Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Bojozay
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Jolanta/Jola

widziany: 25.05.2016 23:20

 • pliki muzyczne
  736
 • pliki wideo
  1656
 • obrazy
  29595
 • dokumenty
  442

32745 plików
422,38 GB

Ukryj opis
Dla Zdrowia
Ten folder jest zabezpieczony oddzielnym hasłem:
jeżeli jesteś właścicielem Chomika - (zaloguj się!)

Skrybek

Skrybek napisano 12.05.2016 12:34

zgłoś do usunięcia

obrazekIstniejesz w mych marzeniach - przeze mnie wymyślona... Jesteś odbiciem cienia, który beze mnie skona. Wiem dobrze jak wyglądasz - dokładnie ciebie znam; Twa miłość jest dozgonna, choć gdzie jest - nie wiem sam... Nocami tworzę ciebie, gdy nie przychodzi sen i myśli me wypełnia cudowny obraz ten, że usta twe gorące z moimi łączą się... Jedyną jego wadą jest to, iż... nie ma cię.

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, Jolusieńko i życzę dobrego popołudniowego relaksu pośród bezgranicznych radości i samych spełnionych marzeń!

Skrybek

Skrybek napisano 13.05.2016 12:46

zgłoś do usunięcia

obrazekNie mów, choćbyś miała ginąć z pragnienia, że wszystkie źródła wyschły już bijące! - Goniłaś pustyń piaszczystych złudzenia, minęłaś strumień na zielonej łące. Nie mów, że wszystko, czegoś nie umiała odnaleźć w życiu - marą jest zwodniczą! Zdrój czystych uciech będzie innym szumiał i inne serce poił swą słodyczą...

Udanego, piątkowego popołudnia, oraz miłego spędzenia całego weekendu na łonie pięknej, wiosennej przyrody, życzę Ci, Joluniu!

Skrybek

Skrybek napisano 16.05.2016 11:52

zgłoś do usunięcia

obrazekOtwórz okno to wlecę oddechem i od ust twych odbiję się echem. Nad twą skronią przemknę jak motyle i popatrzę w twe oczy przez chwilę. Potem w promień słoneczny się zmienię, by zniknęły z twojej twarzy cienie... I jak rosa spłynę na Twe czoło, aby smutków twych rozerwać koło...

Radosnego popołudnia, pełnego przemiłych zdarzeń, oraz wielu uśmiechów i mnóstwa życzliwości w ciągu całego tygodnia, życzę Ci, Joleczko!

Skrybek

Skrybek napisano 17.05.2016 12:18

zgłoś do usunięcia

obrazekPrzepiękne konwalie, swym wdziękiem błyszczące wyrosły niewinnie na dziewiczej łące... Poszedłem ja po nie i kilka zerwałem, a z nich ten bukiecik tu wyczarowałem. Niech błyszczą Ci za dnia i woń swą uroczą ślą prosto do Ciebie, gdy spać będziesz nocą. Niechaj swoim blaskiem, który zmysły kruszy, rozpalają radość w Twym sercu, Twej duszy!

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie Joleńko i życzę przyjemnego popołudnia, pełnego uroku, woni i blasku najpiękniejszych konwalii!

Skrybek

Skrybek napisano 18.05.2016 12:32

zgłoś do usunięcia

obrazekZajrzałem do Ciebie na króciutką chwilkę, aby pozostawić kwiatuszka z... motylkiem. A nawet nie jednym, lecz całym ich rojem, aby wypełniły myśli Twe spokojem. Niechaj kwiatek zapach rozsiewa wokoło, a wszystkie motylki fruwają wesoło... Niech śmiech na Twej buzi jawi się od tego i niech Ci przysporzy szczęścia samiutkiego!

Życzę Ci, Joluniu, superaśnego popołudnia wypełnionego wiosennymi radościami z urozmaiconym wachlarzem sympatycznych niespodzianek!

Skrybek

Skrybek napisano 19.05.2016 13:35

zgłoś do usunięcia

obrazekWiatr powiał lekki znad morskiej fali i przyniósł zapach mi twój z oddali. Najczarowniejszy, słodki, różany - jedyny taki zapach kochany. Smutki me rozwiał, twarz rozweselił, radością duszę moją obdzielił; Tchnął w moje serce nadzieję rzewną, że wkrótce tutaj będziesz wraz ze mną...

Udanego popołudniowego wypoczynku wypełnionego optymistycznymi powiewami wiatru i mnóstwem wesołości, życzę Ci, Jolusieńko!

Skrybek

Skrybek napisano 20.05.2016 13:15

zgłoś do usunięcia

obrazekJuż słońce zmęczone swą dzienną wędrówką rozgląda się wokoło za miłą kryjówką gdzie mogłoby ułożyć głowę swą do spania i oddać gwiazdom w niebie pole do działania... Niechaj zatem nocka, co słońcu spanie mości, przyniesie dziś i tobie sny pełne radości! Niech twe smutki ukoi i z powiek łzy obetrze. Niech twej duszy ściśnionej dostarczy powietrze!

Przyjemnego popołudnia, a także udanego wieczorku, oraz przesympatycznego weekendu nasyconego nieskrywaną radością i ogromem szczęścia życzę Ci, Joleńko!

Skrybek

Skrybek napisano 23.05.2016 13:09

zgłoś do usunięcia

obrazek Układ ze mną zrób, me dziewczę, z oczywistym swoim zyskiem: Dam ja Tobie wiersz za wierszem, Ty mi uścisk za uściskiem... Przy układzie tym obstawaj, a gdy małe widzisz zyski - Ty mi wierszy nie oddawaj, ja Ci oddam Twe uściski...

Witaj Jolusiu na progu nowego tygodnia! Życzę Ci superaśnego popołudnia oraz najbliższych siedmiu dni ozdobionych promiennymi uśmiechami!

Skrybek

Skrybek napisano 24.05.2016 13:28

zgłoś do usunięcia

obrazek Dziś będzie opowieść o dziewczynce małej, która była miła dla rodziny całej; Komu tylko mogła zawsze pomagała, wciąż była uprzejma i często się śmiała... Lecz pewnego razu, gdy wydoroślała, wyszła z domu swego i wnet zrozumiała, że... człowiek nie myśli i słowem swym rani. Świat nie przypomina serca małej Ani...

Przesympatycznego popołudnia, wypełnionego ogromem dziecięcego optymizmu i ufności, oraz wiarą w lepszą przyszłość, życzę Ci, Joleńko!

Skrybek

Skrybek napisano 25.05.2016 12:38

zgłoś do usunięcia

obrazekZa to, że jesteś ze mną, dziś Tobie dziękuję. Że stoisz przy mnie zawsze, gdy Cię potrzebuję. Za miłe gesty, słowa i szczere uśmiechy, które w trudnych chwilach dodają pociechy. Dziękuję za serdeczność, której masz tak wiele. Za serce i Twą przyjaźń dziękuję, Aniele!

A do podziękowań dołączam życzenia: udanej całej reszty dzisiejszego dzionka, oraz przesympatycznego spędzenia calutkiego, dłuuugiego weekendziku!

**************************************************************

Zawiadamiam, że niniejsze pozdrowienia "Skrybka" są ostatnimi. - Po przeszło 7 latach postanowiłem zakończyć "chomikowanie".

Życzę Ci, Joluniu, wszystkiego najlepszego wierząc, że los zechce jeszcze zetknąć nas... kiedyś... gdzieś...

Papatki i... Cmokaski...

**************************************************************

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności