Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Bojozay
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Jolanta/Jola

widziany: dzisiaj o 14:47

 • pliki muzyczne
  379
 • pliki wideo
  1545
 • obrazy
  26027
 • dokumenty
  448

28718 plików
438,87 GB

Ukryj opis
Dla Zdrowia
Ten folder jest zabezpieczony oddzielnym hasłem:
jeżeli jesteś właścicielem Chomika - (zaloguj się!)

Skrybek

Skrybek napisano 16.07.2015 13:45

zgłoś do usunięcia

obrazekDobro ludzi to marzenia. Nie próbujmy tego zmieniać. Gdy świat wrogi nam się staje, ucieknijmy w marzeń gaje - kędy w lesie szumią drzewa, kędy ptak tak pięknie śpiewa... W tych marzeniach nas ugości świat dobroci i miłości... Tam się wszystko może zdarzyć, więc nie bójmy się pomarzyć.

Życzę Ci, Joleczko, wspaniałego popołudnia obfitującego w mnóstwo fantastycznych zdarzeń na miarę Twoich najbardziej skrywanych oczekiwań!

Skrybek

Skrybek napisano 17.07.2015 14:05

zgłoś do usunięcia

obrazekWidzisz, tam... daleko... na horyzoncie?... To odwieczny symbol życia jest - słońce. Wielbione przez ludzi od dziejów zarania - ociepla gdy zimno i mroki odgania... Lecz dla mnie to światło nie znaczy już nic - traktuję go niczym stary, zbędny znicz... W mym sercu zaś inne słońce jest gorące, bo ludzkie ma twarze i imion tysiące...

Życzę Ci, Joleńko, sympatycznego popołudnia, pełnego przyjacielskich gestów ciepłych jak słoneczne promienie, oraz wspaniałego spędzenia weekendu!

Skrybek

Skrybek napisano 20.07.2015 16:44

zgłoś do usunięcia

obrazek Układ ze mną zrób, me dziewczę, z oczywistym swoim zyskiem: Dam ja Tobie wiersz za wierszem, Ty mi uścisk za uściskiem... Przy układzie tym obstawaj, a gdy małe widzisz zyski - Ty mi wierszy nie oddawaj, ja Ci oddam Twe uściski...

Witaj Jolusieńko na progu nowego tygodnia! Życzę Ci superaśnego popołudnia oraz najbliższych siedmiu dni ozdobionych promiennymi uśmiechami!

Skrybek

Skrybek napisano 21.07.2015 14:25

zgłoś do usunięcia

obrazekByć gościem twoich myśli - to piękne marzenie; Podobnie jak i to, by poczuć twe ciepłe spojrzenie, by moje palce twych mogły dotykać bezkarnie... Twojej bliskości właśnie tak bardzo teraz pragnę! Chcę czuć, że szczęściem twym jestem, powietrzem i wodą; Że jesteś tylko ze mną, a ja tylko z tobą!...

Przyjemnego popołudnia i wieczoru w romantycznej atmosferze, wypełnionych gorącą miłością, pośród osób najbliższych Twemu sercu, życzę Ci, Joleńko!

Skrybek

Skrybek napisano 22.07.2015 14:58

zgłoś do usunięcia

obrazekIstniejesz w mych marzeniach - przeze mnie wymyślona... Jesteś odbiciem cienia, który beze mnie skona. Wiem dobrze jak wyglądasz - dokładnie ciebie znam; Twa miłość jest dozgonna, choć gdzie jest - nie wiem sam... Nocami tworzę ciebie, gdy nie przychodzi sen i myśli me wypełnia cudowny obraz ten, że usta twe gorące z moimi łączą się... Jedyną jego wadą jest to, iż... nie ma cię.

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie Joleczko i życzę dobrego popołudniowego relaksu pośród bezgranicznych radości i samych spełnionych marzeń!

Skrybek

Skrybek napisano 23.07.2015 15:03

zgłoś do usunięcia

obrazekKwiaty rozchylały płatki, rozkwitając z rana kiedy ty nadeszłaś, taka roześmiana. Ujęłaś mnie za rękę, spojrzałaś w me oczy - zapach wszystkich kwiatów zewsząd mnie otoczył, miłości blaskiem krwawym zalśniło na niebie, a serce me gorąco zabiło dla ciebie. Tak bardzo dziś pamiętam piękną chwilę ową, gdy stałaś się magiczną w mym życiu królową.

Pięknego popołudnia i uroczego wieczorku, wypełnionych niezapomnianymi, przemiłymi, kwiecistymi wrażeniami, życzę Ci, Jolusieńko!

Skrybek

Skrybek napisano 24.07.2015 14:26

zgłoś do usunięcia

obrazekI gorycz rozstania też może być słodka, jeśli wiem, że wkrótce znowu ciebie spotkam. Że stanę przy tobie i ujmę twe dłonie, twój oddech gorący znów twarz mą owionie... Uśmiechniesz się do mnie, zapłoną twe oczy i poczuję miękkość włosów twych warkoczy; A iskra uczucia, tak bardzo paląca, uczyni me serce jaśniejszym od słońca!

Życzę Ci, Joleńko, sympatycznego popołudnia z dobrym humorem, oraz udanego, weekendowego relaksu w gronie serdecznych przyjaciół!

Skrybek

Skrybek napisano 27.07.2015 15:28

zgłoś do usunięcia

obrazekWycisz swoje myśli i wsłuchaj się w szepty... To głosy twojej duszy - łap, by nie uciekły! One cię zawiodą do miejsc w twym sercu skrytych, a miejsca te, to źródło pragnień nieprzebytych - kraina, gdzie żyć łatwiej i konać mniej trudno, gdzie na rajskich plażach bosko jest, nie ludno. Tam gdzie sprawiedliwość stoi na twej straży i gdzie każdy za wszystkich nie cierpi lecz marzy!

Pozdrawiam Cię, Joluniu i życzę fantastycznego popołudnia, oraz caluteńkiego tygodnia wypełnionego radością i bezmiarem przyjemności!

Skrybek

Skrybek napisano 28.07.2015 14:11

zgłoś do usunięcia

obrazek Dwa serca to były, niezwykłej urody. Połączył ich razem wiek jeszcze zbyt młody. Stanęły dwa serca do walki ze światem, by razem żyć mogły i zimą i latem. Walczyły wytrwale i walkę wygrały nie martwiąc się o to, iż... minął wiek cały. Bo nad rzeką czasu to miłość góruje i dla swych wybrańców jej nurt zatrzynuje.

Przemiłego popołudnia i baśniowego wieczoru u boku tego drugiego, najszczerzej oddanego i kochającego serca życzę Ci, Jolusieńko!

Skrybek

Skrybek napisano dzisiaj o 15:46

zgłoś do usunięcia

obrazek Szukałem ciebie pośród kobiet roju, czekałem ciebie o każdej godzinie. I pełen byłem trwóg i niepokoju, że zanim przyjdziesz, życie moje minie. Teraz gdy jesteś w szczęście swe nie wierzę, nie wiem czy sen to, czyś anioł na jawie... Miłość dozgonną składam ci w ofierze; Serce me przyjmij jako fant w zastawie.

Życzę Ci, Joluniu, uroczego popołudnia i wspaniałego wieczoru wypełnionych wesołością, zabawą i mnóstwem płomiennych ogników sympatii!

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (30)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (30)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności