zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Bojozay
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Jolanta/Jola

widziany: 17.09.2014 22:56

 • pliki muzyczne
  487
 • pliki wideo
  1099
 • obrazy
  24592
 • dokumenty
  196

26672 plików
312,04 GB

Ukryj opis
obrazek

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  10
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

10 plików
83 KB

THE-HANGOVER

THE-HANGOVER napisano 9.09.2014 18:00

zgłoś do usunięcia
Skrybek

Skrybek napisano 10.09.2014 13:25

zgłoś do usunięcia

obrazekWycisz swoje myśli i wsłuchaj się w szepty... To głosy twojej duszy - łap, by nie uciekły! One cię zawiodą do miejsc w twym sercu skrytych, a miejsca te, to źródło pragnień nieprzebytych - kraina, gdzie żyć łatwiej i konać mniej trudno, gdzie na rajskich plażach bosko jest, nie ludno. Tam gdzie sprawiedliwość stoi na twej straży i gdzie każdy za wszystkich nie cierpi lecz marzy!

Sympatycznego popołudnia, wolnego od powszednich trosk, a w zamian wypełnionego radością i bezmiarem przyjemności, życzę Ci Jolusiuniu!

Skrybek

Skrybek napisano 11.09.2014 13:05

zgłoś do usunięcia

obrazekSamotna w niebie gwiazda się pali, wabi do siebie mój umysł z dali; Mkną do niej w gości sny moje z ziemi, bo blask radości z wysoka śle mi! Blask ten widziałem w źrenic spojrzeniu, które kochałem wbrew przeznaczeniu; Dla cierpień były najsłodszym lekiem, a blaskiem lśniły równie dalekim. Sen oczy kleił, lecz nie zmrużyłem, i bez nadziei ku nim patrzyłem.

Życzę Ci, Jolciu, udanego popołudnia z wieloma miłymi wrażeniami, a w jego następstwie bardzo przyjemnego wieczoru, bez zmartwień i trosk!

Skrybek

Skrybek napisano 12.09.2014 13:11

zgłoś do usunięcia

obrazekJuż słońce zmęczone swą dzienną wędrówką rozgląda się wokoło za miłą kryjówką gdzie mogłoby ułożyć głowę swą do spania i oddać gwiazdom w niebie pole do działania... Niechaj zatem nocka, co słońcu spanie mości, przyniesie dziś i tobie sny pełne radości! Niech twe smutki ukoi i z powiek łzy obetrze. Niech twej duszy ściśnionej dostarczy powietrze!

Przyjemnego popołudnia, a także udanego wieczorku, oraz przesympatycznego weekendu nasyconego nieskrywaną radością i ogromem szczęścia życzę Ci, Jolusiuniu!

Skrybek

Skrybek napisano 15.09.2014 12:47

zgłoś do usunięcia

obrazekW małej zatoczce mała muszelka - tak niepozorna, krucha, niewielka, skarbu swojego strzeże wytrwale. choćby największe nadeszły fale. Serce w niej mężne jak twarda skała, choć jej skorupka taka nietrwała. Każdy z nas także skarb w sercu skrywa. Tym skarbem miłość, przyjaźń życzliwa - są światłem naszym w ciemnym tunelu, jeśli zgubimy drogę do celu. Chrońmy je zatem, jak muszla owa, co przed żywiołem klejnot swój chowa.

Na inaugurację ostatniego, letniego tygodnia, życzę Ci, Joluniu, mnóstwa serdeczności i wielu przemiłych wrażeń w ciągu najbliższych siedmiu dni!

Skrybek

Skrybek napisano 16.09.2014 12:22

zgłoś do usunięcia

obrazekWitamy się dzień po dniu i choć nie widać tego, to w naszych "spotkań ogniu" jest zawsze coś nowego. Coś co pięknie gra w duszy i zmysły nasze poruszy; Co w snach czasem się marzy i... budzi uśmiech na twarzy... Rano to, czy w południe, w sercach robi się się cudnie, gdy niespodzianek lawina napływać do nas zaczyna...

Fantastycznego popołudnia wypełnionego przemiłymi niespodziankami, przysparzającymi samych szerokich uśmiechów, życzę Ci, Joluniu!

wadem

wadem napisano 16.09.2014 16:49

zgłoś do usunięcia

POLECAM FILMY !!!

Wojownicze żółwie ninja - *2014* [CAM] [XViD [Napisy PL]

Godzilla (2014) Lektor.PL.

Jarhead 2 W polu ognia (2014) PL

Transcendencja 2014 Lektor PL.

Sabotaż - Sabotage (2014) Lektor PL

Miasto odkupienia - Swelter (2014) Lektor.PL

Kamienie na szaniec (2014) PL

Noc Oczyszczenia Anarchia (2014) Napisy.PL

Holiday A Soldier Is Never Off Duty (2014) PL.SUBB ED

X-Men Przeszłość, która nadejdzie (2014) Napisy.PL

Niesamowity Spider-Man 2 (2014) Dubbing,PL.

Skrybek

Skrybek napisano 17.09.2014 12:49

zgłoś do usunięcia

obrazekPrzyszłaś w promieniach słońca, uśmiechem uwodząc me serce. Blaskiem miłości płonąca, w zwiewnej, kwitnącej sukience. Wiosenny wachlarz zapachów me zmysły bez reszty zniewolił, a ty bez lęku i strachu ujęłaś me dłonie powoli... Szeptem zagrałaś melodię mej duszy, na powitanie... Spojrzenie twe rzekło łagodnie, że miłość to darowanie.

Życzę Ci, Jolciu, przemiłego popołudnia, pełnego jasnych promyczków szczerości i serdeczności otaczającego Cię grona przyjaciół!

Skrybek

Skrybek napisano dzisiaj o 12:45

zgłoś do usunięcia

obrazek Czy pocałunku swojego zdradzisz mi tajemnicę? Czy skrywa w sobie miód przedni, czy dworską winnicę? Skąd twych ust tak wykwintny smak, dotyk się bierze? Proszę cię, miła moja, odpowiedz mi szczerze. Zechciej podać przyczynę co się ze mną dzieje - dlaczego serce w mej piersi tak bardzo goreje, gdy usta moje z twoimi łączy błysk rozpalony jak promień słońca złotego, jak wicher szalony?...

Niezapomnianych przyjemności, ozdobionych subtelną, romantyczną aurą aż do samego końca dnia, a nawet jeszcze dłużej, życzę Ci, Joleńko!

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (29)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (29)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności