zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Chomifan
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Krzysiek

widziany: 23.04.2014 21:46

 • pliki muzyczne
  6280
 • pliki wideo
  5062
 • obrazy
  10895
 • dokumenty
  258

22640 plików
2403,14 GB

Ukryj opis Rozwiń
FolderyFoldery
Chomifan
► ═══ MODLITWA ═══
 
► ═══ OJCZYZNA MOJA ═══◄
 
►►═══ SŁOWO ═══
 
►►═══FILMY SERIALE═══
 
►►═══FILMY═══
 
►►FILMY - WATYKAŃSKA LISTA
 
►═══FILMY O WARTOŚCIACH ARTYSTYCZNYCH═ ══
►═══FILMY O WARTOŚCIACH MORALNYCH═══
 
► ═══ DEKALOG ═══
►═══FILMY O WARTOŚCIACH RELIGIJNYCH═══
►►FILMY DOKUMENT POLSKI
 
► ═══ PKF ═══
► WARSZAWA
►═══ HISTORIA III RP ═══
►►FILMY DOKUMENTALNE
 
►►FILMY MOTYWACYJNE
►►FILMY POLSKIE
 
►►FILMY PRZYRODNICZE
 
► MAGIA WIELKIEGO BŁĘKITU
► NAJGROŹNIEJSZE ZWIERZĘTA ŚWIATA
►►FILMY RELIGIJNE ╬ ╬ ╬
 
►►FILMY ŚWIĄTECZNE
►►FILMY ZACHOMIKOWANE
 
►►WAŻNE
 
►MP3
►VIDEO
►►WAŻNE I CIEKAWE
►►WIELKIE SANKTUARIA POLSKI
►═══ AUDIOBOOK═══
 
►═══ EBOOK═══
 
► MAŁE KOBIETKI
►PROZA I POEZJA
► VIDEO
►KSIĄŻKI
►JAN DOBRACZY ŃSKI
►JOHN ELDREDGE
►ZAKAZAN E KSIĄŻKI
►═══ E-SŁUCHOWISKA═══
 
►LISTY NIKODEMA
►═══ MUZYKA MP3 ═══ ♫
 
►═══ MUZYKA RELIGIJNA ═══♫
 
►═══ MUZYKA ŚWIĄTECZNA ═══♫
 
►KOLĘDY
►═══ MUZYKA VIDEO ═══♫
►═══ PO ROSYJSKU ═══♫
►═══ POLSKA W INNYM JĘZYKU ═══♫
►═══ VIDEO + MP3 ═══♫
 
►PIEŚŃ SŁONECZNA
►═══MARYJA═══
 
►═══PAPIEŻE═══
 
►BENEDYKT XVI
 
►BENEDYKT XVI - GALERIA
►FRANCISZEK PAPIEŻ
►═══PRYMAS ═══
 
►═══PRYMAS 1000-LECIA═══
 
►═══PRYMAS AUGUST HLOND═══
►FILMY
►MP3
►╬ ═══ BIBLIA ═══ ╬
 
►╬ ═══PAN JEZUS═══
 
►╬ GALERIA RELIGIJNA
 
►ANTYKONCEPCJA
►BŁ. JAN PAWEŁ II
 
►G E N D E R
►GALERIA
 
►INFO !!!
►JAN POSPIESZALSKI
►KABARET KABARET
►MAX KOLONKO
►OTWÓRZ OCZY !!!
►POTĘGA SŁÓW I MOTYWACJE
►PPS
►PROGRAMY
►ŚWIĘTA
 
► ═══ WIELKI POST 2014 ═══
 
► ═══ADWENT 2013═══◄
 
►═══ BOŻE NARODZENIE ═══
►ŚWIĘTOKRZYSKIE◄
 
►ŚWIĘTY KRZYŻ
 
►GALERIA
►VIDEO
►TV + RADIO
►VIDEO CIEKAWE
►VIDEO ŚMIESZNE
►WSPOMNIENIA
 
►CZOŁÓWKI SERIALI Z DAWNYCH LAT
►Z HUMOREM
 
►HUMOR
►ZABLOKOWANE
►ZDROWIE
►KUCHNIA
►NA SUROWO
►ZDROWIE A GMO
Pokazuj foldery i treści
obrazekobrazek
 • 1,56 GB
 • 23 kwi 14 21:42
obrazekobrazek

═════ Dwie części ═════
Tytuł oryginalny: Voyna i mir
Gatunek: Romans, Dramat historyczny
Produkcja: ZSRRJedna z najsłynniejszych ekranizacji rosyjskiej epopei narodowej Lwa Tołstoja. Zrealizowana z olbrzymim rozmachem wzbudziła wielkie emocje i zdobyła uznanie zarówno u widzów jak i krytyków filmowych na całym świecie. W 1969 została uhonorowana Oskarem dla najlepszego filmu zagranicznego. Na potrzeby produkcji wykonano ponad 35.000 kostiumów, zaangażowano prawdziwe pułki kawalerzystów, a ponad 120.000 żołnierzy zatrudniono jako statystów do scen zbiorowych. Ten blisko ośmiogodzinny epicki obraz w nieprzeciętny sposób oddaje realia wielkich bitew, a olbrzymie nakłady na scenografię pozwoliły z niezwykłym autentyzmem ukazać życie codzienne XIX-wiecznej Rosji. Rozgrywający się na tym tle romans Nataszy Rostowej (Lyudmila Savelyeva) i księcia Andrzeja Bołkońskiego (Wiaczesław Tichonow) jest jednym z najpiękniejszych historii miłosnych wszech czasów. Film - arcydzieło, spełniający wymagania nawet najbardziej wybrednego widza.


 • 2,29 GB
 • 23 kwi 14 20:21
obrazekobrazek

Rekonstrukcja cyfrowa filmu.
Przywrócone proporcje ekranu kinowego-\Panorama.
Tytuł oryginalny: Spartacus
Gatunek: Biograficzny, Dramat historyczny
Produkcja: USAFilm ten oparty jest na faktach. Opowiada o buncie rzymskich niewolników, pragnących odzyskać wolność i godność. Przywódcą buntu zostaje charyzmatyczny Spartakus, który naraża się w ten sposób Rzymowi. Jednakże nawet największy bunt nie jest w stanie pokonać silnej i dobrze uzbrojonej armii Rzymian. Spartakus ściąga na siebie jak i swych sojuszników gniew Cezara, a w końcu...


 • 1,00 GB
 • 23 kwi 14 17:19
obrazekobrazekTytuł oryginalny: Alexander the Great
Gatunek: Biograficzny, Dramat historyczny
Produkcja: Hiszpania, USAAleksander Wielki - nieustraszony dowódca, wspaniały wojownik i zdobywca świata, legenda! Zobacz Richarda Burtona w roli życia u boku niezapomnianych aktorów, Fredrica Marcha i Claire Bloom. Zanurz się w opowieści sprzed wieków, spektakularnym widowisku zbudowanym z krwi, chwały i starożytnej mądrości.

Film ukazuje jednego z najsłynniejszych władców Europy i Azji jako człowieka rozdartego pomiędzy lojalnością wobec ojca wojownika, nauczyciela Arystotelesa a odwiecznym pragnieniem podboju świata. W czasach, kiedy świat polityczny był mniej stabilny niż najbardziej złowrogie wody, młody Aleksander musi odnaleźć w sobie siłę i wybrać drogę, która zaprowadzi go do upragnionej nieśmiertelności.


 • 1,46 GB
 • 23 kwi 14 6:56
obrazekobrazekTytuł oryginalny: From a Far Country
Gatunek: Biograficzny, Dramat
Produkcja: Polska, Wielka Brytania, Włochy...Przybył z dalekiego kraju aby wstąpić na Piotrowy Tron jako Papież Jan Paweł II...

"Z dalekiego kraju" to historia o burzliwych i często tragicznych dziejach Polski lat 1920-1980.

Na kanwie losów Karola Wojtyły powstała spokojna i precyzyjna opowieść o tych skomplikowanych dniach naszej ojczyzny. Film pozwala widzowi zrozumieć jak osobiste przeżycia z czasów młodości miały wpływ na ukształtowanie się poglądów Papieża Jana Pawła II - największego autorytetu moralnego współczesnego świata.


 • 684,2 MB
 • 23 kwi 14 6:51
obrazekobrazekTytuł oryginalny: My Last Five Girlfriends
Gatunek: Komedia rom.
Produkcja: Wielka BrytaniaArchitekt Duncan (Brendan Patricks) to facet po trzydziestce, którego związki z kobietami zawsze kończą się niepowodzeniem. W ciągu czterech lat miał pięć dziewczyn i właśnie rozstał się z ostatnią. Załamany zaczyna analizować, co w każdym z jego związków poszło nie tak, aby w ten sposób wysnuć jakieś reguły, które pomogą mu w znalezieniu prawdziwej miłości. Krążąc w świecie wspomnień i wyobrażeń dochodzi do wniosku, że miłość jest jak pole walki, na którym mogą przetrwać tylko wybrani.


 • 694,1 MB
 • 23 kwi 14 6:50
obrazekobrazekTytuł oryginalny: Pyat nevest
Gatunek: Przygodowy,Komedia rom.
Produkcja: RosjaMaj 1945 roku. Cały kraj świętuje koniec wojny i snuje plany na nowe, powojenne życie. Żołnierze, którzy doszli do Berlina, marzą, aby powrócić do domu w glorii bohaterów, lecz nie mogą szybko wyjechać. Rozczarowani tym faktem są dzielni piloci myśliwców: Wadik, Ljosza, Garik, Wania i Misza. Podczas ich nieobecności wszystkie piękne dziewczęta mogą przecież zostać zajęte. Jeden z nich, Ljosza Kaverin ma szczęście, zostaje wysłany w podróż do ojczyzny. Jego towarzysze wpadają na ryzykowny plan. Ljosza ma znaleźć kolegom narzeczone i ożenić się z nimi, używając dowodów tożsamości przyjaciół. Ma no przedsięwzięcie tylko dobę.


 • 700,0 MB
 • 22 kwi 14 22:23
obrazekobrazekTytuł oryginalny: Five Fingers
Gatunek: Biograficzny, Thriller
Produkcja: USAMartijn (Ryan Phillippe), duński pianista, przyjeżdża do Maroko w prawdziwie szlachetnym celu, charytatywnie pomagać niedożywionym dzieciom. Na miejscu zostaje porwany przez terrorystów, a następnie odurzony narkotykami i uwięziony. Chcąc przeżyć, zaczyna niebezpieczną grę z terrorystą Ahmetem (Laurence Fishbourne). Stara się go zrozumieć, i przez to uniknąć śmierci. Całe to brutalne porwanie zmusza go do odpowiedzi na pytania, po co właściwie przyjechał do Maroka, jaką rolę odegrał w tym jego przewodnik Gavin (Colm Meaney) oraz jego dziewczyna Saadia (Touriya Haoud), która zachęcała go do wyjazdu. Na żadne z tych pytań nie znajduje oczywistej odpowiedzi. Nie widzi też sposobu ucieczki. Musi stawić czoła Ahmatowi i rozwiązywać jego kolejne zagadki, w których stawką jest jego życie. W pewnym momencie ta gra kosztuje Martijna utratę palca, wysoka cena dla utalentowanego pianisty. Czego jednak naprawdę chce Ahmat? I w którym momencie Martijn ujawni swoją prawdziwą tożsamość ryzykując utratę więcej niż jednego palca?


 • 700,0 MB
 • 22 kwi 14 20:27
obrazekobrazekTytuł oryginalny: Five Minutes of Heaven
Gatunek: Biograficzny, Dramat
Produkcja: Irlandia, Wielka BrytaniaHistoria pojednania dwóch mężczyzn stojących po przeciwnych stronach politycznego konfliktu w Irlandii - Joe i Alistara, który zabił brata tego pierwszego. Dramat ukazuje wieloletnią przemianę postawy obu mężczyzn, z których jeden nie próbuje prosić o przebaczenie, a drugi nie zamierza jej dać.


 • 687,8 MB
 • 22 kwi 14 7:06
obrazekobrazekTytuł oryginalny: House of Cards
Gatunek: Dramat obyczajowy
Produkcja: USAPo śmierci męża zdolna architekt Ruth Matthews (Kathleen Turner) postanawia przeprowadzić się wraz z dziećmi do nowego domu. Po pewnym czasie w rodzinie zaczynają dziać się dziwne rzeczy... Mała Sally nie tylko coraz bardziej zamyka się w sobie, ale stopniowo ujawnia niecodzienne umiejętności – chodzi po rynnie bez utraty równowagi, potrafi złapać w locie piłkę bejsbolową. Z czasem dziewczynka przestaje się odzywać. Psycholog (Tommy Lee Jones), podejrzewając autyzm, proponuje dłuższą terapię w ośrodku. Początkowo Ruth nie wierzy w chorobę córki, lecz zmienia zdanie po ujrzeniu zbudowanego przez Sally domku z kart, którego konstrukcja przeczy prawom fizyki.


 • 0,97 GB
 • 22 kwi 14 6:58
obrazekobrazekCzęść 1/2
Tytuł oryginalny: Le Mille e una notte: Aladino e Sherazade
Gatunek: Przygodowy, Romans
Produkcja: WłochyPewnej nocy córka kalifa Bagdadu, księżniczka Szeherezada (Vanessa Hessler), wymyka się z pałacu i samotnie wyrusza w miasto. Zostaje zaatakowana przez zabójców nasłanych przez jej macochę. Z rąk oprawców w ostatniej chwili ratuje ją młody Aladyn (Marco Bocci). Nieznajomi zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia i spędzają razem romantyczne chwile. Wkrótce jednak księżniczka bez słowa opuszcza swojego ukochanego i wraca do pałacu, nie zdradzając mu swojego imienia i tożsamości. Dopiero po pewnym czasie Aladyn odkrywa, kim była piękna dziewczyna. Tymczasem kalif (Rolf Kanies) dowiaduje się o nieposłuszeństwie córki i podejmuje decyzje, by natychmiast wydać ją za mąż. Szeherezada stawia jednak pewien warunek, zgadza się poślubić pierwszego mężczyznę, który rozwiąże jej wyjątkowo trudną zagadkę. Aladyn, udając księcia, zjawia się w pałacu, chcąc zdobyć rękę ukochanej...


 • 0,99 GB
 • 21 kwi 14 21:14
obrazekobrazekCzęść 2/2
Tytuł oryginalny: Le Mille e una notte: Aladino e Sherazade
Gatunek: Przygodowy, Romans
Produkcja: WłochyNamuna próbuje uwieść Aladyna. Mężczyzna broni się jednak przed jej urokiem i wyznaje, że wciąż kocha Szeherezadę. Zdenerwowana wiedźma zamyka go w klatce wraz z zaklętym w papugę Dżinem. Tymczasem Szeherezada obiecuje pomóc Omarowi rozwiązać trudną zagadkę Magicznej Góry i zdobyć cenny szmaragd.


 • 0,78 GB
 • 21 kwi 14 15:26
obrazekobrazekTytuł oryginalny: Kidnapped
Gatunek: Dramat, Familijny, Przygodowy
Produkcja: USA, Wielka BrytaniaOsierocony 17-latek David wyrusza w świat, by wypełnić wolę ojca - odnaleźć stryja, Ebenezera Balfoura. Dociera do odrażającego starca, zazdrośnie broniącego swej własności. Kiedy nie udaje się zabić bratanka, zwabia go na statek i sprzedaje kapitanowi Hoseasonowi, handlarzowi niewolników. Statek nie dociera jednak do celu. Zabiera na pokład rozbitka, Alana Stewarta, który proponuje kapitanowi hojne wynagrodzenie za dopłynięcie do Szkocji. Podczas sztormu żaglowiec rozbija się na skałach. Alan i David zostają wyrzuceni na wyspę.


 • 699,4 MB
 • 21 kwi 14 15:15
obrazekobrazekTytuł oryginalny: The Crimson Pirate
Gatunek: Komedia, Kostiumowy, Przygodowy
Produkcja: USASłynny osiemnastowieczny pirat, kapitan Vallo, znany także jako Karmazynowy Pirat, wraz ze swoją załogą przejmuje hiszpański galeon transportujący broń i amunicję. Vallo decyduje się sprzedać skradziony arsenał przywódcy rebeliantow zwanemu El Libre, który znajduje się na wyspie Cobra. Jednakże hiszpański baron Jose Gruda, oferuje mu 50 000 florenów w zamian za dostarczenie mu El Libre. Karmazynowy Pirat musi więc wybierać między Hiszpanami i rebeliantami. Musi on także zapanować nad własną załogą, która buntuje się przeciw niemu.


 • 1,46 GB
 • 21 kwi 14 14:43
obrazekobrazekTytuł oryginalny: The Last Valley
Gatunek: Dramat historyczny, Kostiumowy
Produkcja: USA, Wielka BrytaniaNiemcy w dobie Wojny Trzydziestoletniej. Podczas swej nieustannej podróży-ucieczki przez spustoszony wojną i zarazą kraj, Vogel (Omar Sharif), trafia do malowniczo położonej wioski, której jak dotąd, szczęśliwym zrządzeniem losu udało się uniknąć wojennej pożogi. Dzięki odległemu położeniu, wysoko w górskiej dolinie, miejsce zdaje się być oazą odciętą od zewnętrznego świata i grożących zewsząd niebezpieczeństw.
Jednakże w ślad za nowym przybyszem do wioski trafia również oddział najemników pod dowództwem Kapitana (Michael Caine), dla których ta górska osada jest tylko kolejnym celem ataków i grabieży. Voglowi w ostatnim momencie udaje się przekonać Kapitana, by oszczędził wieś, podsuwając mu pomysł bezpiecznego zimowania w dolinie.
I tak oto zaczyna się okres niezbyt pokojowej koegzystencji pomiędzy mieszkańcami wioski, okupującymi ją żołnierzami, katolickim księdzem i uczonym Voglem. Okres konfrontacji odmiennych postaw i stylów życia, różnych religii i osobowości - w miejscu, które przez chwilę zdaje się być zapomnianym rajem na ziemi.


 • 749,7 MB
 • 21 kwi 14 14:33
obrazekobrazekWersja kolorowa z lektorem.
Tytuł oryginalny: Fanfan la Tulipe
Gatunek: Komedia, Przygodowy
Produkcja: Francja, WłochyRycerze zakonu Templariuszy stają w obronie wioski przed niebezpiecznymi piratami. Przez przypadek zostają dotknięci okrutną klątwą, która zmienia ich w potwory. Aby zaklęcie straciło moc, bohaterowie muszą pokonać złego czarodzieja.


 • 0,81 GB
 • 21 kwi 14 13:18
obrazekobrazekTytuł oryginalny: Col ferro e col fuoco
Gatunek: Dramat, Przygodowy
Produkcja: Francja, Jugosławia, WłochyWłoska ekranizacja pierwszej części Trylogii Henryka Sienkiewicza
W roli głównej Pierre Brice (pamiętny z roli Winnetou)
Polska XVII wiek. Trwa wojna domowa. Młody pułkownik Jan Skrzetuski zakochuje się w Kniaziównie Helenie Kurcewiczównie. Rodzina dziewczyny obiecała ją już jednak kozakowi Bohunowi.
Reżyseria: Fernando Cerchio


 • 701,5 MB
 • 21 kwi 14 13:07
obrazekobrazekTytuł oryginalny: Seven Cities of Gold
Gatunek: Biograficzny, Historyczny, Przygodowy
Produkcja: USAXVIII wiek, hiszpańska wyprawa w celu odszukania siedmiu miast ze złota na terenie obecnej Kalifornii oraz szerzenie wiary chrześcijańskiej. Bardzo trudne zadanie budzące sprzeciw rdzennej ludności...


 • 679,9 MB
 • 21 kwi 14 12:56
obrazekobrazek


Tytuł oryginalny: Giuseppe venduto dai fratelli
Gatunek: Dramat, Biblijny
Produkcja: Jugosławia, WłochyFilm "Giuseppe venduto dai fratelli" powstał na fali popularności tematów biblijnych w kinie (Ben Hur, 1959). Przedstawia historię Józefa (Geoffrey Horne), syna patriarchy Jakuba, który został sprzedany do niewoli przez zazdrosnych braci. Józef trafia do Egiptu, gdzie zostaje kupiony przez dostojnika Potifara (Robert Morley). Młodym Hebrajczykiem zaczyna się interesować Henet (Belinda Lee), żona Potifara...


 • 699,8 MB
 • 21 kwi 14 8:06
obrazekobrazekTytuł oryginalny: Dog Gone
Gatunek: Familijny, Komedia
Produkcja: USANotoryczni złodzieje stoją wzdłuż drogi i znęcają się nad swoim psem. Widząc to 12-letni Owen natychmiast interweniuje. Pragnie by mężczyźni dali się spragnionemu psu napić wody. Ale spuszczone ze smyczy zwierzę natychmiast ucieka do lasu. Chłopiec stara się pomóc rozgniewanym bandytom szukać psa, lecz gdy go znajduje postanawia ukryć przed nimi czworonoga. Jednak zdesperowani złodzieje chcą za wszelką cenę odzyskać 5 milionów dolarów, znajdujące się na obroży psa. Zaczyna się przerażająca walka pomiędzy Owenem i jego czworonożnym przyjacielem, a bandytami.


 • 359,6 MB
 • 21 kwi 14 8:03
obrazekobrazekGatunek: Dokumentalny
Produkcja: PolskaAutorzy dokumentu przybliżają historię mieszkającej w miejscowości Tres Rios na Kostaryce Florybeth Mory Díaz, która za wstawiennictwem papieża Jana Pawła II została uzdrowiona ze śmiertelnej choroby. Cud ten został oficjalny uznany przez Stolicę Apostolską i stał się przyczynkiem do ogłoszenia kanonizacji Karola Wojtyły. O tym niezwykłym wydarzeniu mówią m.in. ksiądz Jose Manuel Garrita i lekarz Alejandro Blanvo.
Wraz z filmem powstała książka, znacznie szerzej ukazująca, w jakich okolicznościach film był realizowany.

Już w maju Floribeth Mory Diaz odwiedzi Polskę. Plan jej wizyty przedstawia się następująco:
Warszawa Okęcie 2.05 16:45 - lotnisko
Wadowice 4.05 17:00 - Dom JPII
Kraków 6.05 18:00 - Centrum JPII
Kraków 7.05 11:00 - Kuria
Kraków 7.05 18:00 - Matras, Rynek Główny
Częstochowa 10.05 13:30 - Matras
Zakopane_Krzeptówki 28.05 18:00 - Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej
Warszawa 16.05 18:00 - Matras, al. Solidarności 113


 • 687,1 MB
 • 21 kwi 14 8:02
obrazekobrazekTytuł oryginalny: Waitress
Gatunek: Dramat, Komedia, Romans
Produkcja: USAFilm przedstawia historię kelnerki z małego miasteczka - Jenny, której beznadziejne życie zmienia sie w zabawną i niespodziewaną opowieść o miłości. Główna bohaterka ugrzęzła w okropnym małżeństwie - irytuje ją chorobliwie zazdrosny, dziecinny i niechlujny mąż Earl. Jedyną pociechą jest realizowanie swoich pasji - pieczenia placków, dzięki którym nazywana zostaje 'geniuszem wypieków'. Kobieta wierzy, że jedno z jej kruchych ciast 'Kick In The Pants' może zdobyć główną nagrodę w konkursie na najlepszy wypiek, gdzie nagrodą jest 25,000$. Niespodziewanie jednak Jenna odkrywa, że jest w ciąży. Kobieta nie cieszy się z tego faktu, gdyż macierzyństwo nie było w jej planach... Natychmiast piecze placek, który nazywa 'Nie chcę...


 • 0,98 GB
 • 21 kwi 14 7:59
obrazekobrazek

Tytuł oryginalny: Viy / Вий
Gatunek: Horror
Produkcja: Czechy, Niemcy, Rosja, Ukraina, Wielka, BrytaniaAngielski kartograf podczas wyprawy na wschód Europy trafi na zapomnianą wioskę w ukraińskich lasach, której mieszkańcy są bardzo specyficzni.

„Wij” to rosyjski horror oparty na opowiadaniu Mikołaja Gogola o legendarnym stworze Wij, który uśmiercał spojrzeniem. Produkcja filmu zaczęła się w 2005 roku i została przerwana ze względu na brak finansów. Obraz filmowy opowiada historię angielskiego kartografa Jonatana Greena, który w XVIII wieku podjął się wyprawy naukowej z zachodniej Europy na Wschód. Po przejściu Transylwanii i Karpat znalazł się przez przypadek w małej, zapomnianej przez ludzi wiosce na Ukrainie. Wioska ukryta w gęstych lasach, pełnych mgły, odgrodzona była od reszty świata głęboką fosą. Mieszkańcy to bardzo specyficznie ludzie, którzy mieli przeświadczenie, że fosa może ich ochronić przed wszelkim złem. W swej naiwności wierzyli, że dzięki temu zło nie pojawi się w ich świecie. Film porusza problem zła, które tak naprawdę rodzi się w głębokich zakamarkach duszy człowieka i w każdej chwili może eksplodować.


 • 695,8 MB
 • 21 kwi 14 7:57
obrazekobrazekTytuł oryginalny: The Tortured
Gatunek: Thriller
Produkcja: Kanada, USASześcioletni Benjamin zostaje porwany sprzed domu na oczach ojca i bestialsko zamordowany. Kiedy morderca zostaje ujęty i skazany tylko na 25 lat więzienia, rodzice chłopca Craig (Jesse Metcalfe) i Elise (Erika Christensen) postanawiają sami wymierzyć sprawiedliwość. Ojciec Benjamina jako lekarz doskonale wie jak utrzymać przy życiu ofiarę i zadać jej ból, razem z żoną porywają mordercę i poddają go serii drastycznych tortur.


 • 702,4 MB
 • 21 kwi 14 7:55
obrazekobrazekTytuł oryginalny: My Own Love Song
Gatunek: Dramat, Komedia
Produkcja: Francja, USAJane (Renée Zellweger) i Joey (Forest Whitaker) różnią się od siebie w stopniu najwyższym z możliwych. Ona jest niezależną, zamkniętą w sobie kobietą, która od nikogo nie oczekuje pomocy. Kiedyś była piosenkarką, ale po tragicznym wypadku samochodowym jest sparaliżowaną kaleką na wózku. On jest ciepłym, opiekuńczym dziwakiem, który próbuje wyciągnąć Jane z emocjonalnego odrętwienia, w które popadła. Razem wyruszają w swoiste tournée po kraju. Podróż przynosi im wydarzenia zabawne i smutne, wzruszające i dramatyczne, pozwoli rozliczyć się z przeszłością i inaczej spojrzeć w przyszłość.


 • 768,5 MB
 • 21 kwi 14 7:53
obrazekobrazekTytuł oryginalny: Mr. Nobody
Gatunek: Dramat, Sci-Fi
Produkcja: Belgia, Francja, Kanada, NiemcyNemo Nobody wiedzie zwyczajne życie u boku swojej żony, Elise i trójki dzieci, aż do dnia kiedy budzi się jako stary mężczyzna w roku 2092. Jako 120-latek jest najstarszym człowiekiem na świecie i jednocześnie ostatnim śmiertelnikiem pośród ludzi, którzy stali się nieśmiertelni na skutek medycznego postępu. Co więcej nikt z obecnie żyjących nie interesuje się Nemo, ani nie zawraca sobie nim głowy. Aby wrócić do czasów obecnych, Mr. Nobody, musi odnaleźć odpowiedzi na następujące pytania - Czy jego życie mu odpowiadało? Czy kochał właściwie swoją żonę i dzieci? Teraz jego celem staje się znalezienie prawidłowych odpowiedzi.


 • 701,7 MB
 • 21 kwi 14 7:49
obrazekobrazekTytuł oryginalny: Devil's Due
Gatunek: Horror
Produkcja: USAWracając z miodowego miesiąca, kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży. Zmiana jej zachowania i wyglądu budzą podejrzenia u męża.


 • 700,1 MB
 • 21 kwi 14 7:46
obrazekobrazekTytuł oryginalny: Hannah's Law
Gatunek: Western
Produkcja: USAWychowana w sierocińcu Hannah Beaumont po latach postanawia zemścić się na mordercach swoich rodziców i brata. Zahartowana i odważna tropi gang McMurphy'ego, odpowiedzialny za śmierć jej bliskich.


 • 702,6 MB
 • 21 kwi 14 7:44
obrazekobrazekTytuł oryginalny: L'Attentat
Gatunek: Dramat
Produkcja: Belgia, Francja, Liban, KatarAmin (Ali Suliman) to ceniony arabski chirurg, który mieszka w Tel Awiwie. Jego uporządkowane życie wywraca się do góry nogami, gdy pewnej nocy zostaje wezwany do kostnicy, by zidentyfikować ciało swojej żony. Okazuje się, że jest ona obciążana odpowiedzialnością za samobójczy zamach w centrum miasta. Wierzący w jej niewinność Amin zaczyna dociekać prawdy o życiowej partnerce.


 • 699,7 MB
 • 21 kwi 14 7:40
obrazekobrazekTytuł oryginalny: The Happening
Gatunek: Science-Fiction, Thiller
Produkcja: FrancjaWszystko zaczyna się nagle, bez ostrzeżenia – w ciągu kilku minut wielkie amerykańskie miasta ogarnia epidemia dziwnych, przerażających samobójstw. Co jest przyczyną tak drastycznych zmian w ludzkich zachowaniach? Czy to atak terrorystyczny? eksperyment, który wymknął się spod kontroli? nieznana dotąd broń biologiczna? nowa odmiana śmiercionośnego wirusa? Dla nauczyciela fizyki Elliota Moore’a (Mark Wahlberg – „Infiltracja”) najważniejsza staje się ucieczka przed budzącym grozę fenomenem. Chociaż jego małżeństwo z Almą (Zooey Deschanel – „Miłość na zamówienie”) przechodzi kryzys, razem wyruszają w drogę do wiejskich terenów Pensylwanii, gdzie mają nadzieję uchronić się przed...


 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  29
 • pliki muzyczne
  0

29 plików
25,03 GB

Zuza_a

Zuza_a napisano 23.04.2014 19:15

zgłoś do usunięcia

obrazek

* * Nie ma takiej fantazji, której wola i rozum nie zdołałyby przekształcić w rzeczywistość * * Szekspir

✬Pozdrawiam milutko KRZYSIU

Simoni

Simoni napisano 23.04.2014 20:11

zgłoś do usunięcia
DOBRY WIECZÓR

obrazek

Wieczór zapada, noc się zbliża ... Gwiazdy migocą jasnym blaskiem ... Księżyc nad miastem coraz bliżej ... Założył swoją złotą maskę ... Noc rozpoczęła już swój taniec ... Będzie balować aż do rana ... Księżyc i gwiazdy krążą za nią w rytmie czardasza i kankana ... ★ ★ ... MIŁEGO WIECZORU ŻYCZĘ ... SŁODKICH SNÓW ... Dobranoc...Helena

Pusia244

Pusia244 napisano 23.04.2014 20:25

zgłoś do usunięcia
ankast7

ankast7 napisano 23.04.2014 21:19

zgłoś do usunięcia
DOBRY WIECZÓR obrazek
Chomifan

Chomifan napisano 23.04.2014 21:23

zgłoś do usunięcia
══════════════════════════════════════════════════════════════ „Życie nie po to jest, by brać Życie nie po to jest, by bezczynnie stać I aby żyć siebie samego trzeba dać.” - słowa z piosenki Stanisława Sojki.
Człowiek tyle jest wart ile da z siebie innym. ══════════════════════════════════════════════════════════════
Pozdrawiam Serdecznie Życzę Miłego Wieczoru i Dobrej Nocy ════════════════════ Z Panem Bogiem ════════════════
obrazek
baki90

baki90 napisano 23.04.2014 22:46

zgłoś do usunięcia
--------------- * - GWIAZDKI --------------*,,,*-OCZKA -------------*,,,,,,*-CI PUSZCZAJĄ ---*-*-*-*,,,,,,,,,,*-* -*-* ----*,,,,,,,,(.)""(.),, ,,,,,,* ------*,,,,,,( ’o’, ),,,,,,* --------*,,,()**(),,,, *I BUZIAKI -----*,,,,,,,(_)-(_),,,,,,* ---*-*-*-*,,,,,,,,,*-*- *-* -------------*,,,* PRZESYŁAJĄ ---------------* DOBRANOC ☆ MILUTKICH SNÓW ☆ *•.¸_¸.•* ☆*•.¸_¸.•*☆*•.¸_¸.•*☆dziękuję za życzenia świąteczne CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ,PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ ALLELUJA,ALLELUJA.
patryxxxx

patryxxxx napisano 23.04.2014 23:03

zgłoś do usunięcia

AutoMapa 6.15 ( Mapa 1402 ) Finał ( Europa + Polska ) Oryginał - Cracked - Bezinstalacyjna na SD Aktualizacja Traffic 01-04-2014 + Dodatki

[ LEKTOR ] BAJKI 720 - 1080 HD
[ LEKTOR ] FILMY 1080 HD [ MKV ] 2014
[ LEKTOR ] FILMY 720 HD [ AVI ] 2014
[ LEKTOR ] FILMY 720 HD [ MKV ] 2014
[ LEKTOR ] FILMY DVD 1.4 GB LEKTOR 2014
[ LEKTOR ] FILMY DVD 700 MB LEKTOR 2014
[ LEKTOR ] FILMY RMVB 300 MB LEKTOR 2014
[ LEKTOR ] FILMY RMVB ( Full HD ) LEKTOR 2014
GRY [ ANDROID ] PREMIERY PL 2014
GRY [ PC ] - KOLEKCJE PL 2014
GRY [ PC ] PREMIERY PL 2014
GRY [ XBOX360 ] PREMIERY PL 2014
PROGRAMY PC [ ZAREJESTROWANE - PORTABLE - ORYGINAŁ ] PREMIERY 2014
AUDIOBOOKI PL [ FULL KOLEKCJA ] PREMIERY 2014
NAJNOWASZA MUZA MP3 NA CHOMIKU 2014
FREE NA FILMY DVD DLA WAS 18:00 _ _ Zapraszam PO NOWOŚĆ!! patryxxxx obrazek
qkarolinka

qkarolinka napisano 23.04.2014 23:57

zgłoś do usunięcia
✺✺✺ Chrześcijańska zasada … Dla dobrych katoliczek: Gdy ciebie pocałują, Nastaw drugi policzek… /Marian Hemar/ ♣♣♣ Pięknej nocy Krzysztofie

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności