Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Ostateczne rozwiązanie.avi

Dexter2013 / zachomikowane / Ostateczne rozwiązanie.avi
Download: Ostateczne rozwiązanie.avi

1,32 GB

Długość filmu: 91 min

0,0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Całun turyński - nowe odkrycia.avi play
W 1898 roku świat obiegło sensacyjne zdjęcie Włocha Seco ...
W 1898 roku świat obiegło sensacyjne zdjęcie Włocha Secondo Pii przedstawiające wizerunek Jezusa odbity na płótnie. Na materiale z najdrobniejszymi szczegółami zachowały się sylwetka i oblicze Chrystusa, a także ślady krwi. Fotografię jednak szybko uznano za fałszerstwo i aż do lat 70. naukowcy nie mogli przebadać relikwii. 8 października 1978 roku w Turynie po raz pierwszy Kościół pozwolił badaczom przyjrzeć się całunowi. Ekipa przez 120 godzin miała nieograniczony dostęp do słynnej tkaniny. Drobiazgowo przeprowadzone analizy laboratoryjne miały m.in. odpowiedzieć na pytania, czy obraz na materiale rzeczywiście powstał przez kontakt z ludzkim ciałem, czyj wizerunek znajduje się na płótnie i jak zginął ów człowiek. Dokument przedstawia zaskakujące wyniki ich badań
Całun - 7 tajemnic.avi play
Opis cierpienia Chrystusa zaczerpnięty z Pisma Świętego ...
Opis cierpienia Chrystusa zaczerpnięty z Pisma Świętego przedstawiony i skonfrontowany z badaniami naukowymi Całunu Turyńskiego, płótna w którym (jak wierzymy) został owinięty Zbawiciel po złożeniu do grobu.
Całun Turyński 2001 Lektor.avi play
National Geographic 2001 ...
obrazekNational Geographic 2001
Całun Turyński - Nowe odkrycia 2004 PL.avi play
Całun turyński, najświętsza relikwia chrześcijan, od lat ...
Całun turyński, najświętsza relikwia chrześcijan, od lat poddawany jest badaniom mającym ustalić jego autentyczność. Autorzy filmu przedstawiają ich historie, począwszy od 1988 roku - gdy przeprowadzono analizę jego wycinka metodą datowania radiowęglowego. Na podstawie tych wyników określono czas jego powstania na przełom XIII i XIV wieku. Wielu naukowców podważyło jednak tę tezę, ponieważ próbka mogła być zanieczyszczona dotykiem ludzkich rąk. W 2002 roku poddano Całun drobiazgowej renowacji. Dokonano zarazem kolejnych analiz - uczestniczyli w nich patolog sądowy, mikrobiolog, historyk ubioru i wielu innych specjalistów. Według nich czas powstania Całunu można ustalić na I wiek n.e. Mimo sporu naukowców dla wiernych Całun pozostaje nadal najcudowniejszą relikwią.
Grób Jezusa.avi play
Wykorzystując nowoczesne technologie medycyny sądowej na ...
Wykorzystując nowoczesne technologie medycyny sądowej naukowcy analizują, co działo się z ciałem Jezusa od chwili zdjęcia z krzyża aż do otwarcia grobu dwa dni później.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności