Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Ucieczka z wiezienia S02E02 - Piekielna trzydziestka dwojka [DVBRip] [XviD-KilKr] [Lektor PL].avi

Fergus / SERIALE / UCIECZKA Z WIEZIENIA / Ucieczka z wiezienia S02E02 - Piekielna trzydziestka dwojka [DVBRip] [XviD-KilKr] [Lektor PL].avi
Download: Ucieczka z wiezienia S02E02 - Piekielna trzydziestka dwojka [DVBRip] [XviD-KilKr] [Lektor PL].avi

499,98 MB

Długość filmu: 44 min

0.0 / 5 (0 głosów)
obrazek
Ucieczka z więzienia [Sezon 2] / Breakout [Season 2] (2012) *DVBRip*
Historie najlepiej zaplanowanych ucieczek z więzienia w ostatnich latach. Atutem serialu jest to, że wydarzenia przedstawione w nim są z dwóch perspektyw: sprytnych i inteligentnych więźniów oraz ścigających ich policjantów. Serial przedstawia dokładne rekonstrukcje ucieczek, często z placówek o zaostrzonym rygorze.
Ucieczka z więzienia S02E02 - Piekielna trzydziestka dwójka
Z więzienia w Missisipi uciekają morderca John Woolard i niezwykle niebezpieczny bandyta Roy Harper. Długi policyjny pościg kończy się na postoju ciężarówek w Indianie, gdzie dochodzi do strzelaniny.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Ucieczka_z_wiezienia-Szostka z_Pittsburgha.2011.Lek-PL.E01.TVRip.avi play
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizo ...
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizowanych ucieczek z więzienia w ostatnich latach. Pokazujemy pomysłową pracę detektywów, która doprowadziła do pomyślnego schwytania uciekinierów. Każda ucieczka opisana jest z perspektywy niebezpiecznych i bardzo sprytnych i inteligentnych przestępców, którzy uciekli. A także z punktu widzenia zdeterminowanych zespołów strażników prawa, którzy ich złapali po raz kolejny. E01: Ucieczka z więzienia - Szóstka z Pittsburgha Skazany za wielokrotne kradzieże i osadzony w więzieniu w Pittsburghu Nuno Pontes odsłania kulisy budowy tunelu, którym on i pięciu innych współwięźniów uciekło z placówki o zaostrzonym rygorze.
Ucieczka_z_wiezienia-Uciekinier.2011.Lek-PL.E02.TVRip.avi play
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizo ...
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizowanych ucieczek z więzienia w ostatnich latach. Pokazujemy pomysłową pracę detektywów, która doprowadziła do pomyślnego schwytania uciekinierów. Każda ucieczka opisana jest z perspektywy niebezpiecznych i bardzo sprytnych i inteligentnych przestępców, którzy uciekli. A także z punktu widzenia zdeterminowanych zespołów strażników prawa, którzy ich złapali po raz kolejny. E02: Ucieczka z więzienia - Uciekinier Quawntay Adams ucieka z izolatki, która zgodnie z więziennym rozporządzeniem powinna znajdować się pod stałym nadzorem strażników. W tym odcinku odkrywa przed widzami kulisy tej brawurowej i pełnej niebezpieczeństw akcji.
Ucieczka_z_wiezienia-Poszukiwany_z_Ohio.2011.Lek-PL.E03.TVRip.avi play
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizo ...
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizowanych ucieczek z więzienia w ostatnich latach. Pokazujemy pomysłową pracę detektywów, która doprowadziła do pomyślnego schwytania uciekinierów. Każda ucieczka opisana jest z perspektywy niebezpiecznych i bardzo sprytnych i inteligentnych przestępców, którzy uciekli. A także z punktu widzenia zdeterminowanych zespołów strażników prawa, którzy ich złapali po raz kolejny. E03: Ucieczka z więzienia - Poszukiwany w Ohio Skazany na karę śmierci John Parsons ucieka z więzienia. Wykorzystuje do tego prześcieradła i stare gazety. W programie kulisy pościgu policji za zbiegłym kryminalistą.
Ucieczka_z_wiezienia -Ucieczka_do_Las_Vegas_TVRip.XviD_PL.avi play
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizo ...
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizowanych ucieczek z więzienia w ostatnich latach. Pokazujemy pomysłową pracę detektywów, która doprowadziła do pomyślnego schwytania uciekinierów. Każda ucieczka opisana jest z perspektywy niebezpiecznych i bardzo sprytnych i inteligentnych przestępców, którzy uciekli. A także z punktu widzenia zdeterminowanych zespołów strażników prawa, którzy ich złapali po raz kolejny. E05: Ucieczka z więzienia - Ucieczka do Las Vegas Historia Jody'ego Thompsona. Mężczyzna przez lata okradał bary w Las Vegas. Rozbił to z taką gracją, że zyskał przydomek "złodzieja dżentelmena". W końcu jednak stróże prawa zastawili na niego skuteczną pułapkę.
Ucieczka_z_wiezienia -Przez_dziure w_dachu_TVRip.XviD_PL.avi play
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizo ...
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizowanych ucieczek z więzienia w ostatnich latach. Pokazujemy pomysłową pracę detektywów, która doprowadziła do pomyślnego schwytania uciekinierów. Każda ucieczka opisana jest z perspektywy niebezpiecznych i bardzo sprytnych i inteligentnych przestępców, którzy uciekli. A także z punktu widzenia zdeterminowanych zespołów strażników prawa, którzy ich złapali po raz kolejny. E04: Ucieczka z więzienia - Przez Dziurę w Dachu Kulisy ucieczki z więzienia Elmira w stanie Nowy Jork skazanego za morderstwo Timothy'ego Vaila. Więzień ten, razem z poznanym w celi wspólnikiem, wydostali się z pilnie strzeżonej placówki przez dziurę, którą wykuli w betonowym suficie.
Ucieczka_z_wizienia_-_Wizienny_romans_TVRip.XviD_PL.avi play
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizo ...
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizowanych ucieczek z więzienia w ostatnich latach. Pokazujemy pomysłową pracę detektywów, która doprowadziła do pomyślnego schwytania uciekinierów. Każda ucieczka opisana jest z perspektywy niebezpiecznych i bardzo sprytnych i inteligentnych przestępców, którzy uciekli. A także z punktu widzenia zdeterminowanych zespołów strażników prawa, którzy ich złapali po raz kolejny. E07: Ucieczka z więzienia - Więzienny romans Historia szefa gangu George'a Hyatte'a, któremu udało się uciec z aresztu w sądzie w Tennessee przy pomocy żony - więziennej pielęgniarki
Ucieczka_z_wizienia_-_Sidemka_z_Teksasu_TVRip.XviD_PL.avi play
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizo ...
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizowanych ucieczek z więzienia w ostatnich latach. Pokazujemy pomysłową pracę detektywów, która doprowadziła do pomyślnego schwytania uciekinierów. Każda ucieczka opisana jest z perspektywy niebezpiecznych i bardzo sprytnych i inteligentnych przestępców, którzy uciekli. A także z punktu widzenia zdeterminowanych zespołów strażników prawa, którzy ich złapali po raz kolejny. E06: Ucieczka z więzienia - Siódemka z Teksasu W grudniu 2000 roku siedmiu więźniów uciekło z więzienia Connolly Units w Teksasie. Policyjna obława była jedną z największych w historii Stanów Zjednoczonych.
Ucieczka_z Wiezienia 08._Uciekajacy_mezczyzna.avi play
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizo ...
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizowanych ucieczek z więzienia w ostatnich latach. Pokazujemy pomysłową pracę detektywów, która doprowadziła do pomyślnego schwytania uciekinierów. Każda ucieczka opisana jest z perspektywy niebezpiecznych i bardzo sprytnych i inteligentnych przestępców, którzy uciekli. A także z punktu widzenia zdeterminowanych zespołów strażników prawa, którzy ich złapali po raz kolejny.
Ucieczka z więzienia_Ucieczka bojowników o wolność.avi play
Ucieczka bojowników o wolność (S02E07) Dokumentaliści ...
obrazek Ucieczka bojowników o wolność (S02E07) Dokumentaliści przybliżają sylwetki Tima Jenkina, Stephena Lee i Aleksa Moumbarisa, którzy uciekli z więzienia w Pretorii. Skazańcy wykorzystali warsztaty stolarskie, aby stworzyć drewniane klucze do swoich cel, a także kolejnych drzwi i bram. Cierpliwa, wielomiesięczna praktyka pozwoliła im w końcu uciec z placówki bez alarmowania strażników.
Ucieczka z więzienia_Gang z Parkhurst_S02E04.avi play
Ucieczka z więzienia S02E04 - Gang z Parkhurst Oskarż ...
obrazek Ucieczka z więzienia S02E04 - Gang z Parkhurst Oskarżony m.in. o podpalenie Matthew Williams został zamknięty w zakładzie karnym w Parkhurst. Przygotowany przez niego plan ucieczki zakładał nie tylko pokonanie licznych, wysokich ogrodzeń, ale też późniejsze opuszczenie wyspy, na której znajduje się placówka. Mężczyzna wykorzystał do tego celu m.in. własnoręcznie skonstruowaną kilkunastometrową drabinę.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności