Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Bojozay
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Jolanta/Jola

widziany: 23.01.2015 11:10

 • pliki muzyczne
  487
 • pliki wideo
  1107
 • obrazy
  24683
 • dokumenty
  196

26772 plików
315,71 GB

Ukryj opis
Nazwy Mięśni
Ten folder jest zabezpieczony oddzielnym hasłem:
jeżeli jesteś właścicielem Chomika - (zaloguj się!)

Skrybek

Skrybek napisano 7.01.2015 13:28

zgłoś do usunięcia

obrazekMoc szampana, twoje oczy, ogni sztucznych blask na niebie... Świat mnie dzisiaj zauroczył więc wyznałem wprost do ciebie: Chciałbym wciąż w twe oczy patrzeć, objąć cię i pocałować, wszystkie złe wspomnienia zatrzeć i... niczego nie żałować. Chciałbym wspólne mieć marzenia, słyszeć wciąż twój piękny śmiech, chciałbym mocno cię przytulić - tak, by aż zaparło dech...

Życzę Ci, Jolusiuniu, miłych, popołudniowych chwil w gronie tylko tych, którzy darzą Cię najszczerszą sympatią i najprawdziwszą przyjaźnią!

Skrybek

Skrybek napisano 8.01.2015 12:35

zgłoś do usunięcia

obrazekW same usta całuj składnie, a nie wszędzie - gdzie popadnie! Bez przymusu, bez rozpusty, dotknij zręcznie swymi usty ani wiele ani mało, lecz by w sercu pozostało... Niezbyt wolno, nie z pośpiechem... Źle z boleścią, źle ze śmiechem... Wpół z przyciskiem, wpół z westchnieniem, usta w usta zatop z drżeniem...

Milusiego popołudnia, pośród całej plejady ekscytujących, "całuśnych" doznań i gorących, "sercowych" przyjemności życzę Ci, Jolusieńko!

Skrybek

Skrybek napisano 9.01.2015 12:57

zgłoś do usunięcia

obrazek Znów zapomnieć Cię nie mogę, kiedy do snu głowę chylę - twoje dłonie mam w pamięci, usta twoje, wspomnień tyle... W każdym geście i spojrzeniu, którym darzysz mnie codziennie, odnajduję serce piękne, duszę czystą, wielką siłę. A w twe oczy niecodzienne, ciepła pełne i dobroci patrzeć mógłbym nieprzytomnie, aż do późnych godzin w nocy...

Życzę Ci, Jolusiu, uroczego popołudnia, w towarzystwie prawdziwych i oddanych przyjaciół, oraz dużo radości w ciągu całego weekendu!

Skrybek

Skrybek napisano 12.01.2015 12:20

zgłoś do usunięcia

obrazek W pustej sali balowej, choć wolnej od mroku, pertraktują dwa serca... Wolno... Krok po kroku... Toną usty swoimi w słodyczy głębokiej; Oddechy ich szybują ku chmurze wysokiej... Nic tutaj nie przerywa ich mowy milczenia, ani nic nie przeszkadza w chwili uniesienia... I nagle wstęgę ciszy głębokiej, dostojnej, przecina krzyk rozkoszy tej chwili upojnej...

Witam Cię, Joleczko, bardzo serdecznie i życzę superaśnego popołudnia, oraz całego tygodnia pełnego miłości i wielu ekscytujących zdarzeń!

Skrybek

Skrybek napisano 13.01.2015 12:32

zgłoś do usunięcia

obrazek Nie znam słów tak pięknych, którymi mógłbym cię opisać. Nie znam zjawisk tak cudnych, do których mógłbym cię porównać. Słowo "PIĘKNO" nazbyt jest ubogie, aby w pełni oddać całą twą urodę. Słowo ''CUDOWNA'' oznacza zbyt mało, by określić dokładnie dobroć twoją całą. Jesteś mi jak Słońce co życie roznieca i jak światło księżyca co drogę oświeca. Miłość twa jak woda na skwarnej pustyni daje chłód wytchnienia kroplami swoimi...

Przemiłego popołudnia pełnego wielu niezapomnianych, przyjemnych zdarzeń oraz ogromu ciepła i niezliczonych serdeczności, życzę Ci, Joleńko!

Skrybek

Skrybek napisano 14.01.2015 12:58

zgłoś do usunięcia

obrazekIstniejesz w mych marzeniach - przeze mnie wymyślona... Jesteś odbiciem cienia, który beze mnie skona. Wiem dobrze jak wyglądasz - dokładnie ciebie znam; Twa miłość jest dozgonna, choć gdzie jest - nie wiem sam... Nocami tworzę ciebie, gdy nie przychodzi sen i myśli me wypełnia cudowny obraz ten, że usta twe gorące z moimi łączą się... Jedyną jego wadą jest to, iż... nie ma cię.

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, Jolusiu i życzę dobrego popołudniowego relaksu pośród bezgranicznych radości i samych spełnionych marzeń!

Skrybek

Skrybek napisano 15.01.2015 12:50

zgłoś do usunięcia

obrazekJedno spojrzenie, miła, twoich oczu i na mych ustach jeden pocałunek - och, spraw, bym choć raz taką słodycz poczuł, której najlepszy nie równa się trunek! Usłysz choć echa mych miłosnych wzdychań! Daj znak, na który me serce tak czeka. Niech dzięki niemu strumień łez wysycha, a wiatr twą miłość przywieje z daleka!...

Całuśnego i niezapomnianego popołudnia z ogromną porcją miłości, w towarzystwie tej jednej, jedynej osoby najbliższej Twemu sercu, życzę Ci, Jolusieńko!

Skrybek

Skrybek napisano 16.01.2015 12:26

zgłoś do usunięcia

obrazekKwiaty rozchylały płatki, rozkwitając z rana kiedy ty nadeszłaś, taka roześmiana. Ujęłaś mnie za rękę, spojrzałaś w me oczy - zapach wszystkich kwiatów zewsząd mnie otoczył, miłości blaskiem krwawym zalśniło na niebie, a serce me gorąco zabiło dla ciebie. Tak bardzo dziś pamiętam piękną chwilę ową, gdy stałaś się magiczną w mym życiu królową.

Życzę Ci, Joluniu, czarującego popołudnia i namiętnego wieczorku, oraz całego weekendziku pełnego przemiłych, serdecznych i kwiecistych wrażeń!

*****************************************************

Rozstaję się z Tobą na cały, najbliższy miesiąc, rozpoczynając tym samym moją tegoroczną, zimową kanikułę. Ponownie powitam Cię dopiero w połowie lutego.

*****************************************************

zolty6

zolty6 napisano 19.01.2015 07:34

zgłoś do usunięcia
ginger.86

ginger.86 napisano 24.01.2015 21:10

zgłoś do usunięcia
obrazek

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (28)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (28)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności