Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Darkteacher
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Marek Darkteacher

widziany: dzisiaj o 15:42

 • pliki muzyczne
  162
 • pliki wideo
  14887
 • obrazy
  148
 • dokumenty
  349

17243 plików
7844,52 GB

Ukryj opis
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
Dziura w ziemi 1970 - reż. A. Kondratiuk.avi play
reżyseria: Andrzej Kondratiuk scenariusz: Andrzej Kond ...
POŻEGNANIA.avi play
POŻEGNANIA * Film fabularny * Produkcja: Polska ...
Gorączka. Dzieje jednego pocisku Agnieszka Holland.avi play
PL Opowieść o losach rewolucjonistów i anarchistów ...
KONIEC WAKACJI.avi play
KONIEC WAKACJI Film fabularny Produkcja: Polska Rok p ...
 • 699,9 MB
 • 12 mar 12 14:20
12595_1.jpg 12595_23.jpg


UBU KRÓL

* Film fabularny
* Produkcja: Polska
* Rok produkcji: 2003
* czas: 89 min.
# Reżyseria: Piotr Szulkin
# Obsada: Jan Peszek, Katarzyna Figura, Marek Siudym, Jerzy Trela, Maria Pakulnis, Krzysztof Kowalewski, Wojciech Siemion, Olgierd Łukaszewicz

*

Ubu, schlebiając szumowinom i podlizując się ludziom wpływowym, w krwawy sposób przejmuje władzę w państwie pod hasłami walki o wolność i demokrację. Jego głupie i okrutne rządy podporządkowane są tylko jednemu celowi - nabiciu własnej kiesy. Wprowadzane reformy są absurdalne, obywatele biednieją, zaś skarb państwa okazuje się pusty. Ubu, otoczony pochlebcami, wzmaga terror. Podjudzony przez ambasadorów obcych mocarstw wyrusza na wojnę z rosyjskim carem. Wyprawa kończy się klęską. Lud przepędza Ubu i jego żonę. Car przybywa do stolicy. Wspólnie z ambasadorami wybierają nową królową, o której sądzą, że będzie marionetką w ich rękach.

z chomika habdank

 • 1,25 GB
 • 12 mar 12 14:19
obrazek
Listy miłosne
obrazek
gatunek: Dramat
kraj: Polska
rok: 2001

Bohaterką filmu jest Teresa, trzydziestoletnia pielęgniarka, obcująca na co dzień ze starymi, umierającymi ludźmi. W życiu tej zgorzkniałej i pozbawionej złudzeń kobiety pojawia się pewnego dnia Mariusz, chłopak poznany w wesołym miasteczku. Teresa nie ma odwagi wyznać mu, co czuje, on także ma kłopoty z wyrażeniem swoich emocji. Z pomocą przychodzi im Julka, darząca Teresę sympatią dziewczynka z sąsiedztwa. Znajduje ona na śmietniku plik cudzych listów miłosnych z początku wieku. Podrabiając pismo Teresy i Janusza uruchamia między nimi miłosną korespondencję przepisując fragmenty cudzych wyznań.

z chomika Skandalistka

 • 4,2 MB
 • 12 mar 12 14:18

z chomika Z-Z-A

 • 698,0 MB
 • 12 mar 12 14:18
Fabularyzowany dokument przywołujący epizod z wojny polsko-bolszewickiej, zainspirowany opowiadaniem Stefana Żeromskiego "Na probostwie w Wyszkowie" z tomu "Inter arma". Symultanicznie rozwija się akcja przed sądem wojskowym, który ma ustalić zakres odpowiedzialności oskarżonych o zdradę stanu przez sprowadzenie do Polski wrogiej armii, oraz w wiejskim domu autora "Inter arma" - prowadzący z nim wywiad dziennikarz interesuje się raczej moralnymi i ideowymi aspektami zdarzenia, któremu pisarz przyglądał się z bliska jako korespondent wojenny. Równocześnie, we wspomnieniach i składanych zeznaniach, pojawiają się reminiscencje z sierpnia 1920 roku, gdy trzej przedstawiciele Tymczasowego Komitetu Rewolucyjnego Polskiego - Julian Marchlewski, Feliks Kon i Feliks Dzierżyński - pojawili się na plebanii w Wyszkowie, oczekując wieści, jak rozwija się sytuacja na froncie na przedpolach Warszawy. Najważniejszym świadkiem zdarzenia jest ks. Wiktor Mieczkowski, proboszcz parafii w Wyszkowie, który gościł pod swoim dachem "polskich bolszewików" i toczył z nimi długie dyskusje. Przed oczami ks. Mieczkowskiego znów przewijają się tamte obrazy. 11 sierpnia - płonie most drewniany na Bugu, nieomylny znak, że bolszewicy się zbliżają. 14 sierpnia ludzie zebrani pod statuą św. Idziego modlą się o Bożą opiekę. Napływa wojsko odziane w przeróżne - zdobyczne lub skradzione - mundury, na plebanii przedstawiciele dowództwa, pochyleni nad mapami sztabowymi, rozważają plany zdobycia Warszawy. Nocą 15 sierpnia zjawiają się wartownicy, a potem trzej najważniejsi goście... Z czyjego nadania działali trzej komisarze, jak to się stało, że znaleźli posłuch u części Polaków, kim byli ludzie, którzy dali wiarę obietnicom bolszewików - podobne pytania zadaje dziennikarz pisarzowi, poddającemu swoich rodaków bardzo surowemu osądowi. Lenistwo ducha, biurokracja, dążenie do kariery za wszelką cenę, nieodpowiedzialność władzy, zobojętnienie na potrzeby prostych ludzi, którzy dla ojczyzny nie szczędzili krwi, a nie dostali w zamian nic - wiele ciężkich zarzutów stawia pisarz, wzywając do ruszenia z posad Polski strupieszałej. Przez pamięć tych, którym pod Wyszkowem wystawiono skromny pomnik, kładąc na kamieniu napis: Narody tracąc pamięć tracą życie.

zachomikowany

 • 353,1 MB
 • 12 mar 12 14:17

z chomika rollopuchaty

 • 607,7 MB
 • 12 mar 12 14:16

z chomika cywilbanda1

 • 662,7 MB
 • 12 mar 12 14:15
Ten film to lektura obowiązkowa ze względu na fenomen aktorski, jakim jest JANUSZ GAJOS.

Inne filmy z Januszem Gajosem - w folderze "WEDŁUG AKTORÓW"

z chomika Elast64

 • 1,00 GB
 • 12 mar 12 14:15
Filmowy zapis pacyfikacji kopalni "Wujek" - najtragiczniejszego epizodu stanu wojennego. Kazimierz Kutz z wielką dbałością o szczegóły zrealizował patetyczny fresk o tamtych dramatycznych wydarzeniach. Jego film, o niekwestionowanej wartości artystycznej, jest też swoistym hołdem dla odwagi i determinacji górników, którzy nie zawahali się oddać życia za ideały Sierpnia. Katowice, noc z 12 na 13 grudnia 1981 roku. Jednostki wojskowe zajmują strategiczne punkty miasta. Niebawem generał Jaruzelski ogłosi w telewizji wprowadzenie stanu wojennego. Grupa zomowców, rozbijając związkową ochronę, wyciąga z mieszkania przewodniczącego Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność w kopalni "Wujek". Wieść o tym szybko przedostaje się do górników. Początkowo zaskoczeni, wkrótce reagują spontanicznym protestem. 14 grudnia w zakładzie wybucha strajk. Robotnicy domagają się zniesienia stanu wojennego i uwolnienia przewodniczącego. Negocjacje z władzami kończą się fiaskiem. Wojsko, ZOMO i milicja przygotowują szturm na kopalnię.
Mimo że bohaterem filmu Kutza jest zbiorowość, reżyser nie miał problemu z namówieniem do współpracy renomowanych aktorów. Wielu z nich, choć pojawia się tylko w mniejszych lub większych epizodach, zagrało na najwyższym poziomie. W pamięci pozostają zwłaszcza: wewnętrznie skupiona kreacja Janusza Gajosa jako inżyniera Miodka, Jerzy Radziwiłowicz w kluczowej roli proboszcza oraz pełen dramatyzmu i ekspresji występ Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej, odtwarzającej postać lekarki, pomagającej rannym górnikom. Utrzymany w paradokumentalnej stylizacji utwór Kutza wzbudził zachwyt krytyków, przeważnie rekrutujących się z ludzi, którzy podobnie jak reżyser silnie przeżyli wprowadzenie stanu wojennego. Przedstawicieli młodszego pokolenia "Śmierć..." może miejscami razić dłużyznami w sekwencjach batalistycznych. Niezależnie od tego, "Śmierć jak kromka chleba" wciąż pozostaje jednym z najważniejszych filmów o stanie wojennym. Przenikliwie odtwarza świadomość strajkujących, którzy ze zwykłych ludzi stają się współtwórcami mitu. Dzięki elegijnej muzyce Wojciecha Kilara, łączącej elementy śląskich melodii z kościelnym chorałem oraz uniwersalizacji męczeństwa strajkujących film Kutza przypomina widowisko pasyjne. Jego mottem stają się słowa z górniczej szatni: "Nie pal, zachowaj czystość". W interpretacji proboszcza nabierają one symbolicznego znaczenia: Nie dopuść do siebie nienawiści, pielęgnuj wewnętrzną potrzebę wolności.

z chomika grymbald

 • 700,1 MB
 • 12 mar 12 14:14

z chomika rootsorter

 • 696,9 MB
 • 12 mar 12 14:14
W "Strasznym śnie Dzidziusia Górkiewicza" Kazimierz Kutz nawiązuje do "Eroiki", słynnego nowelowego filmu "szkoły polskiej"z 1957 roku. Bohaterem pierwszej noweli dzieła Andrzeja Munka jest bowiem właśnie Dzidziuś Górkiewicz, stołeczny cwaniaczek i handlarz, który wskutek zbiegu okoliczności bierze udział w powstaniu warszawskim. Dzięki temu pomysłowi fabularnemu Munk w bardzo interesujący sposób skonfrontował dwie filozofie życia: racjonalizm mocno stąpającego po ziemi cywila z irracjonalizmem i romantycznymi ideałami powstańców. Postawił też intrygujące pytanie o genezę bohaterstwa. Czy zawsze jest ono wynikiem głęboko przemyślanej postawy życiowej, czy też może niejako spontanicznie udzielić się każdemu? Po z górą trzydziestu pięciu latach Jerzy Stefan Stawiński (scenarzysta "Eroiki") dopisał dalszy ciąg losów Górkiewicza, dając przy okazji suto zaprawioną ironią interpretację powojennych dziejów Polski.
Dzidziuś Górkiewicz po przejściu na emeryturę przeniósł się do małego podwarszawskiego miasteczka. Mieszka tam razem z wnuczką Ewą - swą ostatnią, wielką miłością. Po latach wypełnionych robieniem licznych, nie zawsze czystych interesów, wiedzie spokojne, uczciwe życie prowincjusza. Szybko zdobywa sobie zaufanie i szacunek miejscowej społeczności. Postrzegany jest jako człowiek spoza układów, głoszący odważnie swoje poglądy, tolerancyjny, znawca spraw gospodarczych, o kryształowym życiorysie. Grupa miejscowych biznesmenów widzi w nim idealnego kandydata na nowego burmistrza. Wnuczka zajmuje się jego kampanią wyborczą. Są jednak i przeciwnicy tej kandydatury. Sam Górkiewicz nie jest zdecydowany, co ma robić i wtedy śni mu się posiedzenie Rady Gminy, na którym chce przedstawić swój program. Zebranie zamienia się w sąd nad jego przeszłością. Pojawiają się kolejno wszyscy jego oponenci i zwolennicy, dawne kochanki, starzy przyjaciele i prześladowcy, którzy wyciągają niechlubne szczegóły z jego życia. Po przebudzeniu z tego koszmarnego snu Górkiewicz postanawia nie kandydować na burmistrza i wyjechać na stałe z miasteczka. Pakuje się i w panice opuszcza dom. Towarzyszy mu wnuczka, która ostatecznie skłania go do powrotu. Następnego dnia rano Górkiewicz idzie na posiedzenie. Czekają już tam na niego wszyscy członkowie Rady Gminy. Zebranie rozpoczyna się tak samo, jak to ze snu...

z chomika grymbald

 • 0,80 GB
 • 12 mar 12 14:13

z chomika faputapu

 • 698,9 MB
 • 12 mar 12 14:12

zachomikowany

 • 515,6 MB
 • 12 mar 12 14:11
Młoda reżyserka Magda przyjeżdża do zakładu poprawczego, by nakręcić film dokumentalny o zachowaniach ludzi w ekstremalnych warunkach. Wkrótce orientuje się, że między dyrekcją a wychowankami placówki istnieje bardzo głęboki konflikt. Przywódcą skazanych jest Tomek, wielokrotny uciekinier, którego dyrektor placówki mianował komendantem poprawczaka. Tymczasem w zakładzie pojawia się nowy wychowawca, sprzeciwiający się metodom wychowawczym dyrektora.
Wspaniałe role Jana Peszka i Krzysztofa Kolbergera.

z chomika Elast64

 • 699,1 MB
 • 12 mar 12 14:11

z chomika wierant

 • 695,3 MB
 • 12 mar 12 14:10
Atanazy Bazakbal, młody pisarz, jest nieszczęśliwie zakochany w pięknej i tajemniczej Helenie Bertz, córce bogatego Żyda. Pewnego dnia przerywa jej schadzkę z księciem Prepudrechem, wyrzuca księcia z zamku Heleny i informuje ukochaną o swoich zaręczynach z Zofią Ostabędzką. Upokorzony książę wyzywa Atanazego na pojedynek, podczas którego rani konkurenta w szyję. Znudzona życiem Helena myśli o komunizmie, by w końcu przyjąć wiarę chrześcijańską, bo tylko ona może dać jej życie wieczne. W czasie manifestacji komunistów Atanazy poślubia Zofię, a książę Prepudrech Helenę. Stary Bertz czarno widzi przyszłość obu par. Szturm komunistów na kościół przerywa uroczystości zaślubin. Na przyjęciu weselnym w pałacu Bertzów pojawia się Atanazy z Zosią. Rozmawia z księdzem Wyprztykiem, który zamierza w razie potrzeby zostać komunistą. Bazakbal uprzedza księcia Prepudrecha o zamiarze uwiedzenia jego żony. Na wieść o krwawych zamieszkach w mieście i uspołecznieniu fabryk, stary Bertz każe córce natychmiast wyjechać do Szwajcarii. Helena postanawia zabrać ze sobą Atanazego. Komuniści szturmują pałac i kładą kres szalonej zabawie. Goście w panice opuszczają przyjęcie. Atanazy znajduje schronienie u zakochanego w nim hrabiego Łohojskiego. Spędzają razem noc, ale na drugi dzień Bazakbal dołącza do Heleny i księcia Prepudrecha, by razem z nimi i Zofią wyjechać do Szwajcarii. Łohojski ginie na dworcu z rąk patrolu. W Szwajcarii Atanazy usiłuje pisać. Nie potrafi zdobyć się na dobre traktowanie ciężarnej Zosi, opętany przez miłość do Heleny, która flirtuje z instruktorem narciarstwa. Kiedy Bazak-bal nazwie sport pierwszym stopniem degeneracji, zostaje wyzwany przez instruktora na pojedynek, który wygrywa. Wreszcie spędza noc z Heleną. Kiedy Zosia dowiaduje się o tym, popełnia samobójstwo. Atanazy wraca do kraju i w siedzibie komitetu partyjnego spotyka księdza Wyprztyka, obecnie działacza partyjnego. Bazakbal, szukając dla siebie miejsca w życiu, gotów jest przyłączyć się do komunistów, ale odrzuca propozycję zajęcia się donosicielstwem. Podczas próby przekroczenia granicy zostaje zastrzelony przez patrol rosyjski.

z chomika adam_xyz

 • 0,78 GB
 • 12 mar 12 14:10

z chomika grymbald

 • 700,1 MB
 • 12 mar 12 14:09
Jest sierpień 1939 roku. Karol, do niedawna student ASP, porzuca uczelnię i z listem polecającym od stryja przyjeżdża do Zakopanego. Chce zostać uczniem Malarza (Mistrza). Malarz jednak nie chce uczynić go swym uczniem. Karol zamieszkuje w pensjonacie "Krywań". Poznaje zakopiańską bohemę, towarzyskie tajemnice. Mistrz toleruje obecność Karola, przestrzega jednak przed przyszłością, która - według jego przepowiedni - ma przynieść katastrofę i upadek tego świata. Karol zostaje zaangażowany do trupy aktorskiej, która ma wystawić "Metafizykę dwugłowego cielęcia" - nową sztukę Mistrza w reżyserii Fotka. Karol początkowo gra źle, później jednak lepiej, a na premierze odnosi sukces. Wszyscy pensjonariusze "Krywania" mają swoje problemy. Karol jest świadkiem samobójstwa Baronowej. Pogrzeb Baronowej jest pogrzebem epoki. Karol raz jeszcze odwiedza Malarza. Zastaje go w niecodziennej scenie: Malarz na swoim odbiciu w lustrze maluje na szyi krwawe pręgi, obok znajduje się brzytwa, gotowa do użycia. Karol opuszcza Zakopane. Odjeżdża pociągiem pełnym niespokojnych ludzi i żołnierzy. Zaczęła się wojna. Karol zostaje sam, giną jego znajomi. Odwiedza "Krywań". Podchodzi do płótna . .

zachomikowany

 • 700,8 MB
 • 12 mar 12 14:08

z chomika Jamnik__Teckel

 • 690,3 MB
 • 12 mar 12 14:07
Inżynier Rafał Skonecki wraz z żoną i dziećmi spędza wiosenny weekend za miastem. Wracając do Łodzi samochodem, nie może uniknąć czołowego zderzenia z ciężarowym jelczem, prowadzonym przez pijanego kierowcę. Sprawca wypadku w popłochu odjeżdża, nie próbując nawet udzielić pomocy swym ofiarom. Rafał odzyskuje przytomność w szpitalu. Dowiedziawszy się o śmierci najbliższych, usiłuje popełnić samobójstwo. Prowadzący śledztwo kapitan milicji wypytuje o przebieg wypadku. W przeświadczeniu, że żaden wyrok nie będzie adekwatny do popełnionej zbrodni, Skonecki zataja zapamiętane szczegóły. Rekonwalescentem opiekuje się jego przyjaciel Marek, który właśnie wrócił z dłuższej podróży zagranicznej. Jego pomoc nie może jednak zapobiec goryczy powrotu do pustego mieszkania. Rodzi się pragnienie zemsty.

zachomikowany

 • 703,5 MB
 • 12 mar 12 14:06
Rafał jest młodym dziennikarzem. Pewnego dnia zostaje aresztowany za wydawanie pisma "Diabeł". W celi poznaje dwie bardzo kontrowersyjne osoby - kasiarza Szpicbródkę i byłego zakonnika Sykstusa. Dzięki nim Rafał znalazł materiał na swoją powieść.

zachomikowany

 • 695,0 MB
 • 12 mar 12 14:05
"Był jazz" jest swoistym hołdem dla pierwszych, "podziemnych" zespołów, próbujących w stalinowskiej Polsce grać zakazaną "czarną" muzykę amerykańską. Kanwą scenariusza są autentyczne dzieje słynnej łódzkiej grupy "Melomani" pod wodzą Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza. Akcja toczy sie w pierwszej połowie lat pięćdziesiątych. Do Łodzi przyjeżdża z Poznania Jacek Karpiński. Zatrzymuje się w domu Witka, który wspólnie z kolegami gra w zespole muzycznym. Na co dzień orkiestra wykonuje "słuszny" repertuar. Nieoficjalnie zaś chłopcy z zapałem szlifują ukochane standardy jazzowe. Jacek szybko do nich dołącza. Jego umiejętności w grze na banjo budzą bowiem uznanie reszty instrumentalistów. Niestety, uprawianie "niedozwolonej" muzyki nie obywa sie bez smutnych konsekwencji. Młodzi wykonawcy co chwila tracą pracę, padają ofiarą nieustannych szykan i prześladowań. Pod względem gatunkowym "Był jazz" jest skrzyżowaniem dramatu o ciężkiej doli jazzmanów pod stalinowskim butem oraz utworu rozrachunkowego z ponurym okresem "błędów i wypaczeń". W filmie Falka nie ma głównego bohatera. Zamiast tego jest kilka równoprawnych wątków ludzi, dla których jazz stał się sposobem na życie. Świetne aktorstwo młodych aktorów przydało tym postaciom wyrazistości i autentyzmu. Wielkim atutem filmu są też piękne zdjęcia Witolda Sobocińskiego i oczywiście muzyka, wykonywana przez zespół Old Timers.

z chomika mirabelki

 • 684,7 MB
 • 12 mar 12 14:05
Anna Rościszewska pracuje jako planistka w fabryce. Jej mąż jest lekarzem. Mają córeczkę, wygodne mieszkanie, samochód - słowem żyją na poziomie. Anna jest ze swego życia zadowolona, za to jej mąż jest zmęczony monotonią codzienności i chciałby coś w swym życiu zmienić. Planuje wyjazd na paroletni kontrakt do Iraku. Anna początkowo niechętna jest temu pomysłowi. Jednak gdy młodziutki sąsiad wyznaje jej nieoczekiwanie miłość, zgadza się na wyjazd męża. Odtrącony przez Annę chłopak usiłuje popełnić samobójstwo, po czym trafia do szpitala dla psychicznie chorych. Matka chłopca prosi Annę, by odwiedziła go w szpitalu, a ordynator przekonuje, że powinna wziąć udział w terapii Jurka. Po wielu wahaniach odwiedza w końcu chłopca. W szpitalu Anna odkrywa dotąd nie znany jej świat ludzi głęboko nieszczęśliwych. Niesienie im pomocy i postępy w terapii Jurka sprawiają jej ogromną satysfakcję. Coraz głębszy konfilkt z mężem wpływa ostatecznie na jej decyzję o pozostaniu w szpitalu na stałe. Tymczasem kuracja Jurka dobiega końca. Chłopiec ma rozpocząć samodzielne życie, w którym obecność Anny staje się zbędna... (19.05.1980r)

zachomikowany

 • 233,2 MB
 • 12 mar 12 14:05
Telewizyjny film fabularny Tadeusza Junaka z 1979 roku.

Powstanie Warszawskie dobiega końca. Ludzie w panice uciekają przed Niemcami. Pewna dziewczyna ma możliwość uratowania rannego powstańca. Cena jest jednak wysoka i na zawsze pozostawi ślad w psychice kobiety - musi zaspokoić pożądanie niemieckiego żołnierza...

zachomikowany

 • 441,8 MB
 • 12 mar 12 14:04
ŻELAZNA OBROŻA
Film fabularny - telewizyjny
Produkcja: Polska
Rok produkcji: 1975
Premiera: 1976. 06. 04
Dane techniczne: Barwny. 52 min.

z chomika C-D-N

 • 700,0 MB
 • 12 mar 12 14:04
SZEROKIEJ DROGI, KOCHANIE
Film fabularny
Produkcja: Polska
Rok produkcji: 1971
Premiera: 1972. 04. 18
Gatunek: Film psychologiczny
Dane techniczne: Barwny. 2735 m. 95 min.


Przypadek styka ze sobą w odludnym domu kilka osób - skazani na siebie w ciągu kilkunastu godzin izolacji ujawniają swe charaktery i intymne tajemnice. Doktor Jaroń jedzie wraz z Zuzanną na wakacje nad morze. Defekt samochodu zatrzymuje ich w przydrożnym warsztacie. Właściciel, inżynier Maćkowski, zaprasza ich do siebie na nocleg. Są tu również dziennikarz Mucha i młodziutka Gabrysia, rzekomo siostrzenica gospodarza. Radio nadaje komunikat, w którym żona Jaronia wzywa go do natychmiastowego powrotu. Zuzanna spędza noc z mechanikiem Jankiem. Inżynier znika zabrawszy ze sobą tajemniczą żółtą walizkę. Rankiem odjeżdża też Jaroń i Zuzanna z dziennikarzem . . . Inżynier ginie w wypadku samochodowym.

z chomika C-D-N

 • 700,0 MB
 • 12 mar 12 14:03
ZNAKI NA DRODZE

Film fabularny
Produkcja: Polska
Rok produkcji: 1969
Premiera: 1970. 06. 02
Gatunek: Film psychologiczny, Film obyczajowy
Dane techniczne: Czarno-biały. 2798 m. 97 min.
Plenery: Bolesławiec.


Rozgrywający się w środowisku kierowców budowlanej bazy transportowej dramat psychologiczny; obciążony wiezienną przeszłością mężczyzna podejmuje walkę z panujacymi w bazie nadużyciami, bałaganem i rozprężeniem. Michał po odbyciu kary więzienia podejmuje pracę w bazie transportowej, gdzie przeciwstawia się kradzieżom i nadużyciom. Po jego stronie stoi jedynie dyspozytorka Jadwiga. W dramatycznych okolicznościach uniemożliwia swemu byłemu koledze więziennemu Jaksonkowi kradzież cementu. Michał mianowany zostaje kierownikiem bazy, a Jadwiga będzie mu towarzyszyła nie tylko w pracy, także w życiu.

z chomika C-D-N

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  27
 • pliki muzyczne
  0

27 plików
17,38 GB

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności