Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Bojozay
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Jolanta/Jola

widziany: 30.04.2016 20:10

 • pliki muzyczne
  736
 • pliki wideo
  1659
 • obrazy
  29586
 • dokumenty
  442

32739 plików
425,86 GB

Ukryj opis
Dla Zdrowia
Ten folder jest zabezpieczony oddzielnym hasłem:
jeżeli jesteś właścicielem Chomika - (zaloguj się!)

Skrybek

Skrybek napisano 21.04.2016 12:38

zgłoś do usunięcia

obrazekOto wyspa leniwa. Jakieś dziwne drzewa i wspaniałe owoce natura jej dała... Powab kobiet ogromną pięknością zdumiewa. Mężczyźni mają smukłe, ale silne ciała... A dokoła mnie morze falami znużone, słońca gorącego iskrami się mieni... Tak w marzeniach swoich podążam w tę stronę, gdy przymykam oczy w ciepły zmierzch jesieni...

Udanego, popołudniowego relaksu w słonecznym blasku, przyozdobionego wieloma przyjemnymi, "kokosowymi" wrażeniami życzę Ci, Jolusieńko!

Skrybek

Skrybek napisano 22.04.2016 12:33

zgłoś do usunięcia

obrazekWycisz swoje myśli i wsłuchaj się w szepty... To głosy twojej duszy - łap, by nie uciekły! One cię zawiodą do miejsc w twym sercu skrytych, a miejsca te, to źródło pragnień nieprzebytych - kraina, gdzie żyć łatwiej i konać mniej trudno, gdzie na rajskich plażach bosko jest, nie ludno. Tam gdzie sprawiedliwość stoi na twej straży i gdzie każdy za wszystkich nie cierpi lecz marzy!

Pozdrawiam Cię, Joleńko i życzę fantastycznego popołudnia, oraz caluteńkiego weekendu wypełnionego radością i bezmiarem przyjemności!

Grzecznydiabelek

Grzecznydiabelek napisano 23.04.2016 06:06

zgłoś do usunięcia
WITAM CIEPLUTKO

By dostrzec piękno nie trzeba być artystą, wystarczy spoglądać sercem, ciepłym i pełnym czułości... Wtedy całkiem niespodziewanie możemy dostrzec cuda, wśród szarej codzienności... Więc spójrz, a znajdziesz te skarby, cichutko drżące w zieleni, malutkie drobiny szczęścia, rozkwitłe czułością ziemi.

Dla Ciebie słońce każdego dnia wstaje i rozświetla ludzkie twarze.Dla Ciebie gwiazdy i księżyc rozświetlają szarej nocy mroki.Dla Ciebie wiatr z lekka pędzi w przestrzeń świata.Dla Ciebie każdy kwiat rozwija swe liście.Dla Ciebie jest życie Życzę dzisiaj dnia pięknego i weekendu wspaniałego .SLECINKY.EU

Skrybek

Skrybek napisano 25.04.2016 12:29

zgłoś do usunięcia

obrazekIdzie wiosna po łące, i niesie życie tętniące... Już świat się cały zieleni, więc nikt się teraz nie leni - wszyscy zawzięcie pracują. Mrówki mrowisko budują, jeże ostrzą swe kolce, zajączki kicają po łące, pszczółki na kwiatkach siadają, ptaszki swe piórka zrzucają... A wszystko za sprawą wiosny! Czyż nie jest to okres radosny?

Życzę Ci, Joluniu, uroczego, wiosennego popołudnia i calutkiego tygodnia pełnego sympatycznych, wesołych i niezapomnianych wrażeń!

Skrybek

Skrybek napisano 26.04.2016 12:39

zgłoś do usunięcia

obrazekSłońce mocno świeci, wokoło już wiosna! Piękna pora roku - tak bardzo radosna! Już wszystkie stworzenia ku sobie się mają, Pawie stroszą pióra, gołębie gruchają, Więc i my czasami nie bójmy się tego, tylko dajmy sobie buziaka słodkiego. Pamiętajmy przy tym, że takie całusy mogą nieść ze sobą też inne pokusy...

Pozdrawiam Cię, Jolciu, serdecznie i życzę superaśnego popołudnia obfitującego w bezmiar "wybuchowego", wiosennego humorku!

Skrybek

Skrybek napisano 27.04.2016 12:59

zgłoś do usunięcia

obrazekRumiankami ci drogę uścielę, kwiaty rzucę pod stopy pachnące, wonne lasów i pól naszych ziele, i stokrotki co rosną na łące... Rumiankami ci drogę uścielę, że nie dotknie się stopa twa ziemi, i powiodę cię, biały aniele, razem ze mną szlakami jasnymi...

Sympatycznego, dalszego ciągu dzisiejszego dnia pośród samych serdeczności i w otoczeniu kochających Cię osób, życzę Ci, Joluniu!

Skrybek

Skrybek napisano 28.04.2016 13:28

zgłoś do usunięcia

obrazekMoże tylko mi się śniło, może ciebie tam nie było? Może ciebie nie spotkałem, zguby tobie nie podałem? Może na mnie nie spojrzałaś i wdzięczności nie oddałaś?... Ach, nie wierzę w szczęście swoje, że los zetknął nas oboje!... Że kupidyn strzałą ostrą przeszył nasze serca prosto!... Dzięki tobie żar miłości w moim sercu wreszcie gości!

Życzę Ci, Joleńko, wspaniałego popołudnia, pełnego przeróżnych, bajecznych, "rajskich" wrażeń z ogromną lawiną przemiłych niespodzianek!

Skrybek

Skrybek napisano 29.04.2016 12:53

zgłoś do usunięcia

obrazek Gdy spojrzałaś na mnie, otwarłaś swe serce, otrzymałem szansę - dziękuję ci wielce! Doznałem rozkoszy ust twoich dotyku, poczułem powiewy nieba z ziemią styku. Ten kwiat chociaż piękny, lecz nie równy tobie, niech mnie przypomina w całej życia dobie. Gdy razem nas nie ma, niechaj mówi skrycie, że gdzieś ktoś w oddali kocha cię nad życie!...

Superaśnego popołudnia w milusiej atmosferze, pełnego kwiecistych uśmiechów i "aksamitnych przytulaczków", oraz udanego weekendu, życzę Ci, Joleńko!

**************************************************************

Niniejszym zawiadamiam, że rozstaję się z Tobą na cały najbliższy, "majówkowy" tydzień. Wierzę, że pomimo mojej nieobecności nie zapomnisz o "Skrybku" i zechcesz go odwiedzać...

**************************************************************

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności