zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Chomifan
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Krzysiek

widziany: 17.04.2014 07:07

 • pliki muzyczne
  6279
 • pliki wideo
  4924
 • obrazy
  10830
 • dokumenty
  259

22437 plików
2276,71 GB

Ukryj opis Rozwiń
FolderyFoldery
Chomifan
► ═══ MODLITWA ═══
 
► ═══ OJCZYZNA MOJA ═══◄
 
► ═══ WIELKI POST 2014 ═══
 
►►═══ SŁOWO ═══
 
►►═══FILMY SERIALE═══
 
►►═══FILMY═══
 
►►FILMY - WATYKAŃSKA LISTA
 
►═══FILMY O WARTOŚCIACH ARTYSTYCZNYCH═ ══
►═══FILMY O WARTOŚCIACH MORALNYCH═══
 
► ═══ DEKALOG ═══
►═══FILMY O WARTOŚCIACH RELIGIJNYCH═══
►►FILMY DOKUMENT POLSKI
 
► ═══ PKF ═══
► WARSZAWA
►═══ HISTORIA III RP ═══
►►FILMY DOKUMENTALNE
 
►►FILMY MOTYWACYJNE
►►FILMY POLSKIE
 
►►FILMY PRZYRODNICZE
 
► MAGIA WIELKIEGO BŁĘKITU
► NAJGROŹNIEJSZE ZWIERZĘTA ŚWIATA
►►FILMY RELIGIJNE ╬ ╬ ╬
 
►►FILMY ŚWIĄTECZNE
►►FILMY ZACHOMIKOWANE
 
►►WAŻNE
 
►MP3
►VIDEO
►►WAŻNE I CIEKAWE
►►WIELKIE SANKTUARIA POLSKI
►═══ AUDIOBOOK═══
 
►═══ EBOOK═══
 
► MAŁE KOBIETKI
►PROZA I POEZJA
► VIDEO
►KSIĄŻKI
►JAN DOBRACZY ŃSKI
►JOHN ELDREDGE
►ZAKAZAN E KSIĄŻKI
►═══ E-SŁUCHOWISKA═══
 
►LISTY NIKODEMA
►═══ MUZYKA MP3 ═══ ♫
 
►═══ MUZYKA RELIGIJNA ═══♫
 
►═══ MUZYKA ŚWIĄTECZNA ═══♫
 
►KOLĘDY
►═══ MUZYKA VIDEO ═══♫
►═══ PO ROSYJSKU ═══♫
►═══ POLSKA W INNYM JĘZYKU ═══♫
►═══ VIDEO + MP3 ═══♫
 
►PIEŚŃ SŁONECZNA
►═══MARYJA═══
 
►═══PAPIEŻE═══
 
►BENEDYKT XVI
 
►BENEDYKT XVI - GALERIA
►FRANCISZEK PAPIEŻ
►═══PRYMAS ═══
 
►═══PRYMAS 1000-LECIA═══
 
►═══PRYMAS AUGUST HLOND═══
►FILMY
►MP3
►╬ ═══ BIBLIA ═══ ╬
 
►╬ ═══PAN JEZUS═══
 
►╬ GALERIA RELIGIJNA
 
►ANTYKONCEPCJA
►BŁ. JAN PAWEŁ II
 
►G E N D E R
►GALERIA
 
►INFO !!!
►JAN POSPIESZALSKI
►KABARET KABARET
►MAX KOLONKO
►OTWÓRZ OCZY !!!
►POTĘGA SŁÓW I MOTYWACJE
►PPS
►PROGRAMY
►ŚWIĘTA
 
► ═══ADWENT 2013═══◄
 
►═══ BOŻE NARODZENIE ═══
►ŚWIĘTOKRZYSKIE◄
 
►ŚWIĘTY KRZYŻ
 
►GALERIA
►VIDEO
►TV + RADIO
►VIDEO CIEKAWE
►VIDEO ŚMIESZNE
►WSPOMNIENIA
 
►CZOŁÓWKI SERIALI Z DAWNYCH LAT
►Z HUMOREM
 
►HUMOR
►ZABLOKOWANE
►ZDROWIE
►KUCHNIA
►NA SUROWO
►ZDROWIE A GMO
Pokazuj foldery i treści
obrazekobrazek


══════════════════════════════════════════════════════════════
Alleluja !

"Kto ma Boga, ma wszystko"
══════════════════════════════════════════════════════════════


Dobrego, owocnego przeżycia "Triduum Paschalnego".
Niech zmartwychwstały nasz Pan - Jezus Chrystus - rozświetla mroki w codzienności, umacnia Wiarę, daje Nadzieję i wypełnia Miłością ... przemieniając nasze serca i dusze, nawracając się - przemienia nas i obdarza potrzebnymi łaskami ...

Pięknych - Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego ... do usłyszenia po Świętach )))
obrazek

 • 700,0 MB
 • 17 kwi 14 6:59
obrazekobrazekTytuł oryginalny: City of Ember
Gatunek: Familijny, Fantasy, Przygodowy
Produkcja: USAPełne fantazji familijne kino wyzwań i przygody. Scenariusz „Miasta cieni” wyszedł spod pióra Caroline Thompson, która brała udział w tworzeniu takich hitów, jak m.in. „Edward Nożycoręki”, „Rodzina Addamsów” oraz „Pachnidło: Historia mordercy”. W obsadzie m.in. rewelacyjny Bill Murray w roli burmistrza oraz Tim Robbins.

Film opowiada o podziemnym mieście Ember, którego światło zasila ogromny generator. Pewnego dnia jednak maszyna psuje się i światło w podziemnym mieście zaczyna gasnąć, mieszkańcom grozi więc zagłada. Dwoje nastolatków Lina i Doon zaczyna wyścig z czasem, próbując wymyślić sposób ucieczki dla mieszkańców konającego miasta. Aby zrealizować swój plan, muszą rozszyfrować prastare sekrety i zmierzyć się z wieloma niebezpieczeństwami. Wraz z bohaterami daj się porwać przygodzie!


 • 700,0 MB
 • 16 kwi 14 23:29
obrazekobrazekTytuł oryginalny: Whitewash
Gatunek: Dramat
Produkcja: KanadaPrzed kilku laty za prowadzenie pod wpływem alkoholu Bruce stracił prawo jazdy. Nałóg zniszczył także jego małżeństwo. Teraz, pracując jako operator pługa w zasypanym śniegiem Quebecku, w pocie czoła stara się obudować swoje życie. Gdy podczas zamieci przypadkowo potrąca mężczyznę, wpada w panikę. W trakcie ucieczki rozbija pług. Uwięziony w leśnej głuszy będzie musiał stoczyć walkę o przetrwanie, a jednocześnie zmierzyć się z wyrzutami sumienia.


 • 696,6 MB
 • 16 kwi 14 23:27
obrazekobrazekTytuł oryginalny: Reasonable Doubt
Gatunek: Kryminał, Thriller
Produkcja: Kanada, NiemcyMitch Brockden jest wschodzącą gwiazdą sali sądowej. Elokwentny, pewny siebie prawnik z łatwością potrafi wpływać na decyzje ławy przysięgłych. Pewnego wieczoru, prowadząc pod wpływem alkoholu, potrąca przechodnia. W obawie przed konsekwencjami ucieka z miejsca zdarzenia. Gdy dowiaduje się, że o śmiertelny wypadek oskarżono niewinnego mężczyznę, postanawia mu pomóc. Okazuje się, że ten zna prawdziwy przebieg wydarzeń i ma zamiar samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość. Brockden i jego rodzina znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.


 • 795,6 MB
 • 16 kwi 14 15:04
obrazekobrazekTytuł oryginalny: La Gerusalemme liberata
Gatunek: Dramat, Przygodowy, Akcja
Produkcja: USAWidowisko historyczne z plejadą gwiazd.
Jerozolima wyzwolona powstawała przez około dziesięć lat, w okresie zagrożenia islamem; powracała wtedy ideologia wypraw krzyżowych, popierana przez Kościół. Sprzyjało to powstawaniu określonego typu dzieł literackich. Tasso, „zarażony” duchem czasu, starannie przygotował się do napisania największego swego poematu, pogłębiając wiedzę historyczną, choć Jerozolima nie miała za zadanie wiernie odtwarzać przeszłości. Mimo to utwór spotkał się z krytyką spowodowaną rozbudowaniem warstwy romansowej. Nie pozwala ono zaliczyć poematu do literatury stricte religijnej, uniemożliwiło też zapewne pełniejsze wykorzystanie go w walce z reformacją. Obiektywnie przyznać jednak trzeba, iż poeta potraktował miłość jako uczucie czyste, prowadzące niekiedy do nawrócenia pogan.


 • 1,61 GB
 • 16 kwi 14 14:52
obrazekobrazekTytuł oryginalny: The Blue Max
Gatunek: Dramat, Przygodowy, Wojenny
Produkcja: Wielka Brytania"Niebieskim Maxem" nazywali Anglicy order "Pour le Merite", najwyższe niemieckie odznaczenie za dzielność i odwagę, przyznawane podczas I wojny światowej. W fazie końcowej wojny pomiędzy dwoma oficerami rozpętuje się fanatyczna walka o ten medal...


 • 1,44 GB
 • 16 kwi 14 6:42
obrazekobrazekTytuł oryginalny: Seal Team Eight: Behind Enemy Lines
Gatunek: Sensacyjny,Wojenny
Produkcja: USAAmerykańska jednostka specjalna składająca się z najlepszych żołnierzy zostaje wysłana do Kongo, by zlokalizować i zamknąć kopalnię uranu, który jest wydobywany i sprzedawany w celu skonstruowania bomby jądrowej.


 • 700,1 MB
 • 16 kwi 14 5:59
obrazekobrazekGatunek: Dramat, Wojenny
Produkcja: PolskaEkranizacja opowiadania Jerzego Andrzejewskiego. Opowiadanie "Wielki Tydzień" ukazało się drukiem w 1945 r. w pierwszej powojennej książce Jerzego Andrzejewskiego - tomie opowiadań "Noc". Pisane na gorąco, wiosną 1943 r., pod wrażeniem tragicznego powstania Żydów w getcie warszawskim, zostało jednak w 1945 r., pod wpływem wydarzeń antysemickich w Polsce, zasadniczo zmienione.
Akcja filmu rozgrywa się 1943 roku w Warszawie tuż przed Wielkanocą. W getcie wybucha powstanie.
Bohaterowie "Wielkiego Tygodnia" to Irena Lilien i Jan Malecki. Zasymilowana rodzina Lilienów nie mieszka w getcie, nie nosi gwiazdy Dawida. Dopiero nasilające się w 1942 r. represje i zagrożenie aresztowaniem zmuszają ich do ukrywania się. Szybko jednak się przekonują, że z licznego grona przyjaciół nikt nie chce lub nie może im pomóc. Zdesperowany profesor wybiera śmierć. W córce wola życia jest silniejsza. Na tydzień przez Wielkanocą 1943 r., gdy w getcie warszawskim trwa właśnie powstanie, Irena ukrywa się u byłego asystenta jej ojca. Aresztowana tam przez dwóch agentów gestapo, przekupuje ich i zostaje wypuszczona na wolność. Samotnie błąka się po ulicach Warszawy. Na Placu Krasińskich przypadkowo spotyka Jana Maleckiego, narzeczonego sprzed lat. Malecki postanawia zabrać ją do siebie do domu na Bielanach, gdzie czeka na niego żona Anna w zaawansowanej ciąży. Malecki od chwili spotkania z Ireną odczuwa niepokój. Jego zaproszenie nie jest zupełnie szczere, ale wstydzi się już wycofać...


 • 702,2 MB
 • 16 kwi 14 2:34
obrazekobrazek
Tytuł oryginalny: Blackbird
Gatunek: Dramat
Produkcja: KanadaNastoletni Sean Randall (Connor Jessup) zostaje niesłusznie oskarżony o planowanie krwawej masakry. Wszystko zaczyna się, gdy Sean zaprzyjaźnia się z Deanną Roy (Alexia Fast). Chłopak Deanny czuje się zagrożony tą relacją, co prowadzi do gwałtownej konfrontacji. Sean, starając się obronić, zamieszcza w internecie groźby i wkrótce zostaje aresztowany. W trakcie przeszukiwania domu policjanci znajdują karabiny, strzelby, noże i amunicję, należące do ojca nastolatka (Michael Buie) zajmującego się hobbistycznie myślistwem. W ich ręce wpada również lista z nazwiskami domniemanych ofiar, na której znajdują się dręczyciele Seana. Władze miasta oraz media ogłaszają, że w ostatniej chwili szczęśliwie udało się uniknąć tragedii. Kiedy...


 • 0,88 GB
 • 15 kwi 14 17:11
obrazekobrazekTytuł oryginalny: Unconditional
Gatunek: Dramat
Produkcja: USAFilm inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.
Uznana autorka i ilustratorka książek, Samantha Crawford, prowadzi sielankowe życie. Gdy jej mąż zostaje zamordowany w bezsensownym akcie przemocy, pogrąża się w rozpaczy i traci swoją wiarę, jednak po niespodziewanym spotkaniu przyjaciela z dzieciństwa, Joe, widząc jego wielki wpływ na wielu ludzi, czuje, że rozbłyska dla niej słaby promyk nadziei, a jej serce otwiera się nowe możliwości. Jej nowo odkryta nadzieja będzie jednak poddana próbie, kiedy zostanie ponownie wciągnięta w sprawę morderstwa męża...


 • 694,9 MB
 • 15 kwi 14 6:51
obrazekobrazekTytuł oryginalny: The Secret of the Ark
Gatunek: Przygodowy, Thriller
Produkcja: NiemcySpecjalista z zakresu historii sztuki Robert Kästner pewnego dnia znajduje zaginiony, owiany tajemnicą relikt o nazwie "Oko Boga". Posiadający nadprzyrodzone zdolności artefakt obdarza swoich właścicieli potężną mocą.


 • 696,8 MB
 • 14 kwi 14 20:09
obrazekobrazek■ W FILMIE JEST SPORO DIALOGÓW NIEMIECKICH ■
Gatunek: Dramat, Komedia
Produkcja: Niemcy, PolskaPiekarz Werner Grabosch kocha swoją wnuczkę ponad wszystko. Szkoda tylko, że po tragicznej śmierci swojej matki ma wychowywać się u jej polskiego ojca. Aby ojciec utracił prawo do opieki nad dzieckiem, Grabosch wkradnie się w łaski polskiej rodziny, będzie ją szpiegował i zbierał przeciwko niej dowody. I tak ateista Grabosch wyrusza dokładnie w czasie Świąt Wielkanocnych do serca polskiego katolicyzmu, do miejsca pielgrzymek Częstochowy!


 • 75,6 MB
 • 14 kwi 14 0:06
obrazekobrazekTytuł oryginalny: 3 Days
Gatunek: Krótkometrażowy,
Dramat historyczny, Religijny
Produkcja: USAFilm opowiada o trzech dniach począwszy od Ukrzyżowania aż po Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.


 • 1,37 GB
 • 14 kwi 14 0:05
obrazekobrazekTytuł oryginalny: The Passion of the Christ
Gatunek: Dramat, Biblijny
Produkcja: USA
Ostatnie godziny z życia Jezusa z Nazaretu: od modlitwy w Gaju Oliwnym, przez męczeńską śmierć, po zmartwychwstanie.
"Pasja" jest wstrząsającym opisem ostatnich 12 godzin życia Jezusa Chrystusa. To zdecydowanie najmocniejsze przedstawienie Pasji z jakim spotkaliśmy się do tej pory w kinie. Film jest wierny przekazom historycznym, biblijnym oraz teologicznym. Aby podkreślić autentyczność historii, aktorzy posługują się dwoma wymarłymi językami: aramejskim i łaciną.
"Pasja" to obrazowe dzieło sztuki prowokujące do poważnego myślenia i refleksji nad śmiercią Chrystusa osoby o różnych przekonaniach religijnych. Jest to film o wierze, nadziei, miłości i przebaczeniu - a więc o tym, czego bardzo potrzeba w dzisiejszych burzliwych czasach.


 • 652,5 MB
 • 14 kwi 14 0:05
obrazekobrazekTytuł oryginalny: The Passion of the Christ
Gatunek: Dramat, Biblijny
Produkcja: USA
Ostatnie godziny z życia Jezusa z Nazaretu: od modlitwy w Gaju Oliwnym, przez męczeńską śmierć, po zmartwychwstanie.
"Pasja" jest wstrząsającym opisem ostatnich 12 godzin życia Jezusa Chrystusa. To zdecydowanie najmocniejsze przedstawienie Pasji z jakim spotkaliśmy się do tej pory w kinie. Film jest wierny przekazom historycznym, biblijnym oraz teologicznym. Aby podkreślić autentyczność historii, aktorzy posługują się dwoma wymarłymi językami: aramejskim i łaciną.
"Pasja" to obrazowe dzieło sztuki prowokujące do poważnego myślenia i refleksji nad śmiercią Chrystusa osoby o różnych przekonaniach religijnych. Jest to film o wierze, nadziei, miłości i przebaczeniu - a więc o tym, czego bardzo potrzeba w dzisiejszych burzliwych czasach.


 • 694,6 MB
 • 12 kwi 14 10:26
obrazekobrazekTytuł oryginalny: Mud
Gatunek: Dramat
Produkcja: USADwóch nastoletnich chłopców, Ellis i Neckbone, spotyka mężczyznę o imieniu Mud, który ukrywa się na wyspie na rzece Missisipi. Mud opowiada im brzmiącą dość nieprawdopodobnie historię, jakoby zabił człowieka w Teksasie i teraz ucieka przed żądnymi jego głowy łowcami nagród. Twierdzi, że zabierze ze sobą miłość swego życia, urodziwą Juniper, która czeka na niego w mieście. Zaintrygowani Ellis i Neckbone, choć podchodzą do wyznań Muda sceptycznie, postanawiają mu pomóc. Wkrótce okazuje się, że Mud wcale nie kłamał. W spokojnym miasteczku pojawia się nieznajoma piękność, a w ślad za nią przybywają bezwzględni łowcy nagród.


 • Odtwórz folderOdtwórz folder
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  15
 • pliki muzyczne
  1

16 plików
12,26 GB

basia5_05

basia5_05 napisano 17.04.2014 15:59

zgłoś do usunięcia

/ImagePreview.aspx?e=vtIbdBCXPe83ofted7S71A&pv=2

Gdy dzień się nachylił już ku wieczorowi I miasto pogrąża się w objęciach cienia W historii narodów rozpoczął się wtedy Niepojęty dla nas, boży plan zbawienia Rzekł Jezus do uczniów tamtego wieczoru Zgotujcie wieczerzę, i razem, pospołu W sali Wieczernika już po raz ostatni Wraz z swymi uczniami zasiądę do stołu Wie że czas już nadszedł by wszystko wykonać Dostrzegają gorycz,powagę, skupienie Uczniowie nie pewni co z Mistrzem się stanie Gdy na jego twarzy smutek i cierpienie Częstuje ich chlebem, co ciałem się stanie A wino w kielichu, to Jego krew święta Zapewnia że nadal z nimi pozostanie W tej właśnie postaci, że o nich pamięta Wtedy też powiedział słowa do dziś znane "To czynić będziecie na moją pamiątkę" W nowym już kościele który dziś powstaje W nim będziecie mieli również swoją cząstkę I jeszcze o innym wspomnę tu zdarzeniu Symbolu miłości, służby i oddania Gdy ukląkł przed nimi, sandały zdjąć kazał I przystąpił zaraz do nóg umywania Z bólem do nich mówi o Judasza zdradzie Ten skrycie opuszcza progi Wieczernika Chce swym pocałunkiem swego Mistrza wydać Przyśpiesza już kroku i w ciemności znika Gdy Piotr go zapewnia o swym przywiązaniu Że gotów jest zostać z Mistrzem już na zawsze Jezus mu odpowie..... niczym kur zapieje Gdy będę pojmany, Trzykroć się mnie zaprzesz . /"Ostatnia wieczerza".J.Jeżowski/
SP0KSIK-1976

SP0KSIK-1976 napisano 17.04.2014 16:01

zgłoś do usunięcia
basia1995x

basia1995x napisano 17.04.2014 16:34

zgłoś do usunięcia
obrazekŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA!!! ************************************************ Owocnego przeżycia Tajemnicy naszego Zbawienia. Niech spotkanie z Chrystusem Zmartwychwstałym w liturgii paschalnej umocni twoją wiarę ,nadzieję i miłość. a radosne ALLELUJA niech towarzyszy w każdej chwili Twojego życia.łącze życzenia dla całej rodziny.BASIA z rodziną!!! ************ RADOSNEGO ALELLUJA.!!!
murdzek

murdzek napisano 17.04.2014 17:13

zgłoś do usunięcia

☼♥☼ Bóg jest MIŁOŚCIĄ, dlatego ze swojej natury kocha „do końca”. Kochając w ten sposób, daje nam przykład, „abyśmy i my tak czynili, jak On nam uczynił”. Wielki Czwartek jest pierwszym Bożym krokiem na drodze Pełni Miłości ku człowiekowi – obmycie nóg, Ostatnia (Pierwsza) Wieczerza. To wszytko bowiem dzieje się „dla nas i dla naszego zbawienia”. Dar chleba i wina staje się Pokarmem i Napojem na życie wieczne. Pewnie jeszcze nie raz na swojej drodze będziemy mówić: „jesteśmy brudni”, „jesteśmy głodni”, „jesteśmy spragnieni”, ale ufajmy – to, co najważniejsze już się dokonało. ON z nami pozostanie „aż do skończenia świata”. ☼♥☼

☼♥☼ Pozdrawiam Cię Krzysiu serdecznie ☼♥☼

ANDROID-TEAM

ANDROID-TEAM napisano 17.04.2014 19:39

zgłoś do usunięcia
Zuza_a

Zuza_a napisano 17.04.2014 20:21

zgłoś do usunięcia

obrazek

Wszystkiego co najlepsze na Święta Wielkiej Nocy,

wiosennych nastrojów, ciepłej, radosnej atmosfery,

miłych spotkań z Najbliższymi

oraz smacznego jajka i mokrego Lanego Poniedziałku

życzę Ci KRZYSIU

Serdecznie pozdrawiam

bdmikolaj

bdmikolaj napisano 17.04.2014 21:14

zgłoś do usunięcia
MIŁEGO WIECZORU. DOBRANOC. Basia
ala61-61

ala61-61 napisano 17.04.2014 21:26

zgłoś do usunięcia

Witam cieplutko ____ Zdrowych,Pogodnych Świąt Wielkanocnych,pełnych wiary,nadziei i miłości,wiosennego nastroju,serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego ALLELUJA !!!

✿ Krzysiu ✿

Z okazji świąt Wielkanocnych życzę radości, której moc przysłoni troski codzienności, miłej atmosfery oraz mokrego dyngusa dla całej Twojej Rodzinki -Ala

Wesołego Alleluja

X-HD-X

X-HD-X napisano 17.04.2014 22:39

zgłoś do usunięcia
obrazek

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności