę, sam uśmiech w Dzień mglisty to za mało, troszkę kawy dla rozkoszy by się zdało, uśmiechnij się, bo ja Ci pozdrowienia Ci ślę. Aromatem kawy Cię dzisiaj kuszę, bo podobno kawa rozbudza ciało i duszę, sam uśmiech w Dzień mglisty to za mało, troszkę kawy dla rozkoszy by się zdało, uśmiechnij się, bo ja Ci pozdrowienia Ci ślę Tadeusz
☞♫♫♫

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (43)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (43)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności