Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Punkty i Transfer!(1).txt

ALPINA5 / Programy różne / Punkty i Transfer!(1).txt
Download: Punkty i Transfer!(1).txt

53,05 MB

0,0 / 5  (0 głosów)
Plik zajmuje tak dużo, ponieważ tam jest BAAARDZO długi kod.
Małe info dla tych co nie wiedzą co z tym zrobić..:
ZACHOMIKOWAĆ!!
Powtarzam!
Z A C H O M I K O W A Ć!

obrazeksposob dziala, ale nie tak jak myslales ;]

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
krak w środku obrazek Jeden z najlepszych programów wspomagających pobieranie wszelkiego rodzaju plików z sieci. Aplikacja bardzo dobrze integruje/współpracuje z przeglądarkami (IE, Netscape, Opera, Mozilla). Posiada opcję wznawiania zerwanych połączeń oraz oglądania plików multimedialnych które nie zostały jeszcze do końca pobrane na nasz dysk. Program został także wyposażony w kilenta FTP.
Plik zajmuje tak dużo, ponieważ tam jest BAAARDZO długi kod. Małe info dla tych co nie wiedzą co z tym zrobić..: ZACHOMIKOWAĆ!! Powtarzam! Z A C H O M I K O W A Ć! obrazeksposob dziala, ale nie tak jak myslales ;]
Nowa wersja Skype 5.0 dla Windows 7 Co nowego w tej wersji? - Śledź aktualności z Facebooka oraz dzwoń i wysyłaj wiadomości SMS do znajomych. - Grupowe rozmowy wideo w wersji beta: spotykaj się z najbliższymi i współpracownikami podczas połączeń wideo. - Automatyczne wznawianie przerwanych rozmów. - Nowy, łatwiejszy w użyciu interfejs użytkownika.
TestDisk jest bardzo dobrym, całkowicie darmowym programem przeznaczonym do odzyskiwania danych na dyskach twardych. Aplikacja służy do pomocy w odzyskiwaniu zaginionych partycji lub/i do włączania i wyłączania bootowalnych dysków. Program można uruchomić w DOS-ie (również pod Windows 9x, DOS-boxie) i w systemach Windows (NT, 2000, XP, 2003), Linux, FreeBSD, NetBSD, OpenBSD, SunOS i Mac OS. TestDisk może być bardzo pomocny w momencie kiedy jako początkowi użytkownicy Linuxa zainstalujemy jakąś dystrybucje i nagle okaże się, że partycje NTFS czy FAT zniknęły. Wtedy z pomocą przyjdzie nam TestDisk, w którym odzyskiwanie tablic partycji jest bardzo proste. Do programu dołączone jest dodatkowe narzędzie PhotoRec, służące do odzyskiwania plików. TestDisk może wyszukać zaginione partycje oparte na systemach plików : - BeFS ( BeOS ) - BSD disklabel ( FreeBSD/OpenBSD/NetBSD ) - CramFS, Compressed File System - DOS/Windows FAT12, FAT16 and FAT32 - HFS and HFS+, Hierarchical File System - JFS, IBM's Journaled File System - Linux Ext2 i Ext3 - Linux Raid (1, 4, 5, 6) - Linux Swap (wersja 1 i 2) - LVM and LVM2, Linux Logical Volume Manager - Mac partition map - Novell Storage Services NSS - NTFS ( Windows NT/2K/XP/2003 ) - ReiserFS 3.5, 3.6 i 4 - Sun Solaris i386 disklabel - Unix File System UFS i UFS2 (Sun/BSD/...) - XFS, SGI's Journaled File System Z powodzeniem działa na Win 7 i odzyskuje zaginione partycje z całą zawartością.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności