Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Ucieczka z więzienia_Tunelem na wolność_S02E03.avi

Fergus / SERIALE / UCIECZKA Z WIEZIENIA / Ucieczka z więzienia_Tunelem na wolność_S02E03.avi
Download: Ucieczka z więzienia_Tunelem na wolność_S02E03.avi

457,77 MB

Długość filmu: 44 min

0.0 / 5 (0 głosów)
obrazek
Ucieczka z więzienia S02E03 - Tunelem na wolność
Osadzony w placówce w Indianie Lance Battreal zdecydował się na ucieczkę, gdy dowiedział się o zawale serca swojego ojca. Wraz z najlepszym przyjacielem opracował plan, który zakładał wydostanie się na wolność przez kanalizację burzową i połączone z nią tunele.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Ucieczka_z_wiezienia-Szostka z_Pittsburgha.2011.Lek-PL.E01.TVRip.avi play
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizo ...
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizowanych ucieczek z więzienia w ostatnich latach. Pokazujemy pomysłową pracę detektywów, która doprowadziła do pomyślnego schwytania uciekinierów. Każda ucieczka opisana jest z perspektywy niebezpiecznych i bardzo sprytnych i inteligentnych przestępców, którzy uciekli. A także z punktu widzenia zdeterminowanych zespołów strażników prawa, którzy ich złapali po raz kolejny. E01: Ucieczka z więzienia - Szóstka z Pittsburgha Skazany za wielokrotne kradzieże i osadzony w więzieniu w Pittsburghu Nuno Pontes odsłania kulisy budowy tunelu, którym on i pięciu innych współwięźniów uciekło z placówki o zaostrzonym rygorze.
Ucieczka_z_wiezienia-Uciekinier.2011.Lek-PL.E02.TVRip.avi play
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizo ...
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizowanych ucieczek z więzienia w ostatnich latach. Pokazujemy pomysłową pracę detektywów, która doprowadziła do pomyślnego schwytania uciekinierów. Każda ucieczka opisana jest z perspektywy niebezpiecznych i bardzo sprytnych i inteligentnych przestępców, którzy uciekli. A także z punktu widzenia zdeterminowanych zespołów strażników prawa, którzy ich złapali po raz kolejny. E02: Ucieczka z więzienia - Uciekinier Quawntay Adams ucieka z izolatki, która zgodnie z więziennym rozporządzeniem powinna znajdować się pod stałym nadzorem strażników. W tym odcinku odkrywa przed widzami kulisy tej brawurowej i pełnej niebezpieczeństw akcji.
Ucieczka_z_wiezienia-Poszukiwany_z_Ohio.2011.Lek-PL.E03.TVRip.avi play
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizo ...
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizowanych ucieczek z więzienia w ostatnich latach. Pokazujemy pomysłową pracę detektywów, która doprowadziła do pomyślnego schwytania uciekinierów. Każda ucieczka opisana jest z perspektywy niebezpiecznych i bardzo sprytnych i inteligentnych przestępców, którzy uciekli. A także z punktu widzenia zdeterminowanych zespołów strażników prawa, którzy ich złapali po raz kolejny. E03: Ucieczka z więzienia - Poszukiwany w Ohio Skazany na karę śmierci John Parsons ucieka z więzienia. Wykorzystuje do tego prześcieradła i stare gazety. W programie kulisy pościgu policji za zbiegłym kryminalistą.
Ucieczka_z_wiezienia -Ucieczka_do_Las_Vegas_TVRip.XviD_PL.avi play
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizo ...
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizowanych ucieczek z więzienia w ostatnich latach. Pokazujemy pomysłową pracę detektywów, która doprowadziła do pomyślnego schwytania uciekinierów. Każda ucieczka opisana jest z perspektywy niebezpiecznych i bardzo sprytnych i inteligentnych przestępców, którzy uciekli. A także z punktu widzenia zdeterminowanych zespołów strażników prawa, którzy ich złapali po raz kolejny. E05: Ucieczka z więzienia - Ucieczka do Las Vegas Historia Jody'ego Thompsona. Mężczyzna przez lata okradał bary w Las Vegas. Rozbił to z taką gracją, że zyskał przydomek "złodzieja dżentelmena". W końcu jednak stróże prawa zastawili na niego skuteczną pułapkę.
Ucieczka_z_wiezienia -Przez_dziure w_dachu_TVRip.XviD_PL.avi play
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizo ...
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizowanych ucieczek z więzienia w ostatnich latach. Pokazujemy pomysłową pracę detektywów, która doprowadziła do pomyślnego schwytania uciekinierów. Każda ucieczka opisana jest z perspektywy niebezpiecznych i bardzo sprytnych i inteligentnych przestępców, którzy uciekli. A także z punktu widzenia zdeterminowanych zespołów strażników prawa, którzy ich złapali po raz kolejny. E04: Ucieczka z więzienia - Przez Dziurę w Dachu Kulisy ucieczki z więzienia Elmira w stanie Nowy Jork skazanego za morderstwo Timothy'ego Vaila. Więzień ten, razem z poznanym w celi wspólnikiem, wydostali się z pilnie strzeżonej placówki przez dziurę, którą wykuli w betonowym suficie.
Ucieczka_z_wizienia_-_Wizienny_romans_TVRip.XviD_PL.avi play
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizo ...
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizowanych ucieczek z więzienia w ostatnich latach. Pokazujemy pomysłową pracę detektywów, która doprowadziła do pomyślnego schwytania uciekinierów. Każda ucieczka opisana jest z perspektywy niebezpiecznych i bardzo sprytnych i inteligentnych przestępców, którzy uciekli. A także z punktu widzenia zdeterminowanych zespołów strażników prawa, którzy ich złapali po raz kolejny. E07: Ucieczka z więzienia - Więzienny romans Historia szefa gangu George'a Hyatte'a, któremu udało się uciec z aresztu w sądzie w Tennessee przy pomocy żony - więziennej pielęgniarki
Ucieczka_z_wizienia_-_Sidemka_z_Teksasu_TVRip.XviD_PL.avi play
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizo ...
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizowanych ucieczek z więzienia w ostatnich latach. Pokazujemy pomysłową pracę detektywów, która doprowadziła do pomyślnego schwytania uciekinierów. Każda ucieczka opisana jest z perspektywy niebezpiecznych i bardzo sprytnych i inteligentnych przestępców, którzy uciekli. A także z punktu widzenia zdeterminowanych zespołów strażników prawa, którzy ich złapali po raz kolejny. E06: Ucieczka z więzienia - Siódemka z Teksasu W grudniu 2000 roku siedmiu więźniów uciekło z więzienia Connolly Units w Teksasie. Policyjna obława była jedną z największych w historii Stanów Zjednoczonych.
Ucieczka_z Wiezienia 08._Uciekajacy_mezczyzna.avi play
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizo ...
Pełne akcji historie najlepiej zaplanowanych i zorganizowanych ucieczek z więzienia w ostatnich latach. Pokazujemy pomysłową pracę detektywów, która doprowadziła do pomyślnego schwytania uciekinierów. Każda ucieczka opisana jest z perspektywy niebezpiecznych i bardzo sprytnych i inteligentnych przestępców, którzy uciekli. A także z punktu widzenia zdeterminowanych zespołów strażników prawa, którzy ich złapali po raz kolejny.
Ucieczka z wiezienia S02E02 - Piekielna trzydziestka dwojka DVBRip XviD-KilKr Lektor PL.avi play
Ucieczka z więzienia [Sezon 2] / Breakout [Season 2] ( ...
obrazek Ucieczka z więzienia [Sezon 2] / Breakout [Season 2] (2012) *DVBRip* Historie najlepiej zaplanowanych ucieczek z więzienia w ostatnich latach. Atutem serialu jest to, że wydarzenia przedstawione w nim są z dwóch perspektyw: sprytnych i inteligentnych więźniów oraz ścigających ich policjantów. Serial przedstawia dokładne rekonstrukcje ucieczek, często z placówek o zaostrzonym rygorze. Ucieczka z więzienia S02E02 - Piekielna trzydziestka dwójka Z więzienia w Missisipi uciekają morderca John Woolard i niezwykle niebezpieczny bandyta Roy Harper. Długi policyjny pościg kończy się na postoju ciężarówek w Indianie, gdzie dochodzi do strzelaniny.
Ucieczka z więzienia_Ucieczka bojowników o wolność.avi play
Ucieczka bojowników o wolność (S02E07) Dokumentaliści ...
obrazek Ucieczka bojowników o wolność (S02E07) Dokumentaliści przybliżają sylwetki Tima Jenkina, Stephena Lee i Aleksa Moumbarisa, którzy uciekli z więzienia w Pretorii. Skazańcy wykorzystali warsztaty stolarskie, aby stworzyć drewniane klucze do swoich cel, a także kolejnych drzwi i bram. Cierpliwa, wielomiesięczna praktyka pozwoliła im w końcu uciec z placówki bez alarmowania strażników.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności