-

0 -

11644 -

47 -

71
27838 plików
37229,61 GB
Foldery
Ostatnio pobierane pliki

OS: Windows 7
Processor: 1.2GHz
processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 4000
DirectX: Version 9.0
Storage: 6
GB available space
MilitAnt (2016) SKIDROW / Polska Wersja Językowa
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Dane naprawcze: 10%
Opis Instalacji:
1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu SKIDROW do folderu z grą.
5. Graj.
MilitAnt to pełna akcji platforma / strzelanka typu side-scrolling. Akcja gry osadzona jest w świecie rządzonym przez insekty. Mrówka, samotny żołnierz musi za wszelką cenę obronić swoją rodzimą kolonię przed brutalną inwazją piechoty termitów, siłami powietrznymi os i innymi nacjami insektów.
Naszpikowana bronią i uzbrojeniem dopasowanymi do potrzeb, różnorodnymi wrogami i wyzywającymi dowódcami bitew MilitAnt pozwoli ci się przenieść w bogato stylizowany świat insektów, łącząc nowatorską 2.5 D grę strzelanką z epicką akcją platformówki.
Przetestuj swój refleks i udowodnij swoją moc w największej akcji przygodowej, jakikolwiek gracz, bądź mrówka kiedykolwiek widziała. Wskocz na pole bitwy świata MilitAnt, aby doświadczyć zupełnie oryginalnego przeżycia w "epicko-malutkich proporcjach".
- sortuj według:
-

0 -

0 -

0 -

0
3 plików
2,85 GB
Chomikowe rozmowy
Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (443)













Pokaż wszystkie
Pokaż ostatnie





>







