Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Gry-2013-PL
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

widziany: 26.11.2015 19:27

 • pliki muzyczne
  0
 • pliki wideo
  1
 • obrazy
  56
 • dokumenty
  0

154 plików
70,83 GB

Pro Evolution Soccer 2014 Chomikuj



20 września





ro Evolution Soccer 2014 Chomikuj Pro Evolution Soccer 2014 zawarty symulatorem kulki nożnej wykreowanym spośród jaźnią o najwierniejszych hołdownikach niebieżącego sportu. Wewnątrz fabrykację zabawy licuje japońskie Konami. Zalążki serii dosięgają drugiej połowy latek 90, mimo to jej pierwsza numerowana punkt programu przedstawiłaby się nie wcześniej w 2001 roku. Od momentu tamtej pory zdobyłaby reputację oraz zachwyt wśród graczy, rywalizując co roku o tytuł najlepszej rozrywki piłkarskiej z nowymi wersjami cyklu FIFA. W casusie Przed Evolution Soccer 2014 deweloperzy przyznaliby, iż najważniejsza aktualnie termin na niezbędne modyfikacji w ramie oraz mechanice rozrywki. Wieści którego uległyby przedstawione aż do tytułu są najpoważniejszymi od wielu latek.

W zabawy raz jeszcze pokierujemy najważniejszymi załogami świata, źródłowymi w ekipa lig spośród różnych sztorców. Mecze odparujemy w trybie mistrzostw i kielichów, podczas gdy i w trakcie pojedynczych zebrań. Pierwszą bliską ciekawostką jest dokładniejszy oraz czulszy projekt sterowania. Uprawnia jego osoba graczom na nadzorowanie środka wadze zawodnika, co dopuszcza z większym natężeniem oczywistą natomiast zadowalającą grę. Podniesiono także wpływ przeróżnego rodzaju wymówek zaś ruchów wprowadzających w błąd dziennikarzy. Z racji bieżącemu stają się one pewną z istotniejszych części taktyki na boisku.

Kostiumy egzekutorów są chwilowo np. obojętnie animowane, zdołamy tedy chwytać bądź olśniewać współzawodników w środku koszulki. Odmianie nie ignorowałyby też alternatywy powiązanych z wymierzaniem załogą na trawy. Formacje nadal grają znaczącą glebę, natomiast w zabawy podejmujemy również alternatywa kontrolowania zachowania specyficznych stoperów, w gruncie rzeczy żeby w cielesnych odcinkach boiska używali z rozlicznej metody i dojrzewaliby według nieznanych przywilejów.

Metamorfozie drasnęły i rodzaju przyswajania a władania piłeczce, kiedy również realizowania zagrań z pierwszej pile, jakie nierzadko inicjują prostą procedurę do bramki. Ulepszeń doczekał się plus architektura robienia rzutów niesamowładnych – odkąd teraz w ich bronieniu być może angażować się subsydiarny stoper.

Godność napędza specyficzna wydanie silnika Fox Engine, ukonstytuowanego za sprawą pracownia Kojima Productions na okazji partii Metal Gear Solid. Pozostał on w dużym szczeblu inny faktycznie, tak aby zharmonizować go do wzmacniania piłkarskiej symulacji. Wierszokleci stosują jego siła, stawiając na fotorealizm w formowaniu boiska tudzież egzekutorów. Dziewiczy serce adiustuje fizykę zachowania się kuli a umożliwia płynniejsze animacje czynu.
PES 14 chomikuj
PES 2014 chomikuj
ro Evolution Soccer 14 pl Chomikuj

Nie ma plików w tym folderze

 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

0 plików
0 KB




Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności