Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Bojozay
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Jolanta/Jola

widziany: 18.12.2014 22:22

 • pliki muzyczne
  487
 • pliki wideo
  1107
 • obrazy
  24662
 • dokumenty
  196

26751 plików
315,7 GB

Ukryj opis
Nazwy Mięśni
Ten folder jest zabezpieczony oddzielnym hasłem:
jeżeli jesteś właścicielem Chomika - (zaloguj się!)

Skrybek

Skrybek napisano 10.12.2014 12:45

zgłoś do usunięcia

obrazek Dwa serca to były, niezwykłej urody. Połączył ich razem wiek jeszcze zbyt młody. Stanęły dwa serca do walki ze światem, by razem żyć mogły i zimą i latem. Walczyły wytrwale i walkę wygrały nie martwiąc się o to, iż... minął wiek cały. Bo nad rzeką czasu to miłość góruje i dla swych wybrańców jej nurt zatrzynuje.

Życzę Ci, Joluniu, przemiłego popołudnia i baśniowego wieczoru u boku tego drugiego, najszczerzej Ci oddanego i kochającego serca!

PolskiHipHop2014

PolskiHipHop2014 napisano 10.12.2014 21:44

zgłoś do usunięcia
ZAPRASZAM PO DAWKE PRAWDZIWEGO POLSKIEGO HIP HOPU !
Skrybek

Skrybek napisano 11.12.2014 12:44

zgłoś do usunięcia

obrazekByć gościem twoich myśli - to piękne marzenie; Podobnie jak i to, by poczuć twe ciepłe spojrzenie, by moje palce twych mogły dotykać bezkarnie... Twojej bliskości właśnie tak bardzo teraz pragnę! Chcę czuć, że szczęściem twym jestem, powietrzem i wodą; Że jesteś tylko ze mną, a ja tylko z tobą!...

Przyjemnego popołudnia i wieczoru w romantycznej atmosferze, wypełnionych gorącą miłością, pośród osób najbliższych Twemu sercu, życzę Ci, Joleczko!

Skrybek

Skrybek napisano 12.12.2014 12:23

zgłoś do usunięcia

obrazekMiłość szczera to heroizm, ogromne wyzwanie - wielka próba cierpliwości i wyczekiwanie. Miłość szczera to cierpienie i ciągłe tęsknienie, ale... miłość najprawdziwsza niesie ukojenie! Światła wokół porozpala, jasność wszędy czyni, drogę życia nam wytycza blaskami swoimi.

Życzę Ci, Jolciu, uroczego popołudnia, oraz całego weekendu ogrzanego przyjemnym ciepłem, płynącym ku Tobie z głębi życzliwych i otwartych serc!

Skrybek

Skrybek napisano 15.12.2014 12:09

zgłoś do usunięcia

obrazekPrzyjaźń jest jak latarnia wśród drzew w gęstym lesie, która ciemność rozprasza i otuchę niesie. Jak światło, które świeci w każdej porze roku i pomaga nie zmylić obranego kroku.

Za przyjaźń twą i pamięć dziś dziękuję właśnie, żywiąc wielką nadzieję, że nigdy nie zgaśnie!

A do podziękowań dla Ciebie, Jolusieńko, dołączam tradycyjne życzenia: miłego popołudnia i sympatycznego, całego, przedświątecznego tygodnia!

Skrybek

Skrybek napisano 16.12.2014 12:10

zgłoś do usunięcia

obrazek Kiedy mrok nadciąga ciszą, nad świerkami gwiazdy wiszą - iskier mienią się światłami, połyskują diamentami. Blask ich wzmaga się miarowo by rozbłysnąć kolorowo w nocy, tak od wszystkich innej - tajemniczej, WIGILIJNEJ...

Pozdrawiam Cię, Jolusiu, bardzo serdecznie i życzę uroczego popołudnia, pełnego pięknych, przedświątecznych, "diamentowych" wrażeń!

Skrybek

Skrybek napisano 17.12.2014 12:28

zgłoś do usunięcia

obrazekGwiazdko miła, która świecisz hen, wysoko, nad chmurami i zarządzasz ziemskim losem - szczęściem, smutkiem, marzeniami - zechciej zerknąć na los świata, w którym żyje tyle dzieci, porzuconych i niechcianych. Niech im gwiazdka też zaświeci. Niechaj ześle im wesele, moc uśmiechów i radości, a zaś smutek w ich serduszkach, choć w tym czasie niech nie gości. Proszę ciebie Gwiazdko śliczna co na moim świecisz niebie: nie pomijaj ziemskich dzieci, nie odtrącaj ich w potrzebie...

Sympatycznego popołudnia i równie miłego wieczoru na równiutki tydzień przed najważniejszym dniem w roku, życzę Ci, Joleńko!

Skrybek

Skrybek napisano 18.12.2014 12:36

zgłoś do usunięcia

obrazek Spójrz w niebo!... Z gwiezdnych sań spadają nam prezenty!... A zrzuca nam je sam Mikołaj uśmiechnięty! Zmęczony, lecz radosny staruszek z wdziękiem wiosny, co roku świat zadziwia i wszystkich uszczęśliwia... A taka noc jest raz i siłę ma spełnienia kiedy nadchodzi czas Bożego Narodzenia!

Życzę Ci, Jolusiuniu, sympatycznego popołudnia, oraz dobrego pomysłu na napisanie konstruktywnego listu do Świętego Mikołaja!

Skrybek

Skrybek napisano dzisiaj o 13:23

zgłoś do usunięcia

obrazek Kiedy już wzejdą gwiazdy i nocą księżyc w ramionach obejmuje ziemię, a na choince anioły się złocą, to właśnie przyszło Boże Narodzenie! Kolędy wspólnie zaśpiewają wszyscy, o tym jak Jezus urodził się w żłobie... Jak gwiazda jasna nad głową Mu błyszczy, by wciąż pamiętać o Jego Osobie...

Udanego, popołudniowego relaksu i fantastycznego wieczoru, oraz weekendu pełnego wielobarwnych, przemiłych wrażeń, życzę Ci, Joleńko!

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (29)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (29)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności